Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 18:54:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на opice - 13.06.2015  (Прочетена 90859 пъти)
 
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: юни 02, 2015, 15:32:12 »

Тони, то май на всичко му се вика поддръжка. Дори и наклоните. Иначе аз и дума не давам да стане за вдигане, да ме вдигне и да ме носи - лелей, пища и се мятам  laugh laugh
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: юни 03, 2015, 16:16:11 »

biggrin Аз пък много искам да ме вдигне във въздуха, но годеникът ми е по - страхливият в случая и май ще отпадне този елемент. А и по - добре да не рискуваме да има паднала булка върху младоженец.  funnytooth
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: юни 04, 2015, 09:04:38 »

Появи се вече прогноза за времето за нашия ден Wink Не остана! Времето го дават, че ще е супер горещо. До 29 градуса. По-голям проблем щеше да е, ако беше дъждовно, това поне се размина, но и жегата не си е работа... Чудя се как ще се справим с топлината и изпотяването. За Емо све взели 2 ризи, като тръгва с едната, а другата ще я сложи може би в ресторанта, понеже със сигурност на 29 градуса с риза и сако ще му е супер горещо и ще се изпоти. Аз мисля да си взема малко шишенце термална вода и да се поосвежа при нужда.  

Вече сме 99% готови със всичко около сватбата. Вчера доизмайсторихме бутониерите, ние ще имаме такива handmade за всички гости, а за специалните гости ще са от живи цветя. За приятелките ми и двете девойчици-шаферки ще има гривнички за ръцете пак от живи цветя.

Сами си правим и декорацията за колата. Понякога много се радвам, че Емо е сръчен  DANCE DANCE funnytooth funnytooth Идеята за декорацията взехме оттук -

Много ми харесва как седи нежно, а не исках да е с балони. Класиката е една голяма аранжировка от естествени цветя. Също мисля, че е красиво, но не знам защо... (нещо съм обременена), тези естествени цветя върху кола ми напомнят на погребение. Та заради това се спряхме на този вариант.

Също така вчера поръчах тортата. Не е напълно ясен броят на гостите, но аз поръчах торта от 100 парчета от сладкарница Пчела Wink Излезе ми 380 лева, плюс 15 лева за доставката. Като пълнеж избрахме светъл блат и кремче (хаах), там тази торта се казва Бавария. Лека е и се надявам да се хареса. А като дизайн се спряхме на нещо подобно, само дето големите рози ще са червени.

« Последна редакция: юни 04, 2015, 09:13:14 от opice » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: юни 04, 2015, 10:00:05 »

Стефи, браво на вас. Много сте бързи.  Дано времето да е с вас и да не е чак толкова топло.  blum
И ние мислим да нямаме балони и голям букет върху колата. Първо, че не е сигурно още коя ще е колата и не знаем дали собственикът ще се съгласи да се слагат такива неща върху колата му.
Мислех си за някакви панделки и ако има цветя сигурно няма да са от тези големите.
Тортата е много хубава. Сигурно ще е и също толкова вкусна. Мммм  Torte
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: юни 04, 2015, 10:09:22 »

Стеф, украсата е много семпла и красива! Много ми харесва! И аз асоциирам живите цветя на капака на колата с...катафалка.
Тортата е малко бижу! Много ми харесва декорацията, браво за избора!  Bravo good heart
А бутониерите от живи цветя ти ли ще ги правиш пак?
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #170 -: юни 04, 2015, 10:30:46 »

Оххх ние имаме Пчела до работата о често хапваме торти някой като има рд и са много вкусни  heart Аз за нашата кола не знам дали ще се съгласи собственика ама искам пищна украса, защото после ще си я пренеса на вип масата (шаферките де), но трябва да говоря с флористката да не вземат да се скапат тия цветя от обиколки цял ден  huhhuh.gif Браво за сръчния мъж, моят също го бива ама не се занимава с н-и-щ-о около сватбата, освен да ми поръчва от ибей разни неща за украсата smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: юни 04, 2015, 12:10:52 »

Браво за мъжа ти Стеф, моя ако го накарам да направи нещо, ще се съгласи, ама нали и азз съм с две леви  pardon Да живеят "професионалистите"  tease

Тортата, както ти казах и преди, много ми харесва. Мисля, че ще се получи също толкова красива  give_rose
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: юни 04, 2015, 13:21:14 »

Браво за украсата, много нежно стои и е много оригинална. Тортата ми харесва ужасно много и звучи много вкусно, аз също съм привърженик на светлите блатове. Пожелавам ти времето да е точно идеално, нито студено, нито горещо. smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: юни 05, 2015, 08:54:26 »

Стеф, ти пусна ли ни снимка на костюмите на мъжете?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: юни 11, 2015, 11:44:38 »

Знам, че последните е лудница, но мисля, че си длъжна поне да ни разкажеш за моминското парти.. Видях снимки във фейсбук и искам да знам подробности  blum blum blum
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #175 -: юни 11, 2015, 11:47:51 »

Май само аз нямам ФБ на никой...но мен едва ли ще можете да ме намерите (излизат много Христини), така че може ли да ми кажете как сте там да ви добавя  pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: юни 11, 2015, 12:08:25 »

Сигурно наистина последната седмица е лудница и последното нещо, за което мислиш е да пишеш във форума.  smile

 Offtopic Хриси, не си само ти. И аз нямам на много от момичетата ФБ.  pardon
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: юни 11, 2015, 12:16:40 »

Мацки, вчера бяхме на парти! Приятелките ми бяха направили изненада, знаех, че ще е в сряда и дотам, другото се пазеше в тайна. Много беше готино!!  yahoo yahoo Бяхме La Cubanita, много приятно заведение Wink Имаше (както можете да предположите) изненада - програма мъжки стриптиз  DANCE DANCE laugh Вечерта беше кръстена ladies night, тоест всичко си беше тематично. Аз си личах, че съм булката, имах було, едно бяло ореолче за глава и не останах незабелязана от танцьорите. В програмата е включен еротичен танц с бъдещите булки. УжасТ!  laugh laugh Някакви звама мускулести мъжаги танцуваха с мен, подмятаха си ме насам натам, голям срам... хаха, но пък беше забавно. Не бяха нахални, ако им покажеш, да се минават някаква граница, при която се чустваш ОК, не го правят. Така че определено ми хареса. Също така ухаеха много добре, което пак си беше плюс Wink
 Изкарахме си супер приятно, танци, шеги, пийване. Момичетата много харесаха чашите, които им бях подготвила като подарък. Те пък от своя страна ми подариха една тениска с надпис отпред: "Последен ден живот...", а на гърба: "А после с Емо до гроб!" - хахха, малко пиперлив хумор  diablo

Не ми остава много време да пиша тук, не понеже имам много задачи покрай сватбата, ами понеже постоянно ходя на работа, а тук е лудница. Никой не може да повярва, че няма да имам нито един ден отпуск, но за съжаление е факт. Шефът ми просто не ме пуска. Нищо че е канен на сватбата, нищо, че работя в тая фирма от 6 години, нищо, че дори по Кодекса на труда имам право на отпуска. Просто съм без думи! В петък съм на работа и в понеделник пак. Кофти тръпка! Днес след снощното парти пак съм на работа. Но  нямам избор, от тук чакам да взема пари, за да живеем през месеца. Тоест с Емо разчитаме изцяло и само на заплатите си. Ако имахме някаква възможност за избор, със сигурност щях да му тегля една на моя шеф и да се махна...

Не искам да мрънкам, гледам да се настройвам позитивно, понеже настроението в сватбения ден трябва да е на 6.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: юни 11, 2015, 12:22:06 »

Стеф, много се радвам, че си се забавлявала на партито. Нищо, че не са ми по вкуса тези танцьори, важното е че на теб ти е харесало.  blum
Само тениската ли получи като подарък?
Ее, какви са тия шефове, значи? Съвест нямат ли? Поне в петък да те пуснат. Ужас! Ама така е, сама казваш, че разчитате главно на заплатите си, така че трябва да се примирявате. Жалко, че не искат да ви влязат в положението.  sad
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: юни 11, 2015, 12:27:27 »

Стеф, радвам се, че ти е харесало.. Те в Ла Кубанита не са толкова нахални и досадни, като ако си поръчаш и плащаш персонално, та затова не ти е било гнусно  good

Браво на твоите приятелки.. А как ме е яд на шефа ти... Но няма как, трябва да се работи.. Няма ли да излезеш отпуска за медена седмица скоро след сватбата или и това не може  shok
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines