Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 02:00:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на opice - 13.06.2015  (Прочетена 90228 пъти)
 
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #30 -: май 14, 2015, 10:52:27 »

Уф, аз защо не виждам снимките?? Искам да видя това сладко същество smile А кучето ви е разкошно!
Пожелавам ти много приятни емоции покрай подготовката.
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #31 -: май 14, 2015, 12:53:08 »

Стефи, да ти е жив и здрав малкия и много да те слуша. И аз като мама, мога да кажа, че очакването на бебо е най-хубавото нещо. Как ще бъде облечен бебо?  Нашия ще е както баща си. Стеф и един съвет от мене. Миналата година бях на сватба на една колежка. Малката и дъщеря / беше тогава на две години/, иска да се пусне от нея и за секунда. По време на ритуала , на хорото и при поздрава на гостите, тя беше плътно до майка си. Ти си знаеш, при кой стои спокоен, когато теб те няма. Говори с този човек и той да поеме гледането на малкия на сватбата, така и на тебе ще ти е по-спокойно.
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 14, 2015, 14:12:03 »

При майка ми и баща ми ще е Бобчо, но аз там ли съм, той не иска никого другиго. Като викне мамаааа и край.... Та ще видим, в крайна сметка някак ще сме скачени. Както бяхме преди да се роди - 2 в 1

За плануването на сватбата ще пиша утре...

Не знам дали сте гледали преди 2-3 години имаше един Вип Брадър, в който участваше певицата Мариана Попова. Имаше една много интересна изненада за нея, включваща приятеля й италианец. Тайно го поканиха да дойде в къщата и й организираха романтична изненада. Той й предложи да се оженят под една арка, отрупана с цветя, под съпровода на цигулка. Беше страшно красиво. Тогава си спомням, че страшно се впечатлих и си помислих, че и ние трябва да направим един прекрасен празник на любовта - именно сватба. Празник на това, че се обичаме, че сме млади, че се радваме един на друг. Така възприемам сватбата аз.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 14, 2015, 14:16:37 »

Спомням си го, беше наистина доста вдъхновяващо, ама те са се разделили май.. Дано при вас и нас не се случи хахаха  give_rose
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #34 -: май 14, 2015, 14:32:49 »

Оххх много ме радваш като те чета... Давай още give_rose
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 14, 2015, 14:51:04 »

Обожавам аз комуникацията на ЛС с тебе, ама защо не питаш тук, такива въпросии... Ааа тук всички ще помагаме, срамежливке  beating  give_rose
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 14, 2015, 14:57:13 »

Пък аз си седя в неведение тука.  Girl_hide
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 14, 2015, 15:21:57 »

За игрите по време на тържеството в ресторанта питах Тони... Хайде, споделете идеи за игри. Да има ли, да няма ли? Как ще е по-забавно?
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 14, 2015, 15:27:05 »

Нас ни посъветваха да не прекаляваме с игрите, ако има много танцуващи. Ако няма много хора на дансинга и купона вземе да замира, тогава може да направим 1-2 игри.
Ето няколко варианта:
Игра със зелка (не я харесвам) - ДЖ обявява,че някъде в зелката има скрита монета и който я намери, ще носи парите вкъщи. Зелката трябва да се нареже от младоженците. Накрая се оказва, че няма монета, а който нареже зелката първи, ще прави салатата вкъщи.

Игра с въпроси - ДЖ задава въпроси, на които вие отговаряте с ТОЙ или ТЯ (обикновено разменят по 1 обувка, но може да се направи със знаци. Аз съм планирала Мустаци за него и големи устнички за мен. Въпросите са от типа "Кой изхвърля боклука? Кой обича да си поспива? и др.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 14, 2015, 15:31:54 »

Втората игра е доста банална, но и ние ще я имаме... Някак е станала задължителна в представите ми  pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: май 14, 2015, 15:43:03 »

Ние ще имаме и една игра с балони, ДЖ ни я предложи, в която си избираме балони и ги пукаме, а вътре ДЖ предварително е написал някакви домакински неща, които всеки като спука балона чете и са неговите задължения вкъщи..

Също, аз ще дам на шаферките и кумата да измислят въпросите за предната игра, така че да не ги знам и да нямам подготвени отговори от рано хахаха
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 14, 2015, 15:54:49 »

Ние също ще имаме играта с въпросите и с балоните. Това със зелката ми се вижда малко странно след като знаеш какво ще се случи. Сещам се за една,която е за младоженеца. Раздават се кючове на няколко момичета, но тайно и по някое време ДЖ-я казва: Сега след като ............. се ожени,молим всички дами,които има ключ от квартирата му до му го върнат. И така всички девойки едновременно се втурват да му върнат ключа. Ние няма да я имаме,защото младоженеца я спомена. Ще имаме обаче надяждане с торта за неженените двойки. Вашият ДЖ предложи ли нещо?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 14, 2015, 16:01:49 »

Това с тортата ще го имаме и ние... Дам и аз питах, кой е Дж, че ми е интересно... Стеф, принципно те предлагат игрите, така че се посъветвай с него.. Също, така това, кето го казва Нат, да не са прекалено много ни го спомена и нашия.. В случай че гостите си танцуват много, няма смисъл вечерта да се накъсва от куп игри и ритуали.. Максимум 2-3 игри, защото ще има и жартиер, букет, игра с кумовете, отделно първи танц на младоженците, танц на кумовете, танц на родителите, танц на булката или булчинско хоро.. Та не остава много "свободно време"  tease yahoo Всичко това в случай, че ги имате тези неща де...  blum
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: май 14, 2015, 16:04:18 »

По принцип младоженците не знаят за играта, ама нямаше как да я обясня иначе smile
Мен ме е страх от пукащи се балони  crazy и няма да правим такава игра.
Може да включите и кумовете в някоя игра, да не скучаят много много
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 14, 2015, 16:08:19 »

По принцип младоженците не знаят за играта, ама нямаше как да я обясня иначе smile
Мен ме е страх от пукащи се балони  crazy и няма да правим такава игра.
Може да включите и кумовете в някоя игра, да не скучаят много много
Може те да пукат балоните пък младоженците да прочетът какво пише на лисчето  pardon
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines