Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:25:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на opice - 13.06.2015  (Прочетена 90227 пъти)
 
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 13, 2015, 22:02:47 »

Честита темичка! Много ви е сладък малкия кучешки шафер. blum
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 14, 2015, 08:55:05 »

Разбира се, always_and_forever , както и всички останали, които искат, наричайте ме Стефи Wink Това opice ми е запазена марка за никове във форумите, понеже всички други имена, които ми хрумват вече са заети. opice на чешки значи маймуна и аз, понеже съм чешки възпитаник, ползвам тази думичка. Ноооо, това е друга тема.


Предложението от страна на Емо дойде преди 4 години. Бяхме на море с голяма група приятели. Аз съм морско чадо. Обичам морето, направо го обожавам. Най-хубавите мигови са ми свързани с морето. Може би точно заради това е решил да ми предложи точно там. Оказа се, че всички приятели, с които бяхме на почивка, са знаели, че Емо се готви да ми предложи точно тогава, но аз, разбира се, разбрах последна  blum
За съжаление, Емо не е от най-най-креативните мъже. Какви ли не страхотни разкази прочетох във този форум за романтични предложения... При нас не беше така. Беше сутринта ( tease ?!?!), тъкмо се бях събудила, сънена, рошава... Пристига Емо заедно с Чучи и му вика "Хайде, Чучи, върви напред!" (може би кучето да му пази страх, знам ли :-) ) Поднесе ми пръстена в кутийка и попита дали ще се омъжа за него - с цялата си сериозност  give_rose Аз бях като шашната, въобще не го очаквах. Но не му отговорих веднага, че Даааа и че само това съм чакала. Напротив - хахах  blum, казах му, че ще си помисля  smile smile smile Такива сме си ние, просто не се възприемаме много насериозно.

При мен много по-важен момент беше времето, в което решихме да заживеем заедно. Тогава вътре в себе си осъзнах, че избирам него за свой спътник в живота.
А когато преди 3 години решихме, че искаме да станем родители, това беше най-най-важното и обвързващо решение, което може да вземат двама партньори.
За нашето детенце Бобчо ще ви разкажа по-късно, понеже ме чакат поне 10 мейла, на които трябва да отговоря...

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #17 -: май 14, 2015, 09:26:47 »

Ох леле толкова прекрасно звучи всичко  heart Ние си имаме едно щуро хъски и една още по-ненормална зайка, но изобщо не си представям да успеем да ги включим в цялата програма, просто защото си правят каквото искат  pardon Но поне на Куката ми (зайчето) мисля да ѝ спретна някаква сватбена премяна, а на Джаро (кучето) папийонка Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 14, 2015, 09:37:25 »

Стеф, на мен пак ми звучи романтично, въпреки че не е имало падане на коляно и т.н... Много е интересно, че сте били сгодени 4 години, решили сте да имате дете и въпреки това сега има сватбааа.. Добре е, че са ви останали и финанси.. Ние с Илиян предприехме стъпката, да изтеглим кредит и да си дадем всички спестявания за апартамента.. Още тогава му казах, не се ли оженим сега.. Не виждам, как с дете ще имаме финансовата възможност да го направим, а аз определено искам да сме женени.. Та, бързо влязахме в ритъм хахах
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 14, 2015, 09:46:37 »

Стефи, аз съм Мария, за по кратичко.  pardon Всяко предложение е само по себе си уникално и лично, защото е замислено и направено от най-любимия ни човек.  heart Това, че не е имало падане на колене и т.н. по никакъв начин не означава, че не е било специално. Напротив, то е най-специалното, именно за вас двамата.  smile
Чакам с нетърпение да разкажеш, как е дошла идеята да си имате детенце. smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #20 -: май 14, 2015, 09:47:08 »

Стефи , честита темичка...  heart

Много увлекателно разказваш... Ти си ми една от любимките във форума и винаги ти се радвам на постовете..

Ще следя с интерес подготовката ти (стига да имам време разбира се  blum)
Хайде разказвай, че ми стана интересно
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 14, 2015, 10:16:15 »

Момичета, благодаря ви за хубавите думи  smile
Миленка, ти си на прага на най-хубавото нещо на света, да станеш мама. Леле, колко е вълнуващо. Това е много по-вълнуващо от сватбата (не че съм преживяла сватба, но все пак съм готова да твърдя така съвсем убедено). Направо ми се приисква още едно бебче... хихи, но за това ще разказвам по-нататък.
Решението да имаме дете дойде съвсем естествено. Според мен когато двама души изградят разбирателство, нежност, близост помежду си, това е най-естествения завършек на връзката. Или по-скоро не завършек, ами връх... Нещо идеално, нещо истинско, просто ДЕТЕ... нашето дете. Почуствах се вече готова да направим тази крачка, а Емо искаше още от няколко години преди това...
Бобчо стана много бързо, даже не очаквах, че на втория месец "опити" ще видя двете чертички. Беше страшно вълнуващо, докато чаках да видя дали тестът за бременност е положителен или не, сърцето ми щеше да изскочи от гърлото. Разтреперих се. Тези 2 минути чакане ми се сториха толкова дълги, броях на глас, за да знам кога са минали горе-долу. Когато погледнах, имаше блеееда втора чертичка. Леле, толкова беше хубаво, но и страшно. Щях да ставам мама! Обзе ме притеснение, радост, страх, въодушевление, еуфория, несигурност... Смесени емоции, но безкрайно истински! Бобчо беше напълно желано, искано и планирано дете. Тогава ни най-малко не ми е пречела идеята, че не сме женени. Чуствах човека до себе си стабилен, вярвах в него и съвсем напълно исках да имам дете от него. Когато бях във втори-трети месец на бременността майка ми почна нещо да ни натиска да се подпишем, за да сме в брак, когато детето се роди, но аз нямах никакви притеснения относно това. Пък и сватба на която да се притеснявам да не пийна алкохол (не че държа да се напия, но все пак...през бременността не близвах и бира дори) не ми се струваше много привлекателна. Не исках да се оженим, "защото така трябва", а да го направим ако ние решим, ако ние искаме и да го направим точно по начина, по който искаме. Е, такава ще бъде сватбата ни сега, в осмата година от нашата връзка, и във втората година след като се роди нашето синче Бобчо.
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 14, 2015, 10:18:09 »

Ето го Бобчо, тук на около 2 месеца
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 14, 2015, 10:22:16 »

Ето го на 9 месеца
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 14, 2015, 10:23:47 »

И във фейсбук съм ти писала, аз го обожавам този вашия Бобчо, толкова е сладък, да ви е жив и здрав и винаги толкова прекрасен  heart heart Няма да откажа, да чуя разказ след сватбата на едно кафенце с Бобчо kiss2
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 14, 2015, 10:25:18 »

Малкият Бобчо е едно прекрасно, сладко детенце. Пу Пу. Напълни ми очите това човече.  heart
Стефи, все толкова силно да се обичате, да се подкрепяте и да сте винаги един до друг. Имате това прекрасно създание, което заслужава много любов.  heart
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 14, 2015, 10:25:30 »

И сега изглежда горе-долу така
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 14, 2015, 10:27:37 »

Много ви благодаря, момичета! Тони, Мария  Good luck Good luck
Бобчо ми е най-голямата гордост!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 14, 2015, 10:31:58 »

Така, вече е време да кажеш, как избрахте ресторанта, фото, Дж, видео, украсаа, църква, ритуална... Няма да минеш метър  blum blum blum
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 14, 2015, 10:47:39 »

Страхотно малко човече си имате! Голям бонбон! Искрено се радвам за вас, Стеф!  heart

Да осъзнаваш, че искаш да имаш дете и после да ти се случи според мен е най-голямата емоция. И най-голямото щастие. Много си права, че едно дете е връх във връзката, създава цялост. Не че знам от опит, но така го усещам и аз. Но това, при положение, чеи двамата са готови за тази крачка. В противен случай ситуацията хич не е розова.

Хайде сега ни разкажи повече за подготовката smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines