Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:55:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Miele  (Прочетена 60971 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 27, 2015, 15:12:26 »

 Offtopic ММ е роден на 26 юни, а прелюбимата му племенница на 27  yahoo Нат, отново почти съвпадение... Рак+Везни=Опасна комбинация  tease
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #16 -: май 27, 2015, 15:20:28 »

Много нестандартно и мило предложение. Само не разбрах какъв е бил първия пръстен в бонбончето pardon pardon pardon. Много са мили нестандартните неща.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 27, 2015, 15:25:58 »

И аз искам снимки и на двата пръстенаааааа  yahoo give_rose
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 27, 2015, 15:26:50 »

Първият пръстен е реплика от една фентъзи поредица, която ни е много любима и на двамата. Беше мн мило, защото от деня в който се запознахме исках да му го открадна. В последствие загубих пръстена и ми беше много криво. Щях да се разплача и той ме погледна и ми каза: " Няма значение, важното е че като ти го дадох ти го прие, сега имеш друг на пръста, а и най-важното е че сме заедно и ще бъдем семейство" heart Направо ме разтопи. Попринцип не е хич романтичен, ама понякога като почне да говори някакви неща и ....
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 27, 2015, 15:28:11 »



Единият не се вижда мн добре, представлява змия, която си е захапал опашката, с него ми предложи smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 27, 2015, 15:31:16 »

О, пръстенът със зеления като изумруд камък... Спомням си го.. Толкова ми харесвааа.. Изглежда ми много стар, някак сантиментален.. Ако не беше казала, че си го избрала сама след предложението, щях да си посмисля, че е от поколения в семейството  heart heart heart
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 28, 2015, 08:32:37 »

Първо, честита темичка от мен!
Запознанството ви е толкова интересно. Както обичам да казвам, писано ви е било да сте заедно, щом след толкова разминавания все сте стигали един до друг  heart И предложението е било много романтично, страшно харесвам такива символични неща. Разкажи ни за организацията, до къде сте?
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 28, 2015, 09:15:22 »

Момичета, благодрая за милите думи smile

С организацията сме доста напред. Вчера поръчах подаръчетата за гостите, късметчетата и жартиера. Видяхме се и с ди-джея и обсъдихме основните неща. Втората седмица на юни ще ходим на дегустация, че аз работя на смени, а от хотела ни помолиха да не е петък, събота и неделя че имат сватби, та остава за втория понеделник на юни. Тогава трябва и окончателно да се спрем на торта, че ни влиза в куверта. В неделя трябва да вземем обувки на мм и имаме предсвадбена фотосесия, подарък от фотографката. Иначе аз съм готова с всичко, грим, прическа, рокля, обувки, купихме костюм на Дани, взехме си халките, имаме книга за пожелания и албум, направени от един приятел, албумът е уникален.

Оххх, момичета дайте идея от къде да поръчам пиле за кума, че нали има надиграване. Бях оставила кумовете да решат искат ли да го има този обичай и те казаха да, та сега съм в чуденка.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 28, 2015, 09:50:40 »

Миеле, браво харесвам това, че не си изпаднала в някаква безумна паника.. Надявам се и при мен така да се получи  Girl_hide

Харесали ли сте някой модел торта? Кой ще ви бъде ДЖ и кой беше ресторанта.. Сигурно си го споменала, но много се обърквам с толкова много сватби и не знам какво и от коя запомням.. Какви ще са подаръчетата за гости?
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 28, 2015, 10:03:34 »

Ди джей ще ни бъде един приятел от Пловдив. Той си се занимава професионално с това, ние искахме да е той понеже си го познаваме и ни е по-лесно така biggrin Казва се Жоро. За ресторант сме избрали хотел Акорд, капарирахме го преди една година, ама много ни хареса и викам давай докато е време smile Подаръчетата за гостите са магнитчета, поръчах си ги от един сайт на някаква асеновградска фирма. Като пристигнат ще снимам и ще покажа. Торатата ни трябва да е от Скайлайн, че ни влиза в куверта, харесала съм два модела
http://www.skylinecakes.com/uploads/th448/file379.jpg
http://www.skylinecakes.com/uploads/th448/file1483.jpg

Дани трябва да каже коя му допада повече, като разбира се ще ги поръчаме в червено biggrin

За паниката, изобщо не съм паникьосана, напротив много ми е спокойно, майка вече почна леко да откача, представям си като наближи съвсем. Иначе като се познавам ще почна да треперя последната седмица чак biggrin
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 28, 2015, 10:06:14 »

Харесват ми тортите, много са симпатични.. Мислех, че сватбата ще е в зелено в началото, когато видях коментарите ти навсякъде в зелено. Като разбрах, че цвета е червен, ме озадачи  Bravo

Ще имате ли видеозаснемане, кой е фотографа? Тези неща са ми интересни също.. Обичам да гледам портфолиа, въпреки че отдавна сме капарирали  pardon
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 28, 2015, 10:07:56 »

Тортите са супер. На мен много ми допадна кръглата good
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 28, 2015, 10:23:44 »

За червеното и зеленото да обесня. Зеленото ми е един от най-любимите цветове, но преди време бях попаднала на една рокля, с червен шлейф, в която се влюбих. Тогава реших сватбата да бъде в друг мой мн любим цвят червеното. В последствие обаче се отказах от конкретната рокля, защото пробвах почти същата, но беше невероятно тежка и неудобна и си казах не с това нещо няма да изкарам и 10мин. Но идеята за червено си остана smile

Фотографката също ни е приятелка. Занимава се с фотография, но хич не е от големите имена, ами тепърва се развива. Ние с мм я познаваме отдавна, знаем как снима, нас ни е снимала няколко пъти за разни неща и решихме че искаме да е тя. Хем и даваме шанс да се развие, хем сме сигурни че ще направи всичко точно както го искаме. Казва се Петя Спасова smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 28, 2015, 10:24:38 »

Супер са тортите! Аз харесвам повече втората.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 28, 2015, 10:38:10 »

Ей, как така не е било кой знае какво предложението?!  beating  Нали си е твоето - най-личното и най-хубавото!  heart 
ММ не ме е искал от нашите и сега като те чета ми е малко мъчно. Сигурно аз, ако имах дъщеря и не дойде мъжът й да я иска от нас щеше да ми е много гадно.  cray
Да са живи и здрави баба ти и дядо ти!  smile
Много са хубави пръстените.  blum
Браво на вас, много неща сте свършили.  Bravo
Тортите ми харесват много, като може би първата малко повече.  smile
Ти няма ли да ни покажеш някоя снимчица?  pardon
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines