Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:02:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на opice - 13.06.2015  (Прочетена 90221 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: май 26, 2015, 10:14:37 »

Хахаха душица златна.. Иска и той да се включи в танца  pardon Аз искам видео от сватбата, не от репетиция  blum Yes
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: май 26, 2015, 11:06:59 »

Ех, тоя Чучии! Как да му се сърди човек?! Такъв е сладур!
Нищо, другия път като репетирате, може и да стане клипче без дупето на милия кучо.
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: май 26, 2015, 11:31:44 »

Хаха smile Сигурно наистина е много забавно клипче Wink Идеята за няколко танца в едно е много интересна, записвам се към желаещите да видят какво се е получило smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: май 26, 2015, 12:23:20 »

Аз настоявам да видя какво остава да направиш smile Ти моминско парти ще имаш лиии ?
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: май 26, 2015, 12:28:56 »

Много готина идея имате за сватбения танц, ще бъде различно и съм сигурна че ще се справите  girl_wink Моя хубавец няма шанс да го накарам да танцува нещо толкова различно и то няколко танца в едно  pardon
Разгледах снимките на нещата ти и много ми харесват. Чашите ви са супер  good
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: май 27, 2015, 08:27:58 »

Вчера не се състоя предпремиерата. Учителчето по танци (казвам му така, защото е учител все пак, преподавател, но е на 22 години, а ние сме почти на 30 вече...) каза, че най-вероятно ще го направим в чегвъртък. Но със сигурност каза, че сме надобрели. Хахах, имаме напредък. Много е трудно никога да не си танцувал според стъпки, ами просто да си се поклащал в ритъма, и да трябва да направиш нещо организирано и структурирано. Но вървим добре със заучаването на елементите и накрая с цялото изпълнение Wink
Със сигурност ще ви покажа клипче от танца. Няма да забравя  yahoo
Тони, специално за теб, споделям какво ми остава да правя - тъй... Правим етикети за вино и ракия. Те са ни домашни и заради това трябват етикети. Имаме вече визията как ще изглеждат, но не знам как се качва файл тук... дали въобще може. Някой по-сведущ, ако ме светне как се прави, ще ви ги покажа.
Както и повечето ни сватбени "неща", така и етикетите не са много сериозни, по-скоро са шеговити.
Друго, друго.... остават ни да направим още около 25 бутониери, около 65 сме направили вече. Половината късметчета за хвърляне са готови, остават още малко да понаправим.
Чудя се още какво да правя с дължината на роклята. Дали да я скъся още малко с риск да се виждат леко високите обувки или да я оставя така с реалния риск да я настъпвам след като се преобуя с ниските...
« Последна редакция: май 27, 2015, 08:31:38 от opice » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: май 27, 2015, 08:34:31 »

Стеф, пусми ги на съобщение във фейсбук и ще ги чака.. Писах и в темата на Ина, как се качват най-лесно снимки  good

Вие за всички ли гости ще имате бутониери  shok Искам да видя снимка на късметчетата  pardon
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: май 27, 2015, 08:45:47 »


Тони, благодарско!
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: май 27, 2015, 08:46:47 »

На етикета ще напишем датата и какъв е алкохола - примерно гроздова ракия или там каквото друго беше...  tease
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: май 27, 2015, 08:48:22 »

Много са сладурски етикетите smile А, Стеф, каква музика ще имате на сватбата?
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: май 27, 2015, 08:51:22 »

Супер готини са етикетите! Браво  Bravo за изработката!
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: май 27, 2015, 08:52:46 »

Ина, ние харесваме най-разнообразна музика. Не случайно ходим на народни танци от 6 месеца, имаме идея да изиграем поне няколко хора. Смятам, че сватба с хорА е някак си по-истинска. Ще има най-вероятно ретро парчета, модерни съвременни хитове, българска музика... Единственото ясно е, че няма да има поп фолк. Не се приема нито от един от двама ни, не харесваме и не слушаме.
При вас как беше откъм музика? Какво се хареса от гостите?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #102 -: май 27, 2015, 09:31:51 »

Ау тези етикети ми напомниха за значки и се сетих, че може да направя вместо бутониери повечко такива да закича  Wink И нашата зайка се бута винаги при нас като правим нещо и е главно действащо лице хихи Идеята за танца е супер, чакаме клипче  heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: май 27, 2015, 09:40:39 »

Сигурно е било много забавно, когато сте видели какво се е получило от видеото.  girl_haha girl_haha girl_haha Ами замислете се да го включите и него. Поне за декор.  funnytooth
Много готини етикети сте направили.  blum Абсолютно подкрепям за хорАта. Без това просто аз не си представям сватбата ни.  smile
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: май 27, 2015, 10:13:53 »

Ами, Стеф, при нас имаше страшно много хорА, различни и почти всички се хващаха, дансингът се препълваше smile Беше супер... Ние не слушаме чалга и аз на срещата с DJ-я му казах никакви такива песни да не пуска, може 1-2 само ако някой си поръча. Е, никой не си поръча и си изкарах супер без чалгийка smile Имаше всякаква друга музика. Но моите гости като цяло не са от най-танцувалните :Р Така че дансингът не беше пълен постоянно :Р За 95 % от гостите си знам, че не слушат чалга и това им хареса и на тях smile Но онзи ден се видяхме с едни приятели на ММ, те си тръгнаха по-рано (към 1) понеже мацката е в 5 месец вече, и питаха дали после сме пускали чалга... И ме наведе на мисълта, че все пак сигурно на някои не им е харесал моят вкус за музика smile И ми беше интересно другите младоженци какво са решили за техния ден smile
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines