Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 09:24:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Sisku - 20.06.2015 г.  (Прочетена 80139 пъти)
 
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: юни 18, 2015, 08:55:59 »

Времето ще се оправи! Всичко ще се нареди! Ще видиш  smile Даже още по-добре, че сега вали, няма да е толкова горещо в събота, а по прогноза го дават слънчево и тихо. Ще бъде един вълшебен ден!  danceg danceg
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: юни 18, 2015, 09:55:25 »

Благодаря ти за успокоителните думи give_rose kiss2 Аз също се надявям на това, но в крайна сметка, какъвто ни е късметът  smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: юни 20, 2015, 14:54:29 »

Честит сватбен ден!  weddingday Пожелавам ви един незабравим ден, изпълнен само с положителни емоции!  heart Обичайте се безкрайно много и бъдете много щастливи!  heart
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: юни 21, 2015, 01:25:45 »

Честито! weddingday Бъдете много щастливи!  heart
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: юни 21, 2015, 02:06:22 »

 weddingday Сватбаааа
Честит сватбен ден, семейство!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: юни 21, 2015, 08:43:31 »

Честитоо smile Бъдете здрави и не спирайте да се обичате, както в този ден smile Чакаме разказ smile  give_rose
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: юни 21, 2015, 12:45:39 »

Честит Брак!
Рамо до рамо, ръка за ръка, сърце до сърце – нека винаги да е така до края на света!
С руйно вино и със звън на чаши ви пожелаваме радост и младост, здраве и щастие, любов и деца!
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: юни 21, 2015, 19:02:08 »

Благодаря ви момичета  heart Всичко мина чудесно, разви се по план, не ни валя и капка дъжд, въпреки, че имаше облаци. Получи се голям купон. Ще пиша после подробно, че отиваме на гости при кумовете  CHEERS
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: юни 22, 2015, 15:18:11 »

Ами освен да разказвам biggrin И да се извиня предварително, ако е объркано и неподредено, но още осъзнавам, че вече съм ГОСПОЖА  heart

Денят преди сватбата...
Той мина общо взето добре, по едно време само ми се искаше да заплача, защото бях на работа до последно и явно по този начин напрежението искаше да излезе. Но пък умората от работата ми помогна да заспя на секундата вечерта и да не се въртя до късните часове. Всичко беше по план, занесохме окончателната схема на гостите в ресторанта, вечерта доукрасихме вкъщи, преговорихме кога какво ще става и си легнахме.

Сватбеният ни ден  heart
Сутринта станах още към 6:30 часа, майка ми ме събуди с усмивка, станахме, закусих (може би за целия ден, това беше най - голямото количество храна) и към 9:30 тръгнахме с баща ми към фризьора за прическа. Получи се доста добре, много съм доволна, много по хубава от пробната беше, защото оправихме нещата, които не ми харесваха. Бях готова към 11:30 и се прибрахме, за да чакам гримьорката. Ако си спомняте, щях да имам пробен грим, но заради окото реших да не рискувам и изобщо не знаех как ще изглеждам. Докато се прибирах се чух с ММ, които каза, че колата е вече украсена и че чакат музикантите и фото и видео операторите.
Та да се върна на грима - в 12:30 дойде и към 13:15 бях готова, много ми хареса как се получи, когато получа снимки ще кача веднага. А, да кажа, че изпих 2 валерианчета преди да започнат да гримират, за по - сигурно и добре, че го направих, защото към 2 без нещо започна суматохата biggrin
След като бях готова, започнаха да гримират и мама. Уж трябваше да е по набързо, но и там отидоха 20 мин. , а аз си стоя необлечена, гостите от моята страна започнаха да пристигат, баща ми вилнее из другата стая, че сме закъснявали, че още не съм била готова. Ноо аз си бях спокойно и аз им обяснявах, че имаме време. Все пак ММ знаеше, че по рано от 14:15-14:20 не може да дойде.
И така де, аз бях готова и облечена с роклята към 13:50 и се започнаха едни снимки с роднини, приятели, чудо беше. А, и аз малко да забравя да си сложа обеците  funnytooth Добре, че се сетих, а горката ми майка, чак след като ни изведоха от вкъщи ми каза: "Ама, ти кога си ги сложи?" А тя толкова се беше притеснила, че само до моите обеци й беше.
Да се върна на момента преди да ме вземат. Към 14:15 Иван се обади и каза, че тръгват. Мама и тати хукнаха надолу да ги посрещат и ме оставиха сама, е с другите роднини и близки де. След малко се качи фотографката и започна да ме снима, а на мен започна да ми се свива корема, като чувах музиката пред блока.
Ще продължа после, че доста дълго стана май...  smile
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #129 -: юни 22, 2015, 15:23:27 »

Честито, пожелавам ти дълъг и щастлив семеен живот.
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: юни 24, 2015, 20:35:39 »

Благодаря ти  heart
Снимки още почти нямам, но ви качвам една от първият брачен танц. После, ако има желаещи продължавам с разказа smile


* IMG_20150620_194310.jpg (67 KB, 181x321 - видяно 2364 пъти.)
Активен
taratorche
Ентусиаст
**
Публикации: 62



« Отговор #131 -: юни 24, 2015, 21:36:34 »


За първи път се записвам в тези темички, до сега не четях много много, но ето ме smile

Честито! Бъдете много щастиливи!  heart heart heart

Още!!!!
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: юни 25, 2015, 09:14:52 »

Sisku, честито и от мене! Бъдете много щастливи! heart
Много неприятно е това с работата до последно, при мен беше същото. Нооооо това не ни попречи да си направим един страхотен празник!
Покажи ни още снимки! Много обичам снимките! Ня коя песен беше първият ви сватбен танц?
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: юни 25, 2015, 16:07:39 »

Благодаря!  heart За работата опитах се да гледам положително, а и ми помогна да заспя бързо вечерта biggrin
Продължавам с разказа си. Най - притеснено ми беше преди да влязат при мен. Вече след като видях ММ се усми8хнах широко и всичко започна. Преди това той ме е "откупил" от брат ми, а когато влезе при мен му казахме, че нямам обувка и трябва да я намери.  blum Бяхме я скрили в един балон и се започна една игра на топло и студено, но с помощта на кума, успяха да я намерят. След това естествено казах, че обувката ми е голяма и трябваше да ми слага парички и в нея  Ashamed
Последва захранването с баница от мама, която също се беше притеснила, но успя да се овладее.
Тук при нас традицията е менчето да се рита на излизане от бащиния дом, а не в ресторанта. Аз така засилих моето, че щеше да се блъсне в колата на нашите и да окъпе двама трима.  blush funnytooth Напред излезе червеното цветче, обърнато надолу. Поверието е, че първото дете ще е момиче, нали? smile
Изиграхме едно хоро и потеглихме към ритуалната зала. Бяха се появили много черни облаци и си казах, че фотосесия може и да нямаме. Но за наш късмет времето беше с нас и цял ден нямаше и капка дъжд.
Когато пристигнахме пред ритуалната зала, вървях с букета пред очите, за да не видя друга бу7лка (не обичам поверията, но след като веднъж вече съм ги чула и гледам да ги спазвам )
По време на гражданския брак беше много емоционално, но съм изненада от себе, въпреки,ч е съм си доста ревлива, бях усмихната до уши през цялото време. Наложи се да повторя моето "ДА" два път, понеже първият път бях далеч от микрофона, но пък за сметка на това вторият ме чуха доста далеч biggrin
Аз настъпах ММ, понеже майка му го разконцентрира в стремежа си да му каже да се пази и той не успя да усети за какво става въпрос.
След като станахме официално съпруг и съпруга имахме фотосесия с кумовете и след това се отправихме към църквата. За мен там беше още по емоционален момент, дори накрая почти щях да се разплача, но се сдържах. Имаше и комични моменти. Когато кума разменяше короните ни и при последното поставяне на главите ни, започна да натиска моята надолу от страх да не падне. Но я натисна доста и дори и попът му каза"Достатъчно, куме."  funnytooth lol
Тук сме на тръгване от вкъщи с моят съпруг  heart heart heart

Тук се крия с букета(който забравих да се похваля, че харесах ужасно много, беше от божури, прасковени и бели рози, като белите имаха и леко жълто-зелен нюанс.)



Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: юни 25, 2015, 17:25:42 »

Eee, ама много сте хубави! Пу пу!! Настина прекрасни!  give_rose
А това с короните си е много важно.  Браво на кума, че се е постарал да я сложи добре, така че да е сигурно, че няма да падне. Wink
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines