Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 02:09:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Sisku - 20.06.2015 г.  (Прочетена 80167 пъти)
 
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юни 05, 2015, 16:24:23 »

Ами освен и аз няма да ходя, не ми се рискува с това око, дано помине до тогава де. Дори мисля да си взема собствена спирала, която ще е използвана само върху мен, за да не "дърпам дявола за опашката".
Иначе моята дарба за разваляне на изненади си се проявява в пълна сила. Случайно видях, че едната ми приятелка е писала на мама, да й прати мои детски снимки, понеже ми подготвят моминско парти. Може ли да съм така, кажете ми, все разбирам всичко  GROAN Но поне няма да знам какви са снимките, а и каква е идеята с тях де blum
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юни 05, 2015, 16:27:37 »

Sisku не се ядосвай за моминското парти,поне знаеш,че имаш и ще спиш спокойно pardon. Окото не се ли пооправя вече.
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юни 05, 2015, 22:11:58 »

Лорка, не смея да казвам нищо са не го урочасам, уж е по-малко подуто днес, но да видим. Сега се чудя какво да подаря на моите приятелки,много ми харесват изрисуваните-чаши, но не знам дали да са такива подаръците. Вие имате ли други идеи?
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юни 06, 2015, 19:17:50 »

Вижте какво намерих сутринта на дивана.  yahoo Покана за моминско парти от приятелките ми "моми".  chee А годеникът ми се правеше на ударен biggrin Съответно звъннах и на приятелките ми, но те продължават да отричат и казват, че не знаят за какво става въпрос biggrin


* 11391162_10204364850024585_6530104937444529064_n.jpg (49.04 KB, 264x471 - видяно 215 пъти.)
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #79 -: юни 06, 2015, 20:18:34 »

Ехааа браво на твоите момичета  heart Аз май към чаши съм се ориентирала за подарък, но другата ми идея беше да е някакво бижу за сватбата, да са ми еднакви - обеци, гривна, нещо за главата smile
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юни 08, 2015, 13:11:24 »

МАй няма да са чаши, понеже нямам никакво време за изработка, поръчка и доставка. Мислих си да взема някакви огледалца или друг вид аксесоари, за да могат да си ги използват после.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юни 08, 2015, 13:13:42 »

Сиску, поздравления за твоите момичета, аз също получих покана, прекрасна ръчноизработена и чувството, че някой друг освен ти самата се интересуваш от сватбата или събитията около нея, е прекрасно  heart

Аз мисля да им подаря ветрила, които да са малко по-хубави не от тези по 1лв. Хем, ще могат да си ги използват на сватбата, ако им е горещо  blum
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #82 -: юни 08, 2015, 13:19:47 »

Вземи им нещо (бижута, диадемка или някакъв друг аксесоар), което ще им отива на роклите да могат да си го позлват за сватбата Wink
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юни 08, 2015, 13:21:53 »

Страхотна идея, не се бях сетила за ветрило, може и да ти я открадна, ако намеря подходящи.  blush Иначе и аз не харесвам онези от магазините за 1 лв. Ще продължа с търсенето, а може и нещо друго да изскочи като идея.
Сега отиваме за изследванията, стискайте палци всичко да е наред и да се оправим бързо. smile
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юни 08, 2015, 13:55:06 »

Според мен огледалцата са много хубав подарък. good Това е нещо, което винаги върши работа и като го извадят да си сложат гланц, ще се сещат за теб. blum Сега се сещам, че някъде по Графа в един индийски магазин имаше такива джунджурии по 2-3 лв - огледалца, гривнички и подобни. Доста са шарени, но ако приятелките ти харесват подобни неща, ще им допаднат.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #85 -: юни 08, 2015, 14:51:22 »

Дааа на Графа има един магазин с индийски джунджурийки, псока славейков отляво, точно преди чейндж бюрото там където свършва пазара за плодове, зеленчуци и други неща, срещу него Wink
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юни 09, 2015, 09:35:49 »

Благодаря ви,момичета за идеите, но съм в Стара Загора. Ще продължа търсенето и когато открия нещо ще споделя. Иначе сме готови изследванията и сме готови за "бракуване"  biggrin biggrin biggrin
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #87 -: юни 09, 2015, 09:41:01 »

Бравооо свършили сте едно от много важните неща Wink Тия подаръчета можеш винаги да ги натъкмиш smile
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: юни 09, 2015, 17:24:24 »

Да, и това отметнахме.
Вчера се получи много смешна ситуация. Бяхме на театър с годеникът ми и вече ще се прибираме и виждаме кума с един друг приятел. След малко пристига и трети приятел. ММ започна да се чуди какво става, а кума гледа стреснато и ми прошепва, че се срещат, за да уточнят подробности за ергенското парти. Съответно ние сме ги хванали "в крачка". Годеникът ми се досети веднага за какво става въпрос, но не се издаде и ги оставихме да чакат другите "ергени". Чудя се какво ли са му намислили biggrin
Вчера се чух с гримьорката, с маникюристката, с DJ-те и с още някой май. Трябва да си записвам, че започвам да забравям вече biggrin
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #89 -: юни 09, 2015, 20:24:56 »

хахах егати случайността smile Хубаво, че не сте ги смутили и сте ги оставили спокойно да си свършат работите Wink Ами записвай, моят сватбен тефтер вече почва да свършва а имам повече от 3 месеца до сватбата  girl_impossible
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines