Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:59:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Sisku - 20.06.2015 г.  (Прочетена 79644 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 27, 2015, 19:08:47 »

Много ми допада всичко написано, в общи линии... Грубо, описваш моята тема на сватбата, интересно ще ми е как ще го осъществите. Коя агенция използвате, ако не е тайна?
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 27, 2015, 22:41:39 »

Не е тайна, Temira Wedding се казва агенцията ни, бях гледала снимки на сватби организирани от тях и общо взето са първият ни избор smile Надявам се всичко да е както сме го замислили. Утре ще гледам да пусна снимки на още неща , че май не съм ви показвала почти нищо.
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 28, 2015, 23:30:56 »

Много ще е красива и нежна масата. Bravo А на масите на гостите как ще изглеждат?
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 29, 2015, 08:44:40 »

Цветята по масите на гостите също ще са от рози и хортензии в прасковено и други цветя подобни на тези на булчинската маса, само че изкуствени.
Снощи ходихме в техните на бъдещия ми съпруг да лепим етикети на шишетата с ракия. За жалост няколко не станах перфектни, понеже се получиха гънки, но реших да не се ядосвам, за това. Изглеждат по-старинно и автентично biggrin
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 29, 2015, 08:47:12 »

Правилно, няма мисъл да се ядосваш за такива неща.  blum Никой няма да забележи дали се е набръчкал или не етикетът.  Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 29, 2015, 08:50:16 »

И според мен никой няма да забележи... Аз се чудя изобщо защо ще правя етикети, при положение, че при нас бутилки по масите няма да има, а сервитьорите ще наливат.. Т.е от ръката им, едва ли някой ще види   crazy
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 29, 2015, 08:52:08 »

Тони, в тоя случай е малко излишно.
Не се притеснявай, всеки дефект се превръща в ефект по някакъв начин smile
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 29, 2015, 17:46:05 »

Хехе smile Аз да си кажа като вече бивша булка... Въобще няма да ти дреме за нищо в уречения ден, няма да имаш време да мислиш нито за етикети, нито за украса, за нищо smile Така че да не ти дреме, че няколко етикета се набръчкали, голяма работа smile
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 29, 2015, 20:33:19 »

Аз уж гледам да не се притеснявам, обаче снощи направо ми дойде малко в повече, но гледам да се овладея, че стресирам ли се от сега още и започват безсънните нощи  biggrin Целта беше да ги направя сама, за да спестя средства, а си спечелих нерви, ноо оставям тази тема вече smile
Тони (преминавам на малко име, ако нямаш нищо против smile ) , наистина мисля, че не е необходимо да са специални, щом няма да стоят на масата.
Да споделя сега и до къде сме стигнали с приготовленията. Имам рокля, воал, обувки (високи и ниски), годеникът ми има костюм, риза, обувки, вратовръзка. Букетът ми за хвърляне е почти готов, правя си го сама и утре ще гледам да го снимам. Останаха ми бижутата и все още се чудя какви да са. Роклята е бюстие без презрамки, но има украса и се чудя дали ако сложа и колие няма да е малко претрупано.
Качвам снимка на кутията за картички и пликове, че като гледам нищо не съм споделила с вас още.


* IMAG0332.jpg (60.54 KB, 332x592 - видяно 383 пъти.)
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 30, 2015, 10:21:34 »

За бижутата не знам какво да кажа. Може би хубави обеци и нежно колие ще е добре.  smile
Много е хубава кутията. Сама ли я прави?
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: май 30, 2015, 10:37:56 »

За жалост не, исках да се пробвам, но надали щеше да е сполучливо. Правиха ни я от мястото, от където поръчахме и поканите.
Сега започвам търсенето на обеците, искам да са висящи и големи, понеже косата ми ще е вдигната. Мисля да се насоча и към така наречените ръчно изработени, има доста страници във фейсбук, ако и вие знаете някакви страници ще се радвам да ми помогнете. smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 30, 2015, 14:03:15 »

Кутията е много красива! Навява ми романтичен винтидж полъх..
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 30, 2015, 15:08:24 »

Нещо такова ли имаш предвид? Купувала съм си гривнички от тази мацка, може да й поръчаш нещо и по твой модел.
https://www.facebook.com/pages/Hand-made-jewelry-Anum/102402463162018?fref=ts
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: май 31, 2015, 12:23:34 »

Кутията е много красива  heart За бижутата... Аз имах само обеци, но колие нямаше да се връзва на роклята. Мисля, че на бюстие ще се връзва колие, пак наистина зависи от това, с какво е обшито бюстието. Ако имаш много синци и мъниста, е по-добре без, да не стане наистина претрупано :Р
П.С. Покажи ни снимка на роклята и ще си кажем мнението Wink
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 31, 2015, 18:52:17 »

artemida777 , благодаря за предложението. За сега ще пообиколя по магазините, за да видя случайно мога ли да намеря нещо и тогава май ще се ориентирам към поръчка. Не че имам много време де. biggrin
Много искам да ви покажа роклята, но съм решила да си я пазя  blush Бюстието не е изцяло с мъниста, но по линията на деколтето има от двете страни парчета тюл, които се съединяват с част от дантела. Но мисля, че ако пък нямам колие ще стои много голо някак си.
Сега ви качвам снимка на букета за хвърляне. Най - накрая успях да го довърша вчера с помощта на майка ми. От изкуствени цветя е, дръжката е със сатенена панделка и дантела. Не е кой знае какво, но поне нещо да си направя и аз сама biggrin


* IMAG0607.jpg (52.3 KB, 237x423 - видяно 2489 пъти.)
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines