Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 01:43:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на opice - 13.06.2015  (Прочетена 90628 пъти)
 
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: юни 15, 2015, 10:49:04 »

Благодаря на всички за прекрасните пожелания! Мина и нашата сватба! Голямо напрежение беше, организация, притеснения, вълнения, но накрая остава едно приятно чувство! Доволна съм  smile smile
Целият ден ми мина като на филм. Нещата се случваха едно след друго, така както ги бяхме планирали, но все пак доста бързо и донякъде объркващо. На следващия ден имах чувството, че вчера са се случили неща, колкото да изпълнят една година, а не един ден. Наистина беше ден изпълнен с емоции, трепети, вълнения и разбира се забавления.
Сутринта всичко започна много от рано, станахме в 6.30, понеже имахме някои дребни неща за довършване. Да не говорим за това, че Емо цяла нощ се въртя в леглото като шугав, беше се притеснил и развълнувал и не могъл да заспи  laugh laugh laugh  Помня как през нощта го смъмрих да престане са се мята в леглото, понеже аз също не можех да спя от него, а когато не съм се наспала, положението на следващия ден става страшно. Та в крайна сметка след 2 часа въртене Емо отиде да спи в другата стая и така прекарахме последната нощ преди сватбата.  tease tease Спазихме донякъде разбирането, че бъдещите младоженци трябва да спят на различни места.  yahoo yahoo
Оставям ви засега, че .... познайте....на работа съм и нямам време. Ще пиша още по-късно.
« Последна редакция: юни 15, 2015, 10:50:44 от opice » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: юни 15, 2015, 11:07:41 »

Хахаха горкия човек, притеснен и изгонен  funnytooth Girl_hide

Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #197 -: юни 15, 2015, 13:18:24 »

Какви изследвания ти искаха да направиш за медицинското- васерма и спин или само васерман. Личната ми каза двете, а колежката само васерман
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: юни 15, 2015, 13:24:20 »

Личният ми каза и двете, отидох в лабораторията и казах изследвания за брак и те ми направиха само Васерман. Само това било задължително. Направи си само Васерман и иди с резултатите при личната. Кажи, че в лабораторията са ти казали, че това е достатъчно. Няма за какво да даваш излишни пари...
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: юни 15, 2015, 13:58:53 »

Остана ми малко свободно време, та бързам да разказвам.
Сутринта на големия ден ходих на прическа на фризьор в квартала. Той се справи бързичко и към 10 часа вече бях готова. Тук се отвори една дупка в програмата, понеже се бях уговорила да ме вземат от там към 10.30-11.00, но така се получи. Та почаках малко, с прическата на една градинка - хахах  yahoo yahoo там дойде като изневиделица една близка приятелка, която мислех, че ще дойде чак в църквата, но тя цъфна рано-рано. Сестра ми, заедно с племенничката, която беше с бяла рокля като шаферка, дойдоха да ни вземат. Така по женски отпътувахме за апартамента в хотела, където щяхме да правим срещата "вземане". Там се бях уговорила с гримьорката, от която останах много доволна, да дойде да ми прави грима. Гримьорката беше Ева Серева. Дойда точна като по часовник. Започна работа. Аз вече бях доста развълнувана. Преди това само успях да извадя роклята от пакета, да сложа обувките някъде и се почна. Ева работеше, аз тръпнех. Неусетно минаха десетина-петнадесет минути и дойдоха фотографите. Започнаха да снимат абсолютно всичко. От всякакви ъгли. Фотографът обеща да няма да има никакви компрометиращи снимки... Та напредвахме с грима. В това време дойдоха нашите с Бобчо, облякохме го набързо в костюмчето. Той не беше особено доволен. Дойдоха и последните роднини, които щяха да участват в "предаването на булката". Тук дойде трудният момент - обличането на роклята с прическа и грим. 4-5 момичета помагаха. хахха, голяма лудница беше. Закачиха ми се някакви фиби на копчето на роклята, айде пак нагоре-дадолу - хахах, ужасТ. С определени усилия най-сетне се получи.
Младоженякът  tease с поддръжниците вече се бяха събрали по-долу в хотела и чакаха сигнал кога да щурмуват апартамента. Бяхме налепили по коридора разни табелки - Булка (стрелка насам)
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: юни 15, 2015, 14:03:53 »

и на самата врата Булки нямаме (зареждане утре). Имаше малко пазарлък между моите пазителки и Емо, заедно с приятелите му. Племенничката си беше подготвила въпроси да му задава, за да се разбере колко добре ме познава. Бяха 10 въпроса. За всеки верен отговор Емо имаше право да мине 1 крачка напред, за всеки грешен - една крачка се връщаше назад. Така го помъчи малко, но той пък отговори вярно на 9 от 10. доста добре! Wink Така най-сетне проникна в апратамента, където имахме малко снимки, закичване на бутониери, малко почерпка след което тръгнахме към църквата.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: юни 15, 2015, 15:01:59 »

Чудничко ми беше, имаше ли дъндания и в хотела не направиха ли проблем?  huhhuh.gif Ние ще направим обратното, аз ще чакам вкъщи, а ММ тръгва от хотела  pardon

Да, това с роклята го потвърждавам.. При братовчедка ми се случи абсолютно същото.. Едва успяхме да я напъхаме... Не, защото роклята й беше малка, а просто с прическа, грим.. Е в пъти по-трудно  good
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: юни 15, 2015, 19:46:43 »

Ето ни  smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: юни 15, 2015, 19:56:36 »

Божееее, твоят СЪПРУГ колко е млад. Oh my ...
А ти... ти просто сияеш!
Много сте прекрасни  Bravo
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: юни 15, 2015, 20:23:59 »

До сега се вълнувах във фейсбук... Такова прекрасно семейство сте... Ти си невероятно красива булка  give_rose kiss2
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #205 -: юни 16, 2015, 07:48:53 »

Много сте сладки Малкия беше ли спокоен? Кучо е много послушен - с папионка ли е? И аз се интересувам в хотела, да ли са ти направили забележка, за шума.
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: юни 16, 2015, 08:54:07 »

Хахахх, Cerise, Емо е на възраст колкото мен, на 30 ще станем тази година, но просто е такъв тип, светъл, рус. хахах, доскоро му искаха лична карта, за да му сервират бира  funnytooth
Благодаря ви за милите думи! Тониheart heart, мерси много!
Кучо Арес е с папионка, не знам даи на другите снимки ще си личи повече. Беше сложно със снимките, Бобчо хич не беше съгласен тогава, че трябва да се снимаме... Ама...така е, с детенце, с куче... и сватба  angry

Относно младежкия вид на Емо, първоначално бяхме се замислили да му вземем светъл костюм, но една продавачка в магазина за костюми го попита дали за бала (?!?!) си търси костюм, та ведната се отказахме от светлия цвят, щеше да изглежда все едно се омъжвам за сина си  beating beating crazy

karanesheva, не са ни правили никакви забележки за шума. В това отношение нямахме никакви проблеми. Даже и Арес Кучо го бяха довели на "взимането" в хотелската стая, не са ги спрели. тоест имам предвид, че са толерантни в това отношение. Тя и рекламата на хотела беше нещо от този сорт, че този хотел ти позволява да се почустваш "себе си", без ограничения. Ресторантът е на последния етаж, отдолу е конферентен етаж със зали за мероприятия, а стаите за настаняване са от по-долния етаж и реално това изолира шума.

Ще пиша още по-късно, че пак е зор в работата.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: юни 16, 2015, 09:02:27 »

Ех, че сте хубави цялото семейство.  kiss2 Малкият бонбон е много сладък, Арес е много послушен (на снимката  girl_haha), а вие направо сияете от щастие. danceg
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: юни 16, 2015, 09:04:38 »

Ох, бая се посмях с историята с костюма за бала  funnytooth Какво да прави, човека като младее.. То си е хубаво! Жените морално остаряваме по-рано  girl_haha

Искам още, ощеее.. kiss2
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #209 -: юни 16, 2015, 12:00:21 »

Да ти кажа и тук - страхотни сте! kiss2

Искам разкааааз
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines