Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:05:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Sisku - 20.06.2015 г.  (Прочетена 79642 пъти)
 
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: юли 03, 2015, 15:25:26 »

Да, доста силно го засилих, изобщо не прецених biggrin
Иначе няма торта по цветята, само 2 етажа са, но цветчетата можеха да се ядат. Бяха закрепени на нещо като пръчици biggrin
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: юли 03, 2015, 15:26:56 »

Ама много ви е прекрасна тортата! Запазихте ли от цветчетата?
А снимките са много красиви - ще да е от булката Wink
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: юли 03, 2015, 16:16:34 »

Благодаря  heart
Цветчетата са ми малко болна тема, защото седмицата след сватбата бяхме на екскурзия по работа  crazy Просто нямаше как да не отида и ММ беше сам. И решил, че като са останали, просто съм забравила да ги хвърля и ги "метнал" той  l_bye_girl. И така, сега нямаме нито едно, но нищо не му казах, защото милия просто не е знаел, че исках да запазя, а и аз пропуснах да му кажа. Но пък има цветчета от тортата за кумовете, така, че ще си ги гледаме от тяхната.
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: юли 22, 2015, 11:49:24 »

Я, да си раздвижа малко темата аз. Вие ме забравихте, но ще понахалствам и ще напомня за себе си  funnytooth  blush funnytooth
Като подарък за сватбата, кумците на нашите ни подариха екскурзия да Рим. И това беше и сватбеното ни пътешествие.  yahoo
 Заминахме на 11 юли и бяхме 6 дни там. Беше страхотно, но естествено не успяхме да посетим и да видим всички забележителности. Дано се върнем някой ден отново. Единственото, което ме измъчваше бяха горещините. През цялото време, дори и вечер, температурите не падаха под 35 градуса и в комбинация  с влагата беше чудно... biggrin
Качвам няколко снимки smile
Фонтанът пред площад Испания
Колизеят
Фонтанът ди Треви за жалост се реставрираше, но успяхме да хвърлим по монетка smile
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: юли 22, 2015, 12:58:10 »

Супер подарък сте получили  good. Пожелавам ви да се върнете отново там и да посетите пропуснатите места smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: юли 22, 2015, 13:20:06 »

Да знаеш само от кога ги чакам тия снимки smile
На втората сте много сладки.  girl_wink
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: юли 22, 2015, 13:30:28 »

Лорка, благодаря, дано, пожелавам ви и на вас да отидете smile
Нат, като истински туристи сме, но добре, че бяха шапките. Първо обикаляхме Римския форум, понеже опашката за Колизеума го обикаляше целия. Нямахме шапки и направо слънчасахме. А аз по принцип не слагам такива неща на главата си, но зора какво ли не прави. Та не я свалихме през цялото време. biggrin
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #157 -: юли 22, 2015, 15:25:38 »

Много сте хубави, даже с шапките сте още по-туристичски  NO Рим е прекрасен, ние ходихме пролетта, но не успяхме да видим всичко...и си казахме, че пак ще се върнем, направо ми взе акъла този град  heart heart heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: юли 23, 2015, 15:12:38 »

Сиску, дори ни е много приятно, че ни напомняш за себе си.. Харесвам булките, които остават във форума и след сватбата си  give_rose Снимките са страхотни, наистина тази с шапките е много красива... Сигурна съм, че е било топло, ние бяхме в Рим през късната есен - Октомври и то дори, почти към зимата.. края на Октомври и беше многооо топло.. Та, представям си сега.. Гледам имали сте късмет и Ди Треви е отворен след реконструкцията.. Ние го хванахме закрит с платна.. Не съжалявам, пак ще се върнем  funnytooth

Ходихте ли до Ватикана и качихте ли се на Купола на Св. Петър?  blum
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: юли 23, 2015, 16:47:45 »

Тони, за жалост Ди Треви продължаваше да е заграден с едни плесигласови неща и не течеше вода, но поне фигурите се виждаха. Иначе хората бяха направи нещо като мини басейнче, пълно с вода и пишеше "Може да хвърлите вашата монета тук." Качвам и снимка от моето хвърляне. biggrin


За жалост до Ватикана не отидохме. Бяхме го оставили за последния ден преди да си тръгнем, но тогава температурите бяха рекордни - минаваха 40 градуса, а и трябваше да се местим от една стая в друга в хотела и не тръгнахме. Но пък обещах на Иван, че ще го заведа отново, за да му се реванширам, че не отидохме и ще го заведа първо там. smile

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: юли 23, 2015, 17:57:21 »

Хехе жалко, но определено имаме сериозна причина да се върнете там.. Къде ходихте 6 дни, че не успяхте да отидете до там, много ми стана интересно.. Може би, обаче и температурите са си фактор, който не бива да се подценява  good Следващият път октомври или април, май  Wink Ди Треви беше далеч по-скрит преди, та пак е по-добре от нищо... Басейнчето с монетките го имаше и тогава, но представи си всичко покрито и оставено отпред да хвърляш монета..  crazy Сега се доближава до нормалния си вид, та влиза в употреба, но тогава nea
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: юли 24, 2015, 14:23:54 »

Определено основния фактор бяха температурите. С ниско кръвно съм и малко да е по горещо и веднага ми става лошо. А в Италия нито кола нито шоколад ме спасяваха. Иначе ние де факто имахме 4 дни само, понеже пристигнахме в 14 часа и докато се настаним стана 16. И се разходихме в парка и вилата, които бяха близо до хотела. Следващия ден обикаляхме из Римския форум, хълма Паладин, площад Венеция, Капитолийския хълм и музеите. На другия ден пък влязохме в Колизеума и околните базилики, после площад Испания със стълбите и улицата с магазините. Четвъртият ден беше за фонтана Ди Треви, Пантеона, фонтана на четирите реки  и още куп места в околността. И както ти казах петия трябваше да се местим в друга стая и после ме достраша да тръгнем, за да не се свлека някъде от жега  crazy
А на шестия се прибрахме. Въпреки, че и тогава си беше приключение. Нямаше билети за автобуса, с който да стигнем до летището и в крайна сметка, понеже закъснявахме, взехме такси. Та усетихме и то начина на каране на италианците. Беше меко казано "лудо" biggrin
Та така, определено видяхме много, но има и още няколко пъти повече за гледане и живот и здраве се надяваме да се върнем.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: юли 24, 2015, 15:02:21 »

Ох, като каза нямаше билети... Отиваме да си хващаме автобус за трансфер до летището и там в кафенето обясняваме за колко часа, кое летище и тн и ни казват няма билети.. За предния автобус - пак няма.. Изпадам в ужас, защото исках от предния ден да си вземем билети, всеки ден минавахме покрай Термини, но Илиян все обясняваше, как имаме време, нямало смисъл.. И започвам да му се карам на български и гледам някакъв клошар, точно до входа на заведението се заслушва.. Но беше с ужасно неприятен вид, някакви рани по лицето и тн.. И се приближава към нас и като се развика.. "ООО, ама вие от България ли стеее, аз съм българин елате, ще ви уредя да се качите".. Аз бая се изплаших и се прибрах близо до Илиян, хората започнаха да ни гледат и какво ли си викат "Намериха се, стари приятели"  funnytooth Оказа се, че този клошар, живее от няколко години в Рим и останал без работа, но му е по-добре там, отколкото в БГ и останал.. И вечер му разпешават, когато е студено да спи в кафенето на автобусната фирма (не се сещам името), а през деня пази местата за паркиране на автобусите.. Та ни качиха с приоритет, понеже Илиян го почерпи цигари и му купи кроасан..  crazy pardon
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: юли 25, 2015, 10:15:35 »

Лелеее, интересно преживяване сте имало. Но все пак сте успели да се качите на автобуса, макар и с помощ от клошаря. Но си представям как си реагирала,когато се е запътил към вас  funnytooth
И тук се замислям за друго - колко ли му е зле в България, щом се чувства по-добре като клошар в Италия  sad Но това е друга и дълга тема за разговор.
Иначе и ние ходихме предния ден да си купим билети , но ни казаха, че не може - трябва да е на деня. А на самият ден - нямаше билети. Цаката му е онлайн резервации и закупувания на билети, но за другия път ще знаем smile
Присъствахме и на хващане на джепчийка в метрото - не беше хубава гледка изобщо  Oh my ... Докато чакахме за таксито пък, един италианец се пререди, други двама го изкараха от колата и взеха да се карат, че не можело така. Шофьорката на таксито пък от своя страна викаше, че няма да тръгне без пътник и така чухме и римски скандал. Голямо викане беше, поне 10 мин, но се разбраха в крайна сметка. Абе интересни случки имахме. biggrin
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #164 -: юли 27, 2015, 08:42:36 »

Oooхх с тия билети верно голяма мъка...ММ беше резервирал онлайн и нямахме проблеми, но ние пък също имахме малко проблеми с ремето, защото деня, който си бяхме оставили за Ватикана валя като из ведро и не успяхме да видим Сикстинската капела и да се качим отгоре по стълбичките на Тони на специалното място, но Папата го видяхме, даже меса ни чете  danceg Явно всички ще ходим пак  good
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines