Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:39:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Sisku - 20.06.2015 г.  (Прочетена 79620 пъти)
 
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #15 -: май 23, 2015, 22:19:31 »

Честита тема и от мен. Кажи до къде си стигнала с приготовленията. Повечето теми които съм
чела, момичетата или развалят плана на приятелите си за предложения или са били на крачка да го направят. Тия мъже не знаят ли, че ние жените не сме предсказуеми.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #16 -: май 24, 2015, 11:09:09 »

Честита тема и от мен  heart По въпроса с бременността, моите колеги някои направо ме питаха кога ми е терминът  crazy А тиймлидерката ме попита да започва ли да търси някой по заместване  huhhuh.gif Та и аз не знам защо всички си мислят, че хората се женят само когато има бебче на път...

Хайде, не ни бави много историята, че нямаме търпение  heart
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 24, 2015, 20:03:27 »

Sisku ,честита темичка и от мен !  give_rose  По въпроса за въпросите дали не съм бременна от всички , които разбраха , че ще се женим , аз им отговарях , че съм бременна в 7-ми месец постоянно .  pardon  funnytooth
Много е глупаво да се мисли , че на днешно време хората се женят само ако чакат бебенце !  beating  crazy
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 25, 2015, 09:44:55 »

Аз разбирам да питат, ако сватбата е обявена за след 1-2м, ама при положение, че я обявяваме достатъчно рано, такива въпроси са супер излишни и нетактични.

Разкажи ни за кумовете- как ги избрахте, как ги поканихте..
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 25, 2015, 09:48:32 »

Sisku и мене ме питат, а тези дето ги е срам ме зяпат в корема funnytooth. Явно е нещо нормално да се прави асоциация сватба= на бебе pardon
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 25, 2015, 09:56:53 »

Предложението е било супер  heart Какво по-хубаво от това да преживееш такъв важен момент с любимите си хора smile
Колкото до бременността... Спокойно, като гледам всички сме минали от там smile Нали вече не е модерно да се жениш, повечето си мислят, че трябва да има бебе за такава стъпка smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 25, 2015, 09:57:39 »

 Offtopic
Лорка, на теб до сега щеше да ти е проличало 10000000000000000 пъти, жено!  funnytooth Каквато си слабичка, абсурд просто biggrin
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 25, 2015, 11:28:37 »

Вчера липсвах, понеже Иван имаше рожден ден и имахме гости цял ден. Когато обикалях и за роклята също ме питаха дали има бременност, за да знаели как да ме обличат  crazy Не мисля,че някоя жена, която е бременна няма да сподели, когато си търси рокля, за да го имат в предвид, но както и да е.
Относно кумовете, искахме да са двойка и веднага се спряхме на едни наши приятели. Кума е колега на бъдещият ми съпруг, кумата също, но постоянно излизаме заедно и когато им предложихме се съгласиха веднага. Много се зарадва, дори кумата искаше още вечерта да звъни на майка в Ловеч, за да й търси кръщелното и да й го изпрати към Стара Загора. Иначе ние ги поканихме на гости, бяхме направили една голяма маса, те дори казаха, че много сме се престарали, но после разбраха защо. biggrin Нямаха никакво колебание, която много ни зарадва, защото нямахме много други варианти. Но им казахме, че не искаме да ги ангажираме с нищо, просто искаме да са до нас в този хубав ден. smile
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 25, 2015, 16:08:54 »

karanesheva, мисля, че вече сме почти готови, останаха всички онези неща, за които казват 10 дни преди сватбата, че трябва да се свършат. biggrin Чухме се с DJ- я, каза ни да се видим на 10 юни, за да уточним последните подробности. Та водещите ги избрахме след като резервирахме ресторанта, едни, на които звъняхме и бяхме чували добри отзиви, бяха заети, други, с които се срещнахме, не ни харесаха и тези са третите, с които разговаряхме. Казват, че три е на късмет, останахме очаровани от топлото им отношение, когато се срещнахме и дано останем доволни. smile
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 26, 2015, 18:07:11 »

Качвам снимка на украсата за маса, само че ще е в нашите цветове smile


* 417148_151012495020055_130328445_n (2).jpg (41.04 KB, 570x380 - видяно 776 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 27, 2015, 08:08:21 »

Много ми харесва, само цветята ли или и подложките на чиниите.. Много ми харесваа  good good good
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 27, 2015, 08:30:22 »

Цветята са много красиви smile Ще стане супер smile Харесвам и подложките за чиниите, даже мисля да потърся да си купя, ще ни се връзват на интериора вкъщи smile
За DJ-я, аз се видях с него да уточним нещата 3 дни преди сватбата  crazy Всичко в последния момент, хаха smile Стискам палци водещите да се окажат готини и всичко да е перфектно smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 27, 2015, 08:52:31 »

Страшно ми харесва украсата! Много е свежа и ненатрапчива  heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 27, 2015, 10:25:29 »

Много са хубави цветята. Изчистена и непретрупана маса ще е.  smile
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 27, 2015, 18:55:02 »

Благодаря ви, радвам се, че ви харесват, решихме да е нещо по семпло, но пък симпатично biggrin
alexandrova_90 , за жалост няма да сме с подложките, въпреки, че много ми харесват, но няма да се впишат в останалите детайли на масата - ще има малки бели фенерчета, свещници, аз отпред ще е с дантела, чиито край пада свободно в един ретро куфар. Ама как го обясних и аз biggrin
Украсата по масите на гостите ще е с високи вази. Решихме да са с изкуствени цветя, за да не разхищаваме много живите красоти. Покрай вазите ще има аранжирани отново малки свещничета, които ще са поставени в малки, старинно изглеждащи рамки от картини/снимки.
InaMineva ,  надявам се всичко да е нормално наистина, за сега имаме само хубави отзиви за тях.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines