Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 11:54:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на opice - 13.06.2015  (Прочетена 90215 пъти)
 
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: юни 16, 2015, 15:36:53 »

Момичета, аз честно да ви кажа, не знам какво да разказвам...  badgirl
След толкова приготовления и тръпнене кое как ще стане, дали ще се получи цялата тази организация от една страна, пък и от друга страна затискащата ме работа, сега след като сватбата мина, се чувствам някак объркана. Всички казват, че е минало страхотно, че са се забавлявали много. Според мен също се получи добре, но вероятно от напрежението, сякаш всичко ми беше като на филм, не знам, може би не мога много добре да го обясня... Но и аз съм си шантавелник, тъй че може би и в това е причината.
 В началото на деня, естествено, имаше напрежение, но с течение на часовете нещата се поуспокоиха и купонът се получи. Супер много се изкефих, че гостите харесаха нашия първи сватбен танц. Определено всички се впечатлиха, въпреки че с Емо пообръкахме малко крачките, ноооо ефектът беше WOW.  DANCE DANCE DANCE Най-искрените и буйни ръкопляскания бяха тогава. Направо целият ресторант се взриви! След това всички обсъждаха танца, поздравяваха ни, хахах, видни танцьори сме ние.  laugh laugh После следваха хорА, танци-манци, Бобчо и той, миличкият, се хвана на хорото, скача, търкаля се по дансинга, забавлявахме се добре.
Гостите по заявка бяха 84, но 5 не дойдоха. Супер тъпо от тяхна страна, при положение, че бяха потвърдили присъствието си. Възмутена съм, но както се казва, хора всякакви.
това за бройката на гостите го казват от гледна точка на общия брой, че не са били кой знае колко, но за да обърнеш внимание на всеки се иска време. Та по малко разговори в ресторанта с всяка групичка, то времето мина и замина.
Ди Джеят беше супер, Ди Джей Стоян бяхме наели. Нямам нито една забележка, супер културен, супер добро отношение, професионализъм! Препоръчвам го!
Много се радвах, че на хорАта ставаха много гости да танцуват. Изиграхме и някои по-сложни хора, не случайно ходихме 6 месеца на народни танци - ааама ха!  Xixixi
Супер хаотично ми е всичко в главата. То си личи и от това как разказвам.
За венчавката ми бяха големите притеснения Бобчо как ще издържи, какво ли ще стане - аз бях толкова вцепенена в църквата, когато отците ни поведоха напред, че не можах да видя кой къде сяда, кой къде се намира въобще. Чух на няколко пъти гласчето му, но не се обърнах. Когато обикаляхме масата, видях, че Бобчо седи у майка ми и кротува. Но после разбрах каква била работата. Извадила жената и му пуснала филмче от неговите grin emoticon Не е много уважително към църквата, но какво да се прави, иначе трябваше някой да го изведе навън. Даже едно момченце на наши приятели видяло, че в предни редици има филмче и то се промъкнало и застанали двамата да гледат grin emoticon grin emoticon grin emoticon
А да ви кажа, какъв срам....  GROAN моята корона падна!!!  GROAN Добре че Емо има бързи реакции и я улови, за да не изтрещи на земята, ама егати и ужаса... Нещо заради прическата ли, заради голямата глава ли...не знам, просто падна. Супер тъпо!
След венчавката си правихме някои групови снимки пред църквата, и отидохме с кумовете да се снимаме. Нашите останаха с Бобчо близо до църквата, има едни скамейки и посредата на площадчето чешма с много чучури. Бобчо като видял водата се втурнал напред и почнал да се мокри. И пожънал много поощрителни усмивки. И той като кученце, продължил да прави шоу, пъхнал си цялата глава в течащата вода  shok shok Леле, като се върнахме от снимките (10-15 мин след като тръгнахме), направо лошо ми стана. Борис целият мокър, цялата му глава мокра, като едно куче. И всички се хилят и той търчи гордо насам натам!  laugh Пълна лудница! Но това е, сватба, дете, куче...при нас винаги е весело.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: юни 16, 2015, 15:44:51 »

Нормално е след цялата дандания да се чувстваш объркана и може би ти е мъчно, че вече няма какво да организираш и няма за какво да мислиш. Може би с времето ще ти се избистри съзнанието и ще си спомняш все повече подробности.

Много забавно е било. Представям си как малкия Бобчо се върти и скача на дансинга. хихихих  girl_haha
Може би, ако не е било филмчето да е станало шоу и в църквата. Съмнявам се самият ритуал да му е интересен и кой знае каква беля щеше да сътвори. НО вие си имате добро момче.  smile
За потвърдилите, но не дошли нямам думи. Много неуважително от тяхна страна.  nea
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: юни 16, 2015, 15:47:30 »

Обичам различните истории и сватби от масата.. Винаги като чета дадена тема, много ми харесва историята, но изляза ли от темата.. Не си спомням никога, какво се е случило точно... При теб нещата са много различни и определено грабваш вниманието и помня какво се е случило  yahoo

Къде направихте снимките?
Ох, представям си го Бобчо милия, целият ммокъррр.. Нормално е, обаче на 13 беше невероятна жега! smile  pardon
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #213 -: юни 16, 2015, 16:31:20 »

Не се притеснявай за хаоса в главата ти и  аз съм такава, когато чакам нещо с нетърпение и то отмине имам чувството, че никога не се е случвало. Голям сладур е твоя син, нормално е да тича и да си търси занимание. Аз имам клипче на моя син, на сватбата на племеницата. Свалил панталона и по бяла риза и папионка бос по чорапи търчи в кръг и крещи и това пред църквата. Важното,че не е плакал, а другото е нормално.
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: юни 16, 2015, 20:27:53 »

Много сте красиви!  heart Мисля, че е нормално да си объркана, чувала съм ,че наистина минава като на филм. Добре,че има видео оператори , за да гледаме после и да си припомняме biggrin biggrin biggrin
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #215 -: юни 17, 2015, 10:02:36 »

Opice, не сме си писали досега, но днес видях снимката ви и досега четох за сватбата. Ти си много красива булка! Чудя ви се как сте успели с цялата сватба и дете, и куче, разбирах те много добре, докато четях как се е мокрил малкият под водата (моят син прави същите неща сега и вече имам радар за чешмички, фонтани и локви). Разказваш много приятно и сърдечно, ще се радвам ако те виждам и по другите теми. Желая всичко най-хубаво на цялото ви семейство.  give_rose
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: юни 17, 2015, 13:36:04 »

Хрумна ми да ви разкажа за хвърлянето на букета. Когато дойде време за този ритуал, видях, че много момичета са се събрали на дансинга. Даже и сестра ми беше излязла, въпреки че за нея всички знаят, че не иска да се омъжва (преди години имаше една несполучлива любов, с която в последствие се разделиха, сега не се виждат въобще, дори не се чуват, но на нея й остана едно прекрасно детенце - племенницата ми, която сега е на 12 години). Тааа, дойде време за букета. Аз бях решила, че ще хвърлям истинския букет. Сестра ми в първи линии. Обръщам се аз с гръб към момичетата и хвърлям, чудат се писъци, врясъци, Ди Джеят обяснява, че имало битка за букета, гледам букета у една братовчедка, дето много иска да се омъжи! Мерак му е на момичето!  pullpigtails  В последствие разбрах от наблюдатели, че сестра ми се докопала първа до букета, но не го уловила, а го насочила към братовчедката. Хихих, стана ми много забавно. След това братовчедката цяла вечер разправяше как букетът на нея се паднал. Даже на следващия ден сутринта на закуска (те нощуваха в хотела) отива братовчедката да закусва и носи букета със себе си  laugh laugh Голям мерак значи!  laugh laugh
Друг забавен момент от празненството в ресторанта беше танцът Кан-кан, който изтанцувахме с 2 мои братовчедки. Те ми предложиха, стана суууупер забавно.  goody goody Нали се сещате как се танцува Кан-кан, вдигаш сгънат десния крак, после изправен десния, вдигаш изпънат левия крак, после изправен пак левия. Хахах, много смешно стана, така хванати под ръка да го изтанцуваме. И накрая на танца се надупваш  funnytooth
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: юни 17, 2015, 13:56:36 »

Ох, с братовчедката ще ме умориш.... girl_impossible  DANCE Има такива хора, които наистина много се стремят към това.. Аз единия път се редих и след пренареждане от водещата, се паднах в средата.. Букетът ме удари, но избягах и да ти кажа по-добре.. Две приятелки се втурнаха и скъсаха букета  shok crazy

Никога не съм го хващала или дори имала желание за това, пък ще се женя.. Има още два месеца, де... Такъв е плана  pardon funnytooth

При мъжете стана ли забавно или не хвърляхте жартиер?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: юни 17, 2015, 16:27:27 »

Много забавно се е получило. Bravo
Наистина има хора, които в стремежа си да хванат букета, какво ли не правят. Миналата година, на сватбата на едни приятели, момичето, което хвана букета толкова пищя, че чак се уплашихме какво е станало. Цяла вечер не го пусна, дори в тоалетната ходи с него.  crazy
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: юни 21, 2015, 12:51:59 »

Честит брак!!!
Букет от нежни пожелания, дарила бих ви с две ръце, щастие и радост желая ви от все сърце!
Живот и здраве, любов и дълги дни и нека с рози е окичен живота ви до старини!

Много сте сладки цялото семейство  give_rose
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: юни 24, 2015, 12:52:25 »

Мацки, напоследък, както и по принцип, трудно ми остава свободно време. Хрумват ми доста неща да ви разкажа, но няма да е точно сега. Пускам някои снимки от нашия ден. Дано ви харесат.  smile
Гримът
Букетът с халките в него
Гривнички за моите приятелки
Декорация на колата
Шаферките
В храма
В етнографския музеи
Една класическа
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: юни 24, 2015, 12:56:56 »

Щастлива 
С малка гостенка
Декорация на масата за гражданския ритуал - 2 сърца, в едното вдясно бяха сложени халките, на тези малките завъртулчици. Получи се супер леко и освободено.
Чашите и шампанското за гражданския ритуал
Декорацията на терасата за гражданския ритуал
Прекрасната ни торта от сладкарница "Пчела". Благодаря ти, Тони!!!  give_rose give_rose give_rose

Децата бяха влюбени в нея, гледаха я като сирачета  funnytooth
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: юни 24, 2015, 13:30:53 »

Сияш честно... heart  Всичко толкова ми харесва.. Знаеш споделяла съм многократно, че не си падам по червените сватби... Всички детайли ми харесват, много!!! Радвам се, че тортата се е харесала, много се притеснявах, когато променихме цвета на розите или както там им казваш хаха smile  от оригиналната торта на червени... Но там сред останалите неща, изглежда страхотно  good

Искам да ти кажа, че ненавиждам декорациите на автомобилите, но вашата се е получила много по-добре от снимката, която беше показвала преди, че ще ви служи за отправна точка  good good good Bravo Нямам търпение за потробностите, които искаш да споделяш kiss2

Арката от хотела ли си е? Знам, че са си купили, но не съм я виждала, ако е тази - ще ми пасне идеално  Yes
« Последна редакция: юни 24, 2015, 13:37:38 от alexandrova_90 » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: юни 24, 2015, 13:41:58 »

 good Всичко е страхотно smile Много сте лъчезарни, и аз съм впечатлена от украсата на колата smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: юни 24, 2015, 16:32:10 »

Много сте хубави!  :)Ти направо сияеш от щастие. Възхитена съм от украсата.  blum
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines