Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:07:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на opice - 13.06.2015  (Прочетена 90216 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: май 21, 2015, 13:04:00 »

Съжалявам за неприятната ситуация и за парите на вятъра, които ви се е наложило да дадете. Наистина това е по-добрия вариант, отколкото колата да е открадната.  smile Несправедливо точно сега да ви се случват такива неща, но това си е като закон и няма как. Дано повече не ви се случват такива неприятности и за напред все хубави неща да ви спохождат.  Wink

Обувките са разкошни.  heart На мен лично много ми харесват. Ще са страхотен акцент и после ще може да си ги носиш.  Bravo

Планът за деня като цяло според мен е добре направен.  smile Единствено за обличането и пристигането на младоженеца не съм много сигурна дали ще е достатъчно това време.  pardon
За разпределението на времето в самия ресторант, за съжаление, все още не мога да дам съвет, защото не сме мислили по този въпрос изобщо и идея си нямам как ще се случват нещата.
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: май 21, 2015, 13:18:38 »

Тони, оставила съм там около 45 мин за малко снимки с Бобчо и Арес. После ще имаме пак горе-долу толкова след венчавката. Реално планувам фотосесията да е разделена на 2 части, поради дете, куче и други фактори. За обличането и сраженията ще оставя повече време, мерси за съвета...
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: май 21, 2015, 19:11:31 »

Ами, Стеф, аз вече от личен опит мога да ти кажа за някои неща. Отне ми време за прическата (понеже ми я разваля 2 пъти, докато стане точно както искам) и грима. Не ми ги правиха вкъщи. Като ми направиха грима веднага отидох в хотела. За 5 минути бях облечена, обута и готова за тръгване към ритуална зала (при нас нямаше вземане на булка :Р ). Булото ми го сложиха пред залата, за да не се чудя и него къде да го слагам в колата, да не пречи, да не го натисна и т.н. Беше с гребенче и за 10 секунди си беше перфектно сложено от кумата smile Така че, не знам на другите булки колко време им отнема обличането, но след като всичко друго ти е готово не мисля, че ще се бавиш. Все пак няма тепърва да се чудиш какво да обличаш, имаш всичко готово и просто го слагаш smile Разбира се така беше при мен, може и аз да съм по-бърза от нормалното :Р
За тортата... нашата я изкараха в 23:30 някъде, че даже по-късно :Р Но трябва да има време за салатата, предястието, самата вечеря, после вадят мезето и накрая тортата. Честно да ти кажа, аз нямах време да ям и времето ми мина толкова бързо, че имах чувството, че супер рано изкараха тази торта :Р Но пък имахме гости с дечица, които си тръгнаха по-рано и не можаха да я опитат, така че може би наистина ще е по-добре да я извадят по-раничко :Р
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: май 22, 2015, 08:20:54 »

Ина, благодаря много за съветите! Ще поообмисля графика още малко...
Днес слагам снимка на чашите за шампанско, да видите какви са ни хубави - хахах. Снимката е правена преди долу на полжоката на чашите да се явят нашите инициали и датата 13.6.2015.
 Рисува ни ги една талантлива мацка, специално за нас. Чашата за червено вино е със същите орнаменти Wink
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: май 22, 2015, 08:22:49 »

opice Чашите са много нежни и красиви! Гравирахте ли ги?
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: май 22, 2015, 08:26:41 »

Стеф, много красиви чаши!
А за роклята - аз мисля, че много зависи от самата сложност при обличане. Ако има връзки, отнема малко повече време докато се нанижат и пристегнат. И понеже хората се вълнуват в такъв ден, може да пропуснат някоя гайка и да трябва да се сложат наново. Обкновено не отнема повече от 15 мин и на най-несръчните.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: май 22, 2015, 09:27:30 »

Стефи, чашите са много хубави.  Bravo

Роклята може да се облече и за 5 минути, но изникват всякакви непредвидени ситуации в бързината. Пък и предполагам, че ще се чувстваш много по-спокойна, ако имаш едни 5 минути вече готова и чакаща младоженеца, а не той да чака теб и ти да се притесняваш, че закъсняваш. smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: май 22, 2015, 10:07:58 »

Рокля с връзки за 5 минути ? Момичето в магазина, което облича по минимум 15 момичета ДНЕВНО, не успява да облече роклята за по-малко от 10-15 минути, това все пак е ОБЛИЧАНЕТО , не проба и ще ви облича кума, приятелка, майка.. Всички с треперещи ръце и вънуващи се .. и трябва да се пристегне хубаво, да се намери бюст и всичко.. Забравих, дали твоята рокля беше такава, но принципно и под циповете, за удобство слагат закачалчици като на сутиените, та пак си е тегаво.. Според мен си е добре да има време, пък и малко снимки у вас с роклята, как се надписват обувките отдлу с имената на неженените момичета, и т.нн Дреболийки, които си изискват време  good

Чашите са супер, много, много ми харесват! Обичам персонализирани и уникални по рода си неща  yahoo
Я покажи някакви прическа, към която си се насочила, маникюр, грим  huhhuh.gif
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: май 26, 2015, 08:36:17 »

Мацки, време не остана...  smile Като се замисля май всичко ни е готово, да...ама не съвсем. Почнах да се поизнервям... Ще видим как ще финишира всичко. Хем ми се иска вече да минава тази сватба, дето я чакаме и я гласихме цели 7-8 месеца... хем не ми се иска. Понеже после вече сватбата ще е минала. Ще е в миналото. Но така е, всичко трябва да си мине по реда, за да продължим напред... Ох, много лирично стана, такова ми е настроението днес. Но това ще е още 10 мин., докато дойде шефът :-/
Днес най-вероятно ще се състои предпремиерата на нашия първи сватбен танц. Ние с Емо ходим от около половин година на народни танци. Ииии когато решихме, че искаме да имаме първи сватбен танц с хореография, помолихме преподавателя по народни танци да ни помогне с измислянето. Той беше така услужлив и прегърна идеята. Днес ни предложи да покажем "готовия продукт" пред групата на танците, за да преодолеем сценичната треска. Така и мислим да направим. Понеже едно е да си танцуваш сам вкъщи, а съвсем друго е да те гледат 100 души, вперили поглед в теб.  tease
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: май 26, 2015, 08:47:37 »

Толкова хубавооооо  heart Адмирации за преподавателя  Bravo На коя песен ще е първият ви танц?
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: май 26, 2015, 09:01:51 »

Тони, първият ни танц ще е микс - бавна, бърза, бърза, ръченица...  yahoo Почваме с бавен блус на Thinking out loud на Ed Sheeran, все едно ще си изтанцуваме един класически, нерепетиран бавен танц. След това избухваме на Happy - Pharrell, подскоци, пляскания... Следва нещо като етюд, смесен с малко движения от салсата -  Минаваш през мен на Каризма иииии завършваме с една традиционна ръченица.  Миксирано е така, че общата продължителност да е 5 мин.  yahoo
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: май 26, 2015, 09:06:51 »

Оуууу искам да гледам видео от танца след това, много ми допада идеята.. Харесвам песните и то много  Dance2 Dance2 Dance2

Какво оставаа?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: май 26, 2015, 09:39:25 »

Стефи, и мен много често ме спохождат такива мисли за бързо минаващото време и как след съвсем малко сватбата ще е в миналото и колко ще ми липсва подготовката и всичко останало.  heart За съжаление, както повечето неща в живота трябва да се примирим и да продължим напред. Дано все хубави неща да ни се случват.  LOVING

Поздравявам те за хубавата идея за танца, който ще танцувате. Да не споменавам каква слабост ми е песента на Ed Sheeran. heart  Завършила съм хореография и ММ също много обича народните танци, та и ние се замисляхме да танцуваме нещо такова, но аз си мисля, че няма да ми е удобно с роклята. Много ми се искаше да облека и носия, но просто не виждам как ще стане.
Ще се радвам да споделиш после видео на хубавия ви танц.  blum
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: май 26, 2015, 09:44:31 »

Лелее, много готина идея! Ще чакам да разкажеш как е минало с нетърпение! И видео,ако ни пуснеш... blush И песните, които сте подбрали, са ми много любими. Супер!
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: май 26, 2015, 10:10:06 »

Хохааа, да се посмеете малко. Правихме си с Емо клипче как репетираме ТАНЦА, една вечер, в хола. Слагам си телефона на холската масичка, пускаме музиката и танцуваме. После сядаме да гледаме как е станало и - 90% от това, което се виждаше, беше дупето на кучо Чучи. Застанал нашия пред телефона, чуди се какво правим, върти се, върти се, накрая вдига високо опашка, демострира дупе и легна долу. Та така...засега видео няма...
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines