Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 13:36:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Miele  (Прочетена 60986 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юни 01, 2015, 08:47:29 »

Снимчицииии  blum
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юни 01, 2015, 17:02:14 »

Много сте усмихнати, супер снимки са ви направили. Чакаме снимки и на другите дреболийки blum
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юни 01, 2015, 17:54:44 »

Много романтични снимки!  heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #48 -: юни 02, 2015, 08:04:55 »

Ех в какъв Уестърн сте попаднали  Bravo Прекрасни сте  heart
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юни 02, 2015, 20:55:06 »

Благодаря за милите коментари blush

Не знам дали съм разказвала за кумовете ни.

Те са моята най-добра приятелка и най-добрият приятел на мечи. Запознахме ги като ги канихме за кумове на 06,05,2015г. Те много се харесаха, влюбиха се и сега живетя заедно. Живеят на буквално 5мин от нас и е мн хубаво, през два-три дни се събираме. Направихме определено най-добрия избор.

Сега малко да помрънкам... Покрай шаферките ми откачам... Честно вече не искам да имам шаферки, ама няма как.. sad Все още не са си купили рокли. Бях ги оставила да решат какво искат да носят, че трите са мн различни една от друга и исках да се чувстват красиви на сватбата. Единственото ми условие беше да са в еднакъв цвят. Те обаче решиха да са в еднакви рокли и ето го резултата, все още не са си купили нищо. Много ми е гадно, онзи ден бях откачила и бях на крачка да им кажа, че няма да имам шаферки, но кумът ме спря. И е прав... Едното момиче е гадже на един от най-добрите приятели на Дани и ако и кажа че няма да е шаферка сиг и двамата няма да дойдат на сватбата, а мм мн държи това момче да присъства. Уж поканих две от тях ( другата момиче е от другата ни компания), за да се сближим, а то какво стана cray Аз попринцип нямам мн близки приятелки, та си викам това ще е хубаво идея, а то какво стана... Съжалявам че мрънкам, ама знам че вие ще ме разберете...

ПП: Снимки на дреболийките ще пусна утре, че си забравих апарата при наще blush
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юни 03, 2015, 07:39:23 »

Това с историята за кумовете е супер.. Ние също запознахме нашите, които са двамата ни най-близки приятели по отделно, но това преди 5 години  funnytooth

Не се ядосвай за шаферките.. Гледам всички го имате този проблем.. Принципно е хубаво да са ти наистина най-близките приятелки, ако е възможно, защото никой друг няма да направи същите неща за теб, както те.. Щом нямаш толкова близки, а все пак си искала да имаш шаферки си е риск, ще се напаснат и ще изберат нещо, но оставянето на това за последния момент е много дразнещо.. Ти имаш много други неща на главата, така че не го мисли толкова това.. Голи няма да дойдат  blum

Чакам снимките с нетърпение  yahoo
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юни 03, 2015, 07:52:53 »

Много сте хубави на снимките smile Ние си нямаме предсватбена фотосесия, той ММ добре че се съгласи поне на сватбата да се снима (той мн мрази да се снима, излизал зле на снимки  crazy )
А за шаферките... Май наистина всички имате проблеми с тях, не мога да разбера какво толкова не могат да се разберат тези жени, тц тц :Р Аз нямах шаферки защото не ми се занимаваше и с тях smile Ама, както каза Тони, спокойно, те ще се оправят smile Ти си гледай организацията на сватбата, че в последния момент се оказва, че това не е готово, онова си забравила... От личен опит казвам smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #52 -: юни 03, 2015, 09:13:48 »

Мойте шаферки хич не си дават зор също...чакам едната да се прибере от Дубай да ги мъкна за рокли и да ми се махат от главата, че губя търпение вече и аз с тях  beating Дано само не ми дойдат с мнгоо различни обувки, че хич не ми харесва biggrin
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юни 03, 2015, 15:50:38 »

Много се радвам за кумовете! Дано да са щастливи дълги години. smile
Аз имам абсолютно същия проблем с шаферките. И реших, че ще имам шаферки само за пред тях и да не ги обидя в последния момент. Нито ще ги ангажирам с нещо, нито ще ги включа във фотосесията. Исках да им направя специални бутониери, нищо няма да им правя. От 4 големи шаферки само една заслужава да носи титлата. Остави ги да се оправят сами и си гледай твоите задачи. Това е твоят сватбен ден и ти си по-важна от няколко госпожички, които не могат да се съберат и да се организират.  nea
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юни 03, 2015, 16:04:29 »

Заради това реших и аз да нямам шаферки. Като ги знам моите приятелки, сигурно щях да се изнервя още повече организационно. Ти не се притеснявай и не им обръщай внимание, няма смисъл да мислиш и това освен другите приготовления. Ще видиш, че всичко ще се нареди Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 04, 2015, 08:11:15 »

И аз затова реших да съм без шаферки, защото не ми се занимава с подобни капризи. Не стига, че си имам хиляди неща на главата, ами и такива моми да ми се подхвърлят, че нещо не им изнася. По-добре НЕ.
Иначе, има две момичета, които веднага като разбраха за сватбата ми предлагаха да са ми шаферки. Е, няма да са ми.
При теб вече е решено, че ще имаш, затова по-добре се опитай да не им обръщаш внимание, когато си проявяват претенциите. Знам, че е трудно, но е по-добре от развалени отношения точно преди сватбата.  smile
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юни 06, 2015, 08:12:16 »

Здравейте, момичета smile

Не съм писала, но почивния си ден го изкарах в релакс и пиене на кафе с мама. Мога да се похваля, че в понеделник сме на дегустация, надявам се всичко да е наред smile Пускам ви обещаните снимчици





ПП: Халките не се виждат мн хубаво, но това беше най-добрата снимка, която успях да направя. Покритието е мат и гланц smile Ааа и да се похваля две от трите ми шаферки са готови, даже са си харесали еднакви рокли, едната си я купила, другата ще го направи тези дни biggrin
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #57 -: юни 06, 2015, 14:43:38 »

smile А другата шаферка? Тази картичка ще я слагате при подаръчетата ли? Халките изглеждат много красиви, въпреки, че не се виждат добре Wink
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юни 06, 2015, 22:12:40 »

Третата шаферка се оказа че в неделя ще ходи да гледа същата тази рокля... Луда работа

Всъщност картичката е и магнитче, така че това ще са подаръчатата за гостите, исках нещо семпло и мъничко и накрая на това се спряхме smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #59 -: юни 07, 2015, 21:09:27 »

Миеле скъпа честита темичка... kiss2 снимките са прекрасни, много ти се радвам. По едно време нещо ти загубих следите, но сега се радвам че си тук и аз съм тук и йееее нямам търпение за твоята сватба  heart
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines