Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 13:04:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Sisku - 20.06.2015 г.  (Прочетена 80145 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #60 -: юни 04, 2015, 08:59:09 »

И аз искам снимка Wink За колата - спокойно, според мен винаги може да се измисли някоя друга в движение...Мен ММ няма да ме търси, но ще си сложа надпис, че булките са свършили или нещо подобно имаше smile
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юни 04, 2015, 13:11:04 »

Апартаментът ни не е много голям, а и той ще мине през три врати докато стигне до мен, така, че това ще са му изпитанията biggrin Ще снимам обеците и ги качвам, за да ви ги покажа. Снощи направихме и късметчетата за хвърляне, ще снимам и тях, мисля че се получиха добре.
За колата надявам се този човек да излезе сериозен и всичко да е наред, иначе да има варианти и ще се измисли нещо. Аз не съм и от хората, които толкова държат на марката кола, въпросът е, че шофьорът трябва да е постоянно с нас, а за този ми е някак притеснено.
Проблемът днес е, че се събудих с подуто око. По принцип си имам проблеми с него, излизали са ми доста ечемици и така и не се установи от какво са. И за късмет тази сутрин се събудих "красива"  GROAN Веднага започнах с компреси и промивки и общо взето вече се лекувам с "бабини" методи, защото какпките, изписани от лекар, само успокояват подуването, но ечемикът не минава, а стои като топче. Дано минава бързо, за да не съм като току що ударена на сватбата biggrin
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юни 04, 2015, 13:19:29 »

Много е неприятна ситуацията с окото.. Дано мине бързо.. Знам, че ечемик се търка със златен пръстен, ако искаш и е това изобщо, опитай  pardon

Наистина не дръж толкова на колата, важното е да ви закара.. ММ също държи на ретро автомобил, но може и да му се размине.. Важното е да стигнем живи и здрави, да разчитаме на шофьора, защото наистина трябва да се постоянно и навсякъде с нас  good

Вие в кой ресторант бяхте (сигурно питам за н-ти път, ама много забравям кой къде беше... )? Ние също живеем в общияния ни апартамент, но мен ще ме вземет от общото жилище, а той тръгва от хотела, нали ни подсигуряват апартамент за първата брачна нощ.. Или при вас няма такова нещо?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юни 04, 2015, 13:24:59 »

Не се притеснявай за окото. Имаш време, дотогава ще е минало.  smile И аз съм го чувала това със златния пръстен.
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юни 04, 2015, 13:34:29 »

Ох, благодаря ви, и с пръстен търкам, даже използвам годежния biggrin И топли компреси слагам и дано да мине.
Ние ще сме в ресторант Сити,Стара Загора, аз май не съм го и казвала, имаме и стая за първата брачна нощ, комплимент от хотела. Но ще ме взимат от апартамента на нашите ( аз още си го наричам "вкъщи" и ще си остане моето вкъщи също, де biggrin ), а ММ ще тръгва от техните.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юни 04, 2015, 13:47:04 »

Ох, милата! Голямо гуш от мен! Дано се оправиш бързо. Обикновено за седмица минават.
За колата - и аз съм на мнението на Тони. Птах ММ с каква кола ще сме - не се знае. Ми ок тогава, няма да има украса и ще си се закарам сама с Голфа.
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юни 04, 2015, 14:05:36 »

Благодаря, nansita  heart Успокоихте ме момичета, няма да се притеснявам за тази кола изобщо, все пак не мога да отговарям за всичко, то ще си се нареди.
Качвам снимка на обеците, имат и същата висулка, но не зная дали ще я сложа.


* IMAG0642.jpg (40.03 KB, 332x592 - видяно 211 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юни 04, 2015, 14:08:27 »

Аз ще търся нещо точно таковаааааа... Много ми харесват.. А и по колана на роклята имам камъчета в същата форма  yahoo От къде са ?
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юни 04, 2015, 14:14:07 »

От един обикновен магазин за сребърна бижутерия тук в Стара Загора, дори не зная как се казва. Съвсем случайно попаднахме на тях, дори човекът щеше тъкмо да излиза в почивка и го върнахме. Дано успееш да намериш и ти такива  smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юни 04, 2015, 14:24:04 »

Много са красиви обеците ти.  give_rose
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юни 04, 2015, 14:38:45 »

Страшно красиви са! Изчистени, без излишен кич...супер!  good
Тони, такива съм виждала на много места. Тръгни по бижутерските щандове на моловете,примерно, и ще видиш smile
Активен
fifcheto
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #71 -: юни 04, 2015, 15:17:02 »

Супер са обиците - елегантни, но не претруфени  heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #72 -: юни 04, 2015, 15:34:27 »

Дааа много са прекрасни, наистина  heart Аз ще искам нещо по-масивно, въпреки че не знам как ще стоят с роклята а и още не съм намерила нищо подходящо  huhhuh.gif
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юни 04, 2015, 19:05:43 »

Радвам се, че и на вас ви харесват  blum Аз също търсих нещо по-масивно и може би по-дълго,понеже ще съм с прибрана коса, но когато видях тези и си ги познах biggrin
Мислих тези дни да ходя на пробен грим, но заради окото май няма да е. А ми се искаше, защото не се гримирам постоянно и исках да избегна момента да не би да не се харесам.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #74 -: юни 04, 2015, 21:51:56 »

И аз се притеснявам от това (че няма да се харесам), но няма да си правя пробен...ще разчитам на гримьорката smile
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines