Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 10:51:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на opice - 13.06.2015  (Прочетена 90214 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« -: май 13, 2015, 08:40:55 »

Остава месец до сватбата на една от най-любимите ми съфорумки - Стефания, подвизаваща се във форума като opice
По стечение на обстоятелствата, сватбите ни ще са в един и същи хотел, та подготовката и осъществяването на вашата сватба е повече от интересна за мен  yahoo
Желая ти прекрасни финални метри, изпълнени с положителни емоции. Нека сватбеният ви ден, бъде толкова прекрасен, колкото сте и самите вие  heart Чакаме разкази от самото начало на вашата връзка, раждането на малкия прекрасник, в последствие решението за сватба и цялостната организация на това важно събитие  give_rose
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 13, 2015, 08:59:03 »

Честита темичка, Стеф!
Ще чакам всичките разкази с нетърпение.
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 13, 2015, 08:59:49 »

Честита темичка! give_rose
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 13, 2015, 09:22:41 »

Тони, благодаря за прекрасната темичка  give_rose Толкова ми харесва Wink
Може да ви прозвучи странно, но така като го видях изписано "Остава месец до..." и направо ми се напълниха очите със сълзи. Щастлива съм!!! Всичко се подрежда прекрасно, предстои нещо красиво, предстоят хубави емоции  smile
Ще Ви разказвам лека полека за нашата връзка с бъдещия ми съпруг Емо, за нашия малък Бобчо, за Арес...  danceg
Познаваме се още от училище. Някъде в 10 клас сме се запознали, аз дори не помня точно кога. Той беше от съседния клас. Имахме разни общи часове, познавахме се, но не си бяхме близки, не си бяхме приятели. След като задършихме училище, сигурно 1 година въобще не се бяхме виждали. Един ден по стечение на обстоятелствата една моя приятелка се беше уговорила да пие кафе с Емо и ми каза и аз да ида, ако искам. Така почнахме да се виждаме от време на време, като приятели. С течение на времето приятелството ни се задълбочи. Всъщност станахме доста добри приятели, познавахме се като хора, споделяхме. Съпреживявахме разни неща, емоциите в работата, дори за гаджета сме си споделяли. Бяхме станали близки приятели. По едно време започнах да усещам, че нещата прерастват от приятелство към нещо повече...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 13, 2015, 10:22:15 »

Прекъсна разказа.. На час по лъжичка ли ще ни го сервираш  beating Почивки разрешавам само между отделните истории  Wink
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 13, 2015, 10:36:39 »

Не ми стига времето, че ме затрупват с работа. Шефът ми се хили и вика: "Стефи, да знаеш, че ти се жениш в събота, а ние в петък ще стоим до нощите да работим". Което на мен хич не ми е смешно и горещо се надявам да не стане така, но наистина имаме много работа в момента. Пускаме един нов обект до 2 седмици и е голям ГЪРЧ. Но както и да е, това е друга тема.
Та за Емо... Така, вече добри приятели, отидохме на един 8 декември заедно. Бяхме голяма компания, близо 20 души. Много весело, приятно, леко, такова едно детско.  smile Емо тогава вечерта на 8 декември, след купона, се престраши и ми призна, че много ме харесва и дори много повече от това. Въпросният осми декември беше през 2007г. Оттогава сме заедно, тече вече осма година.  smile
В началото не се възприемахме много насериозно, бяхме гаджета, виждахме се почти всеки ден. Излизахме, забавлявахме се. Аз бях студентка още, живеех при родителите ми. С течение на времето той почна да ме уговаря да се преместя да живея при него, понеже искаше нещо по-сериозно, а аз се дърпах. Така мина доста време. Връзката ни ставаше все по-силна, опознавахме се до най-малкия детайл. Може би понеже първоначално бяхме приятели, а чак след това и .... партньори, нещата вървяха прекрасно. Може би там някъде беше момента, в който трябваше да се оженим, ако всичко се развиваше по класически сценарии... Но не стана така.
Преди 5 години заживяхме заедно и вместо да се оженим, си взехме куче  smile smile Някои приятели се шегуваха с нас, че трябвало дете да имаме, а ние сме взели куче. Но както и да е. Тогава семейството ни стана тричленно. Кучо е основен елемент Wink Даже и сватбата е на рождения ден на Арес - 13.юни -  danceg danceg
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 13, 2015, 11:23:36 »

Ох, ще падна.. Тук е момента да снимка на кучо!

Иначе за историята с приятелството и след това любовта и връзката.. Харесвам такива истории, в тях партньорите се познават из основи, имали са наблюдение върху несполучливите предишни връзки и знаят всичко необходимо за добрата връзка с другия  good
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 13, 2015, 11:39:34 »

Аз малко не по темата, ама кучо каква порода е?
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 13, 2015, 11:41:21 »

Съвсем по темата е - ето го Чучи
Лабрадор  heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 13, 2015, 11:42:15 »

О, колко е прекрасен... Лабрадорите са едни от най-любимите ми  heart heart heart
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 13, 2015, 11:45:39 »

Имах аз едно усещане, че ще е Лабрадор и познах smile Голям чаровник е Чучи  heart Ние някой ден ще си имаме наш Чучи..ама някой ден.
Ще участва ли в сватбата? Направо си го представям с една папийонка.
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 13, 2015, 13:20:22 »

 smile Чучи ще участва в сватбата.  hi  Плануваме сега как да го включим във фотосесията. Папионка вече има  pardon хихих Не знам дали ще остане много доволен от идеята да се разхожда с папионка, нооо ...ще изтърпи и това. Лабрадорите, и по-специално този, са изключително търпеливи създания. Чучи търпи малкото зверче, известно като Бобчо, така че реално мисля, че би изтърпял всичко Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 13, 2015, 13:36:34 »

Да, аз също така съм чула за Лабрадорите, нали затова именно тях обучават за водачи на слепи.. Прекрасен е.. Я разкажи за предложението?  huhhuh.gif
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #13 -: май 13, 2015, 15:30:28 »

Честита тема и от мене. Интересно разказваш Имам чувството, че имаме всяка седмица булка yahoo yahoo yahoo .
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 13, 2015, 21:12:05 »

Така или иначе вече знам как се казваш, ако позволиш да те наричам Стефиblush

Честита сватбена темичка!  give_rose Пожелавам ти само положителни емоции около сватбената подготовка!  smile
Тази любов, която се заражда, едва ли не още в детството ми е много любима. Не знам, може би, защото и аз съм от тогава с ММ. Минали сте през много неща, още по детски сте се влюбили и после сте развили тази връзка до това, което сте днес - едно цяло!  heart
Чакам с нетърпение да разкажеш за предложението.  Wink
Много е хубав Чучи. Обожавам кучета и той е толкова сладък.  heart
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines