Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:07:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Sisku - 20.06.2015 г.  (Прочетена 79610 пъти)
 
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #135 -: юни 26, 2015, 07:56:43 »

Много се чаровни. Много ми хареса, как си окъпала хората, ами да се пазят. funnytooth
И аз спазвам, много от поверията. Даже се чудя дали да не си сложа червен конец на сватбата. На една сватба оправях ме младоженеца  от урочасване.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: юни 26, 2015, 08:14:19 »

Много сте хубавииии  Bravo Ти имаше ли  шаферки? Гледам сватбата е била в Стара Загора? Или бъркам.. Просто моя приятелка ми говореше за сватба в Стара Загора, на която шаферките са били с роклите, които ние искаме да поръчаме  Wink
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: юни 26, 2015, 12:07:23 »

Благодаря ви много  heart Сега съм на екскурзия, но като се върна ще кача още-снимки.
А сватбата е в Стара Загора наистина-и двамата сме си оттук  smile Нямах шаферки, въпреки, че приятелките ми си имаха съответните функции  blum Вие какви рокли искате? Сигурно си ги показвала, но съм пропуснала.
А червеният конец си го имах и аз на ръката, но аз не съм го сваляла от много време.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: юни 26, 2015, 12:40:57 »

За червения конец, ще си го сложа или ня крака или на белюто някак  Girl_hide

http://dreamday.bg/dress/14-%D0%B4%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B8-%D1%88%D0%B0%D1%84%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%BB%D0%B8.html

Не в този цвят разбира се.. Това са от тези рокли, които се връзват по 50 различни начина  blum
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: юни 26, 2015, 13:23:52 »

Много сте хубави!  heart Чакам продължението на разказа.  smile

И аз сигурно ще си имам някъде зашит червения конец.
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: юни 26, 2015, 21:01:59 »

Честитооо smile Красива булка си, качи още снимки да разгледаме smile
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: юни 28, 2015, 22:51:35 »

Тони, харесват ми много роклите. Аз последните месеци уж следях сватбите и все дебнех да видя нещо, но не съм срещнала шаферки с такива.
Ина, Мине, благодаря ви! Днес се върнах доста късно и нямам сили, но утре продължавам с разказа и снимките smile
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: юни 29, 2015, 19:06:34 »

Продължавам нататък и мисля да го свършвам разказа  blum
След църковния брак ми стана много емоционално, но не успях да заплача, бях се настроила да съм усмихната и весела. Снимахме се с гостите в една градинка, а след това тръгнахме с кумовете към езерото, на което снимахме и предсватбеното клипче. Там роклята ми успя да се оцапа,но за щастие само долният слой и не се виждаше много. А и пропуснах да кажа, че в църквата на няколко пъти ММ навеждаше свещта си, чийто восък се изсипваше право върху роклята ми  beating  funnytooth Добре, че си бяхме избрали бели свещи и не се виждаше, иначе щях да си ходя с прасковени капки да речем biggrin biggrin biggrin
На езерото имаше още три булки, които се снимаха на различни места, трябваше да се съберем и да си направим обща снимка, щеше да е интересно biggrin
След това се отправихме към ресторанта, където почти всички гости бяха пристигнали. Естествено имаше и такива, които влязоха след нас. Не знам кое е трудно за разбиране, след като пише 19:00ч. предполага се, че не трябва да идваш в 19:20, но както и да е. smile
Имахме танцьори, които след като влязоха родителите ни, ни посрещнаха с танц, по време на който разпънаха и платното и пръснаха цветчета по него. Вървеше "Ела се вие" и тогава наистина се насълзих.  cray Но когато казаха имената ни и всички започнаха да ръкопляскат, усмивките ни се върнаха веднага. ММ за малко да се хлъзне на платното, но аз го спасих  good smile Последва захранването, едната майка със сол, а другата с мед, като накрая водещата каза на свекървата да избере на кого ще даде единствения залък с мед и тя го даде на мен. smile
След това дадоха на кума да опита шампанското и да каже "Горчиво", но той толкова се беше притеснил, че като го питаха какво и каза, че му е сладко  funnytooth lol Попитаха го отново, но той си държеше, че му е сладко lol Добре, че кумата се включи и помогна . После пихме до дъно и счупухме чашите, казаха, че е имало доста парченца.
Последва и първият брачен танц, беше на песента на Ed Sheeran - Thinking out loud.  heart Бяхме си измислили малка хореография със завъртания и интересни хващания, мисля, че ни се получи  blush
По голямото парче на питката си го отчупих аз, но дадохме възможност на кума да отсъди кой ще е с по големите отговорности и аз му подсказах да вдигне ръцете и на двама ни  Wink
Имаше една игра с въпроси като участваха много хора. Бяхме разделени на мъже и жени и съответно на мъжете се задаваха женски въпроси и обратно. Имаше и въпрос към ММ какъв цвят е четката ми за зъби, към мен каква е неговата и други подобни. КАто на всеки верен отговор двете групи правеха крачка напред. Накрая съответно се събрахме и имаше "горчиво" за нас.  twohearts
Като цяло беше много динамична и весела сватба. Аз имах притеснения дали ще танцуват всички, но нямаше песен, на която да не е пълен дансинга. Водещата и диджеят бяха страхотни  heart
След разрязването на тортата имаше и малка игра с 4 двойки, като на кма и кумата се падна чинийка, на която пишеше "Вие сте следващите". После кумата хвана и букета, така, че ще очакваме скоро покана biggrin Жартиера се хвана от братовчеда на ММ.
Сигурно съм пропуснала много неща, но още ги осмисляме. Ще допълвам отново smile
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: юли 03, 2015, 11:30:08 »

Вече имам малко повече снимчици и мога да ги споделя и с вас smile
Ритането на бакърчето


Украсата на колата ( трябваше да има и нещо като мрежа/тюл, което да свързва розите, но нямаше, мо мисля, че се получи добре)


Украса в ресторанта
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: юли 03, 2015, 11:50:15 »

Всичко е много красиво, а ти си прекрасна булка  heart Украсата на колата е станала много стилна, така че не съжалявай за тюла  Wink Полилеите в ресторанта много ме грабнаха  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: юли 03, 2015, 11:54:48 »

Всичко много ми харесва и аз също исках да отбележа полилеите  heart
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: юли 03, 2015, 14:22:28 »

Благодаря  heart Мен също много ме грабнаха полилеите  yahoo Имах само притеснения при хвърлянето на букета и жартиера да не би да ударим някой, но се справихме  funnytooth

Сетих се, че не съм показвала тортата, която беше "сглобена" от няколко други торти и до последно не знаех как ще изглежда, но останахме доволни. Единствено можеше да е малкоо по висока, но определено е такава, какво искахме да е и сме много доволни от сладкарницата, в която ни я направиха. smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: юли 03, 2015, 14:26:16 »

Браво много е хубава  good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: юли 03, 2015, 14:29:10 »

Всичко е много хубаво. Ти си прекрасна булка. air_kiss
Украсата на колата е много изчистена и семпла, но на мен така ми харесва повече. smile
Ресторанта е много хубав. Изобщо всичко е чудесно. smile
Пропуснах да спомена, че и тортата е много свежа.  Wink
Активен
Gehenna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 209



« Отговор #149 -: юли 03, 2015, 15:14:44 »

Ама добре си ритнала менчето виждам, точно така  Bravo
На тортата цветчетатат отгоре само украса ли бяха или под тях има и торта или те се ядат, че не различавам   Ashamed
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines