Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:56:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Sisku - 20.06.2015 г.  (Прочетена 79607 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 31, 2015, 19:12:57 »

Разбирам те за роклята. Искаш поне това да е изненада за всички. smile
Много добре си се справила с букета.  smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #46 -: юни 01, 2015, 15:18:12 »

Ехаа букетът много ми харесва  heart даже не ми се струва чак такава мисия невъзможна и може и аз да пробвам smile Ама много естествено изглеждат тези божури Wink Иначе за роклята аз мисля, че е най добре само обеци smile
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юни 01, 2015, 16:52:39 »

Букетът го куми майка ми случайно. Обади се и каза, че го е видяла и че е точно божури и хортензия, както искам да е истинският. Казах й да го взима, но бях скептично настроена, но като го видях, много си го харесах и се радвам, че се получи що годе добре. Въпреки, че не е голяма философия стига да имаш пистолет със силикон и панделка. biggrin
Да ви споделя, че от време на време като се сетя, че вече сме месец юни и ме залива една вълна на безпокойство, но се опитвам да я овладея. Иначе имам вече двама отказали гости, което очаквах, че ще стане, но все пак когато ти откажат е малко неприятно, но няма как.
Толкова много неща имам в главата, че се чудя за какво да ви разкажа. Късметчетата ще ги правим тази седмица и с тях се приключват нещата, които избрахме да изработим сами.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #48 -: юни 02, 2015, 08:08:14 »

Ама спокойно, то аз съм се панирала вече (въпреки че имам 3,5 месеца още), но вече всичко ти е готово почти smile А за букетът...не става ли без този пистолет, че не съм сигурна дали имаме  huhhuh.gif
Активен
fifcheto
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #49 -: юни 02, 2015, 09:38:03 »

Букетът за хвърляне е жесток, а цветята изглеждат като истински  heart
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юни 02, 2015, 17:24:49 »

Feribotka, аз пробвах и с едно друго секундно лепило, но не се получи, но не съм сигурна колко е хубаво и лепилото де biggrin Може и да става, но понеже имах пистолет и го използвах.
Иначе утре ще ходя да търся бижута и украса за вкъщи за взимането ми  danceg Трябва да се обадя и на операторите и на DJ  за среща и понеже вече съм в отпуска, започвам тичането напред назад smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #51 -: юни 02, 2015, 20:40:25 »

Ехааа браво, много дълго са те пуснали преди сватбата biggrin Аз се надявам на седмица...че вечно сме в дедлайн  huhhuh.gif Аз не пропускам възможност да вляза в някой магазин за бижута, но не мога да намеря единственото нещо, което ми трябва - обеци...така че успех  heart
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юни 03, 2015, 07:57:03 »

Сега като чета почва да ме хваща яд, че не си направих един изкуствен букет за хвърлянето sad
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #53 -: юни 03, 2015, 09:11:05 »

Ти пък smile Нали ще си откупуваш твоя...до колкото помня smile
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юни 03, 2015, 09:25:01 »

Да, ама вече е изсъхнал... А изкуствения ще си е вечен (почти де lol
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #55 -: юни 03, 2015, 13:53:37 »

Хихи нищо, имате куп други прекрасни спомени и най-вече снимките  heart
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юни 03, 2015, 16:13:02 »

Ина, карай и изсъхнал ще ти напомня за хубавият ви ден.
Иначе съм в отпуска, защото работя в училище и децата са във ваканция вече, заради това ме изпуснаха толкова рано преди сватбата biggrin
Да се похваля, че се сдобих с обеци и с висулка за коли, което все още не съм решила дали да слагам. Първоначално се бях насочила към обикновени бижута- имитация на сребро, понеже не ми се даваха много пари. Но те стояха много грубо и едно сиво, неестествено, чак кичозно. Та в край на сметка си взех сребърни. Обеците са един голям камък в капковидна форма, но стоят много нежно, харесвам си ги много  heart Поръчах и от един магазин надпис "Булка", които ще стои на  врата на стаята, в която ще съм. Ще бъде готов в петък. Етикетите за ракия са наполовина налепени, останаха тези, които са за ракията на дядо blum Дано се получат по - добре от предните biggrin
А моминско парти май ще имам, подпитах едната ми приятелка дали да си организирам аз, а тя много неестествено каза "Аааа, не ти трябва и това да имаш" biggrin После ми каза да не разпитвам много много, така че мисля, че организират нещо.
Това е отчетът ми за случващото се до сега biggrin
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #57 -: юни 03, 2015, 22:04:14 »

Ехе smile Звучи като да се движиш доста добре Wink Браво  heart
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юни 03, 2015, 22:49:19 »

Оф, опитвям се, дано всичко е наред. Притеснява ме колата, с която ще сме. Уж познат на бащата на годеника ми обеща още март месец, сега казал, че можел да е за риба тогава   Oh my ... crazy  Ама да не сме се притеснявали. И как да не се притеснявам, като колата ще е нужна целия ден. Сега уж ще говорят пак с него и ако не стане освен да търсим варианти.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юни 04, 2015, 07:56:46 »

Снимчица на бижутата няма ли?   blush
Няма ли да оставиш възможността на мъжа ти да те търси, когато дойде да те вземе, макар че идеята за надписа ми харесва?  smile
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines