Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:42:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Miele  (Прочетена 60961 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юни 09, 2015, 10:59:53 »

 Offtopic ама и според мен 4 лв. е много за парче. Ясно е, че зависи и за къде става на въпрос, но да дам 400-500 лв за торта  Oh my ... Има хубави торти на по-достъпни цени.
Миеле, в твоя случай е добре, че е включено в куверта.  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юни 09, 2015, 11:03:19 »

Цена до 4,50лв/парче е напълно нормална, пак зависи от тортата, от качеството на вложените суровини, от изработката.. Всичко между 3 и 4,50 е ок.. По-ниска цена навява към некачествени продукти, по-висока към плащане на марка или прекалено висок марж=алчни собственици  pardon
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юни 09, 2015, 11:08:03 »

 :offtopic:Нашата излиза на парче около 1,70, не знам дали е редно да казвам от къде е,не става въпрос за сладкарница от която всеки може да си купи торта. За продуктите съм сигурна,че са качествени,защото от там не се хранят случайни хора. Това е цена за продуктите само+ цветя от захарно тесто около 100бр.някъде. Според мен всичко над тази цена,което се заплаща на останалите места е за труд.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юни 09, 2015, 11:15:51 »

 Offtopic Нормално е добрите декоратори не се съгласяват да работят за 1000-1500лв заплата  pardon
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #79 -: юни 09, 2015, 11:55:32 »

Миеле, питай пак за цената на куверта, и моята влиза в цената на куверта, но като опитах беше най-обикновен крем и блат. Като каза, че искам нещо по-вкусно, веднага ми казаха, че цената ще скочи-следствие и куверта. Но аз съм в гадно полужение, няма друга сладкарка в града.
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юни 09, 2015, 12:05:59 »

Вчера на дегустацията окончателно определихме цената на куверта. Няма мърдане biggrin Няма как да скочи, така е офертата smile
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #81 -: юни 09, 2015, 13:29:04 »

Това е много хубаво. При мене мина дегустацията още Октомври 2014 год. и определихме куверта, но сега ми излизат с номера, ако искам по вкусна, ще мръдне куверта.
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юни 09, 2015, 13:32:14 »

Аз за това исках дегустацията да е сега. Освен това миналат година не работеха с тази сладкарница и този куверт, на който сме беше малко по-различен. Но Жоро ми каза, че можем да се спрем на който куверт искаме, дали от миналата година или от тази, ние избрахме таз годишния, защото ни се струва по-добър smile Както казах за пореден път се убеждавам, че направихме правилния избор danceg
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юни 11, 2015, 08:00:46 »

Аз тук май не съм се записвала. Честита тема Miele
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юни 14, 2015, 09:27:51 »

Здравейте smile

Мога да се похваля, че си купих рокля за моминското парти, което е другата събота danceg Нямам търпенбие вече, много ми е любопитно какво са измислили всички. Вчера купихме и обувки на мм, много доволни отснахме, бяха намелени от 60 на 40лв, че бяха останали малко номера smile

Вчера беше ергенското парти. Мъж ми каза, че са си изкарали мн яко и се прибра в 8:30 сутринта smile
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юни 14, 2015, 12:23:56 »

Супер! Bravo Партито е изненада от твоите приятелки и ти не знаеш нищо, така ли? Звучи много вълнуващо!
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юни 14, 2015, 14:00:54 »

Честита рокля. Няма ли да ни покажеш снимчици?  blush Сигурна съм, че ще си изкараш много добре на партито и ще са ти приготвили много изненади. smile
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юни 15, 2015, 08:37:48 »

Довечера ще накарам мм да ме снима и ще кача снимка smile Рокличката е бяла на черни точки, трябвало булката да е в бяло има и дрес код за момичетата, ама нищо не знам. Убедена съм, че ще е много весело и яко, защото си познавам хората danceg В събота съм на фризьор, да ме боядисат и сиг ще си направя някоя лека прическа, че да съм издокарана.

Иначе почти приключих с разпределението на гостите по масите, мисля че ми се получи smile

Не знам дали се похвалих, че свекър ми ни даде истинско френско шампанско за подписването. Много искаше той да ни го купи и ние се съгласихме естествено smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: юни 15, 2015, 13:32:35 »

Браво за роклята.  Bravo Сигурно ще си имаш много хубаво парти. После ще разказваш.  Честито и за обувките на мъжа ти.  smile
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юни 18, 2015, 08:28:30 »

Здравейте от мен smile

Вчера ходих да си купя последните ми останали неща т.е. кутията за пари, бутуниерите за мъжете и гривничките за жените. Снимах всичко, но не мога да си открия кабела на фотоапарата, за да качи снимките, довечера мм като се прибере ще го питам дали не го е прибрал някъде и ще кача снимките  smile

Да кажа какво стана с третата шаферка. Вкрайна сметка си взе различна рокля, която според мен е ужасна. Определено не ми хареса как ѝ стои, но щом се харесва... Според една моя приятелка, никой няма да разбере, че ми е шаферка, защото другите две момичета са с еднакви рокли. Ама не си го слагам на сърце, да става каквото ще.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines