Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:17:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на opice - 13.06.2015  (Прочетена 90217 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: май 19, 2015, 09:04:45 »

Досега, на църковните бракове, на които сме ходили не са изисквали да се покриват раменете. Единственото място, на което съм ходила и се покрих беше Клисурския манастир.
За алкохола не мога да дам съвет, защото и ние сме в голяма чуденка от кое по колко. Много е трудно.
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: май 19, 2015, 09:36:44 »

Да покажа едни от обувките, които са нарочени за "сватбени"

Днес ги разтъпквам на работа, че да не ми претъркат краката в големия ден - хаха

Много са удобни, меки и леки. Токчето е супер удобно, обаче не са особено официални...
Заради това се сдобих с други  yahoo yahoo, които ще покажа после  Bravo
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: май 19, 2015, 09:43:51 »

Стеф, според мен алкохола е напълно достатъчен и има разнообразие, в крайна сметка ти си познаваш гостите, но според мен не е необходимо да има друго, освен изброените.. Ако някой толкова силно желае, нещо, което не сте предвидили, да си го поръча от ресторанта, но едва ли  crazy

Обувките не са най-прекрасните на вид, но изглеждат супер удобни, а нали са ти за удобната част, така че няма какво да се притесняваш  good
Браво за грима и фризьора  Bravo
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: май 19, 2015, 09:48:18 »

opice Обувките са супер  good Моето мнение е,че обувките на булката трябва да са на първо място удобни, а не нарочени са сватбени от търговците или гостите ако щеш. Ако на тебе ти харесват значи няма проблем. Мен лично ме кефят,има и място за пълнене Wink
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: май 19, 2015, 11:02:08 »

Стеф, един съвет от мен за маникюра... Ако смяташ да чистиш и оправяш довършителни работи, направи си маникюра след това... Че аз го направих в сряда вечер, в четвъртък преди сватбата се разчистих у дома и прецаках 2 нокътя...  Аз от 3-4 години почти всеки месец си правя гел-лак (не ноктопластика, просто гел, ши-лак или каквито още наименования има) и за пръв път ми се случи да го нараня и то 1 ден след като съм го направила... Така че изчисти и оправи всичко ако можеш 2 дена преди сватбата и последния ден просто се отдай на релакс smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: май 19, 2015, 11:20:28 »

То си е закон на Мърфи, никога не се прецаква, ама преди сватба, защо пък да не стане  crazy funnytooth
Активен
melita
Сватбар
***
Публикации: 152



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: май 19, 2015, 16:11:46 »

opice, относно психодиспансера - попитай дали не може просто заверка от психиатър. На нас ни искаха едно от двете (но не и невролог). Провери в кварталното ДКЦ дали имат. Аз моята заверка взех вчера от 25 ДКЦ в Младост 3 - струва 6лв. Питах и във 22 ДКЦ в Гео Милев - също имат психиатър - 10лв струва.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: май 19, 2015, 16:32:13 »

Обувките изглеждат много удобни. Под роклята няма да се виждат кой знае колко. Покажи да видим и другите, за които спомена. smile
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: май 20, 2015, 10:13:30 »

Днес ми е тройно критичен ден!!!! Ще избуша отнякъде! Вдигнали са ми колата от пред блока. Изпаднах в див бяс! Паркираме там от години (откакто живеем в тоз блок), никога не са вдигали оттам. Просто не ми се говори. В супер натоварения ден трябваше да обикалям София, за да си взема колата от другия край точно. Цялото удоволствие ми струваше 100 лева. Мразя КАТ.
Ето ги снимките на другите обувки, с които смятам да съм в началото.

Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: май 20, 2015, 10:15:56 »

Почти няма да се виждат под роклята, но когато ми се доиска, ще повдигам малко полата, за да се види контрастът. Смятам, че ще е готино Wink
В момента се занимаваме със зареждане с алкохол. Имаме една стая вкъщи, в която никой не спи и там е малък алкохолен склад. Ще стоят така нещата, докато не дойде време да ги занесем в ресторанта.

Иначе със всички малоумни документи и изследвания вече съм готова. Сега трябва да мина през Джи Пито, за да ми подпише медицинското и край!
« Последна редакция: май 20, 2015, 10:34:21 от opice » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: май 20, 2015, 10:16:38 »

Оле, Стеф, толкова неприятно  NO shok Нали сега са тръгнали на хайка за неправилно паркиране между блоковете..  crazy Сигурно, ако стана и видя, че ми няма колата ще си помисля, че са ми я откраднали.. От центъра винаги очаквам да ме вдигнат, ама пред блока ми  pardon И 100лв.. ужас!!!

Обувките пък за сметка на това са разкош  heart  good

Не се ядосвай.. Всяко зло за добро  give_rose
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: май 20, 2015, 13:57:03 »

По законите на Мърфи винаги така става... Когато най-много бързаш, нещо те забавя, когато най-не трябва да харчиш пари за глупости, точно тогава нещо става и отиват пари на вятъра. Дано от тук нататък не ти се случват лоши неща, а имаш само приятни емоции smile
И по принцип не съм най-големият фен на червеното, но тези обувки са страхотни <3
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #72 -: май 20, 2015, 16:21:37 »

Олеле и около нашата работа нещо плъзнаха паяци и ако сме с колата вечер се чудим дали ще има с какво да се приберем...неприятна работа  huhhuh.gif Но нищо, дано нямаш повече преки сблъсъци с КАТ smile
Аз обожавам червено и обувките много ми харесват  heart
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 21, 2015, 12:50:47 »

Хайде аз пак да се разпиша Wink
Ще ви покажа плана за деня, кажете според вас как е като организация:
9,00 прическа, при фризьор в квартала – до 11 часа
11,45 отиване в апартамента, в хотела, там пристига фотографът
12,00 грим
13,00 обличане на роклята
13,15 пристига принца  Емо с кума и другите поддръжници  и започва битката за булката
13,40 след бурни сражения принцът печели сърцето на принцесата (малко снимки, наздравици, закичване на бутониерите на главните действащи лица)
14,00 снимки в паркчето до хотела –младоженците, Бобчо и Арес
14,45 тръгваме за църквата
15,10 пристигане пред църквата
15,30 църковен ритуал около 30 мин
16,00 излизаме от църквата, хвърляне на късметчета от шаферките
16,10 приемане на поздравления, реално там се виждаме за първи път с всички гости,  малко снимки
16,30 фотосесия около църквата
17,15 придвижване за хотела за изнесен ритуал
17,30 welcome drink и безалкохолно за гостите на терасата на хотела
18,00 изнесен ритуал по граждански брак на терасата на хотела
18,15 приемане на поздравления и подаръци от гостите
18,45 влизане в ресторанта, начало на купона!
19,00 първи сватбен танц

Дайте ми идейки за времевото разпределение на всички основни елементи по време на тържеството в ресторанта. Иска ми се тортата да не е много късно, може би към 22 часа...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: май 21, 2015, 12:58:11 »

Според мен с разпределението в ресторанта, трябва да се включат минали през този път булки, Миленка щеше да е много полезна тук, но предвид на това че сега точно няма да успее да види.. Ще помогне и някоя друга госпожа... Сигурна съм, че и ДЖ ще може да каже, той е толкова способен и е направил толкова сватби, че..

За останалото разпределение, струва ми се малко времето между грима, обличането и пристигането на младоженеца  huhhuh.gif фотосесия + придвижване от Св. София до Суит за 1 час, ми се струва доста оптимален вариант  blush
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines