Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:38:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Miele  (Прочетена 60967 пъти)
 
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: юни 18, 2015, 09:02:06 »

Намерих си кабелчето... biggrin







За бутуниерите и гривничките да обесня: Гривничката с трите червени цветенца е за шаферките, е дното бяло цвете е за двете майки, а тази, която е с бяло цвете и около нея червени е за кумата. За младоженеца и кума са трите кали, за бащите и за брат ми е едната кала, а цветенцето е за бабите и дядовците biggrin Много сложно е при мен... ахахах

Не знам дали се вижда много добре, но такива ще са ми перличките в прическата smile
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #91 -: юни 18, 2015, 09:34:26 »

Кутията за пари е много е хубава. Моите перли са същите за косата.
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: юни 18, 2015, 15:19:25 »

Много са хубави гривничките. Bravo
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: юни 21, 2015, 12:48:30 »

Честита тема.. Всички неща, който си показа много ми харесват  Bravo
Пожелавам ти спокойна седмица и си остави един ден почивка преди сватбата  girl_wink
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #94 -: юни 22, 2015, 03:46:17 »

Скъпа видях снимки от моминското във Фб # не бягай по тъча- искам разказ и снимчица и тук моля smile
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: юни 22, 2015, 08:34:17 »

Миленка, тук съм... Просто вчера нямах сили да пиша yahoo

Партито беше страхотно и уникалнооооооооо.

Започвам по ред, в събота преди партито ходих на фризьор, да ме боядисат, че вече на нищо не приличах. После жената предложи да ме изправи и да ме гримира и аз си викам ми веднъж имам моминско, защо пък не. Така малко се поглезих преди партито, след това отидох да пийна кафе с мама, после се видях и с баба за малко и се прибрах. Имах време да се лакирам, облека и да изляза. Да кажа нямах никаква идея къде отиваме, в 19:15 трябваше да съм пред кумовете и кумът да ни закара на мястото. Оказа се, че първо отиваме в О!Шипка, там вече се бяха събрали почти всички и ме чакаха ( само едно момиче дойде по-късно, но тя беше казала, че ще закъснее ) Там се почнаха едни разговори едно чудо. Като дойде и последното момиче, кумата ми стана и каза някои много мили думи за мен и мм, щях да се разплача, след това ми дадоха една голяма кутия и един букет. На кутията от едната страна пишеше: "Моминско парти", а от другата: "Змийско парти" funnytooth Оказа се, че вътре има подарък от всяка една от тях, които бяха придружени с картичка, накараха ме да чета и картичките. Имаше много забавни неща, като белезници, тиксо ( за да залепям устата на мм, ако мн говори или ме дразни ), иамше шоколадови бонбони, за да ни е сладък живота, чай, за романтични вечери с книга, като книгата дойде малко след това, от една друга девойка, едно тефтерче, в което да си записваме спомени или планове за бъдещето, бельо, към което тематично вървеше и кибритче funnytooth Много се бяха постарали, бяха направили и един свитък с отделни пожелания, които бяха много мили и романтични. После продължихме с разговорите, докато кумата ми не извади едни картончета с въпроси, трябваше да отговарям на тях и да видим дали мм е отговорил същото като мен, някои неща ги сбърках и накрая ми казаха, че ако сбъркам и последния трябва да пия на екс... сбърках нарочно. Малко по-късно кумата извади мои детски снимки и всички много се забавляваха докато ги разглеждаха. Към 11 тръгнахме към Библиотеката, където се оказа, че има още 3 момински партита crazy Там много се забавлявахме и танцувахме, беше невероятна вечер. Прибрах се в 5ч сутринта, ама хич не ми се тръгваше.



Не сме всички на тази снимка, ама чакам да пратят другите снимки smile

А това са част от подаръците с кутията smile

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: юни 22, 2015, 08:40:32 »

Звучи супер  good Точно така си представям моминското парти.. Забавно, приказки, смях, пийване, малко изненадки.. Толкова мило  good Страхотни сте и поздравления за добрите приятелки, които имаш  good  give_rose
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: юни 22, 2015, 15:21:28 »

Страхотно парти, от личен опит казвам, че изненадите и нещата подарени и приготвени от приятелките ти са много скъп спомен  heart Много сте хубави и усмихнати smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: юни 22, 2015, 15:33:43 »

Много мило от страна на приятелките ти. Имала си страхотно парти.  Bravo Подаръците също са много хубави.  smile smile
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: юни 22, 2015, 22:46:21 »

Оххх момичета, наистина беше невероятно. По-добре не можеше да бъде. Хем се забавлявахме, хем танцувахме, хем можах да се видя с някои момичета, с които скоро не се бях виждала. Определено партито мечта ( поне за мен ) Цял живот ще го помня.

Тук сме почти целият състав smile

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: юни 23, 2015, 09:44:34 »

Миеле, прекрасно изглеждаш, много си красива  give_rose

Дали е имало ергенско парти или все още не ?
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: юни 23, 2015, 09:47:35 »

Аааа имаше ергенско парти. Беше една седмица преди моето. Мъжо се прибра в 8:30 сутринта biggrin

Тони, много благодаря  give_rose
« Последна редакция: юни 23, 2015, 09:50:07 от Miele » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: юни 23, 2015, 09:56:46 »

Няма ли пикантерии от ергенското? Или сте се разбрали да не си споделяте?
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: юни 23, 2015, 10:04:20 »

Ние си споделяме всичко biggrin Нямало е пикантерии, били са в един рок бар до към 3-3:30 след това са отишли да играят билярд и да пият бири biggrin Подарили са му наргиле, което е мн яко, щот той отдавна искаше smile Беше много доволен, важното е че си е изкарал яко.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: юни 23, 2015, 10:05:44 »

Това е супер..  Bravo Абсолютно съм съгласна в частта със споделянето.. Просто от три сватби, на които сме 2 от двойките не искат да си споделят нещата от моминско/ергенското партита  crazy pardon
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines