Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:08:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Miele  (Прочетена 60962 пъти)
 
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« -: май 26, 2015, 22:58:17 »

Ето, че дойде времето и за темичката на Miele  give_rose
Мила Наде, на финалната права си, остава само месец до 27 юни 2015 г. smile Всички очакваме разказите за запознанството, годежа и подготовката на сватбата, а след един месец и на самата сватба smile Напълни темата с много снимки и приятни емоции  heart
Успех с всичко и по-малко нерви в последните ти дни като мома smile


* butterflies.JPG (64.61 KB, 457x803 - видяно 779 пъти.)
« Последна редакция: май 26, 2015, 23:00:50 от InaMineva » Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 27, 2015, 07:11:36 »

Честита темичка  give_rose
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 27, 2015, 08:02:44 »

Честита темичка, Миеле! Успешни метри до големия ден и една прекрасно осъществена сватба  give_rose
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 27, 2015, 08:40:45 »

Miele, честита сватбена тема!   give_rose
Пожелавам ти спокойни оставащи дни до Вашия ден! Дано я напълниш само с положителни емоции!  blum
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 27, 2015, 08:49:08 »

Честита темичка и от мен!  give_rose
Прекрасен месец ти пожелавам, само положителни емоции и много вълнуващи моменти от оставащата подготовка!
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 27, 2015, 09:01:17 »

Ина, много благодаря за темичката. Леле остава още един месец danceg danceg Girl_hide

Момичета, благодаря за пожеланията. give_rose

Май трябва да започна с разказ за запознанството ни biggrin

Запознахме се октомври 2009. Тогава аз си имах едно гадже, което ме побъркваше. Направо беше ужас. Та с него и още един приятел отидохме да на едно събиране на компанията на мм в Южния парк. Дани (мм) беше след една тежка раздяла с едно момиче. Запознахме се, той си ме е харесал още тогава, ама аз бях малка и глупавичка и се държа за тогавашния ми приятел. Ние с него късахме и се събирахме сума пъти. Един от тези пъти сме с Дани и още едни приятели в Адамс, една бирария в София, и вече става късно и аз ще се прибирам, Дани реши да ме изпрати, но нищо не стана, изчака с мен автобуса и това беше, казахме си чао и толкова. ( На въпросът ми защо не ме е целунал тогава, отговори, че не е искал да взима решенията вместо мен и е искал ако бъдем заедно да бъде, защото и двамата го искаме. heart) На следващия ден, аз пак се събрах с бившия ми crazy Сега се чудя колко луда съм била. Както и да е... След време аз окончателно се разделих с това момче, но тогава Дани ходеше с една моя приятелка. После аз си хванах приятел и така все се разминавахме. Докато не дойде 29 май 2012г. Тогава се видяхме двамата, наваля страшният дъжд и той ме покани у тях, тогава живееше на квартира със съквартирантка. Бяхме си взели нещо за хапване и бутилка червено вино. По едно време той ме целуна и каза, че е очаквал, че ще му забия шамар, защото аз пак бях обвързана, но нащата за мен поне бяха приключили и беше въпрос на време да сложа точката. И така от тогава до сега живеем заедно и си имаме две котенца, които са ни като дечица biggrin

Охххх, май мн объркана се получи нашата история... Ама така е като се има предвид, че се познава от 6г и все се гонехме ахахахха...
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #6 -: май 27, 2015, 11:42:24 »

Честита тема. Имаш интересна история. Това е когато е казано, че нещо трябва да стане -става. Може да сте се разминавали във времето, но съдбата е определила да бъде заедно и това е. Чакаме още разкази за предложение, до къде сте стигнали с приготовленията.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 27, 2015, 11:56:30 »

Много интересна история.. Малко като котка и мишка, накрая и двамата сте се хванали в капана на любовта  heart

Веднага ли заживяхте заедно? Искаме още  blush
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 27, 2015, 12:03:35 »

Всеки си има своята история. Важното е, че накрая сте заедно и на крачка от това, да станете законно семейство.  blum

Сега идва ред и на най-вълнуващата част - Предложението!!! heart
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 27, 2015, 13:32:35 »

Честита темичка! Пожелавам да запълниш много страници с позитивни емоции!
Разкажи ни и за предложението smile
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 27, 2015, 13:59:07 »

Оххх ами предложението не беше кой знае какво.

Бяхме седнали тука в едно заведение до нас да хапнем рибка и да пийнем по бира. Дани извади една табелка за врата, която сам беше направил, на нея пишеше Дани и Нядя Урумови, това тръгва още от както се нанесохме в тази ни квартира, той искаше да ни сложи табелка на вратата, но аз все му повтарях, че ще стане като ми предложи smile Докато гледах табелката, той ми даде едно бонбонче Линд, на което беше сложил един от неговите пръстени. Аз бях толкова еуфорична, че не го оставих да ме попита и той до ден днешен ме майтапи че не знам на какво съм се съгласила. Каза че искал аз да си избера пръстена, че да е сигурен че ми става и ми харесва, защото съм с мн малки пръсти и почти нищо не ми става.

На следващия ден с кумата ми излязохме и си намерих пръстен, а вечерта бяхме на гости на нашите. Дани беше взел на тати ракия и вино, а аз на мама кутия бонбони. Беше мн готино, защото те не знаеха, че сме сгодени и мм както се ръкуваше с баща ми вика: "Аз днес идвам с повод. Дошъл съм да поискам ръката на дъщеря ви" Майка и татко загубиха ума и дума. Мама цялата вечер трепереше. Беше мн хубаво smile

За мен датата ни е много специална, защото едните ми баба и дядо са се женили на 27 юни преди точно 50години. heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 27, 2015, 14:03:02 »

О, според мен и предложението, и искането от родителите ти, и датата са страшно сантиментални  heart Толкова хубаво.. Може да подарите нещо на бабата и дядото по-специално, въпреки че и това да видят любимата си внучка да се омъжва ще е достатъчно  Bravo give_rose
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 27, 2015, 14:18:05 »

На сватбата сме решили да ги поздравим с някоя песен, а после ще им подарим оригиналния диска със снимките от сватбата. На дядо му подарихме двд преди няколко години и той мн обича да си гледа снимки smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 27, 2015, 14:18:56 »

И аз мисля,че е много мило предложението и искането после.
ММ е роден на 27 юни  heart
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 27, 2015, 15:00:15 »

Ех, супер smile Това предложение е било неочаквано smile Аз от личен опит знам как се вълнуват родителите, когато мъжът отиде да иска ръката на дъщеря им... Баща ми щеше да се пукне от кеф когато Деян се изправи и почна да говори, въпреки че много добре знаеха, че сме сгодени smile А представям си твоите родители като не са знаели как са се чувствали smile Това за тях е голям жест, напоследък малко мъже отиват да искат ръката на жената Wink
И много мило, че сте решили да се ожените на същата дата като баба ти и дядо ти, представям си как се вълнуват хорицата smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines