Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 10:46:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на opice - 13.06.2015  (Прочетена 90993 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: май 27, 2015, 14:51:00 »

Ау, това ми се стори супер. Може ли да ги покажеш и да кажеш от къде ги поръча? От момичето, което ви направи ритуалните ли? Ако не е тайна и цената ще ми е интересно да знам, въпреки че при мен са 15 момичета и едва ли ще мога да си позволя нещо по-скъпо от 3-4лв на човек  blush
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: май 27, 2015, 14:55:03 »

И аз също искам инфо за чашите,идеята е супер а аз още се чудя какво да подаря на мацките ми smile
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: май 27, 2015, 15:03:09 »

Браво, Стеф, идеята е страхотна  heart И аз искам такава чаша... Може да предложа на приятелката ми за нейното парти да подари такива, стига да не се разори, разбира се smile На 12 септември сме на сватба smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: май 27, 2015, 15:12:23 »

Много ми хареса идеята! Браво за избора  Bravo
Пиши от къде са поръчани smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #124 -: май 27, 2015, 16:51:34 »

И аз се присъединявам към желаещите за малко повече инфо  smile Браво за идеята  heart
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: май 27, 2015, 19:51:24 »

Мацки, ето ги чашите, наживо са по-хубави Wink На всяка има написано името на момичето.


Излязоха ми по 7 лева едната. Прави ги една жена, намерих я в olx.bg, като напишеш рисувани чаши на търсачката и излиза. Телефонът й е 0885608656. Намерих още една жена, която рисува такива чаши, тя мисля, взима по 6,50 за една чаша. Горе-долу същото. Приликата с реалните снимки, които й пратих, не е поразяваща, но аз много им се кефя. Мисля, че е идейно. Моята булчинска чаша даже има було, хаха, много готино, залепено от малко тюлче. Wink
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: май 27, 2015, 19:53:10 »

Ето и за Тони късметчетата, които правим с Емо. Не са нещо особено, но реално не знам какво повече се иска от едно късметче  tease

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: май 27, 2015, 20:08:40 »

Чашите са супер, но са над бюджета ми.. Ще имам 15 момичета, не мога да отделя повеече от 3-4-5 лева максимум на девойка  pardon

Късметчетата много ми харесват, как слагате цветчетата точно, не си представям как да го направя.. Мисля поне тях да измайсторя сама lol
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: май 27, 2015, 22:27:30 »

Стефи, много са хубави тези чаши. Секси чаши....  pleasantry Дано момичетата да ги оценят подобаващо.  blum
И късметчетата са хубави.  smile
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: май 27, 2015, 22:50:37 »

Много са хубави чашите, със сигурност приятелките ти ще са трогнати.
Късметчетата и аз мисля да ги правя сама, но мисля и да добавя едпи разноцветни бонбони. Не са точно каквито търких, но май ще се получи с тях. Лесно ли завързваш своите със  сатенената панделка, аз се притекнявам до не вземат да се разхлабят, че моята доста се хлъзга.
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: май 28, 2015, 07:22:52 »

Стефи, чашите са много готини. Много благодаря за информацията,ако не съм закъсняла ще ти открадна идеята  give_rose
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: май 28, 2015, 12:24:09 »

Мале, Стеф, наистина са много готини smile А могат ли да се мият в съдомиялна, ще падне ли картинката? Че се замислям да направя за мен и ММ по една smile Ама съм се измързелевила, гледам да мия на ръка само тенджери и тави вече :Р
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: май 28, 2015, 14:59:52 »

Много се радвам, че ви харесват чашите. Надявам се и приятелките ми да се изкефят.
На кумата и на другата мацка, дето няма да може да дойде, ще им ги дам просто така, нищо че няма да присъстват на партито...  nea

Ина, не съм питала за съдомиална специално тази мацка, дето ги рисуваше, но другата, която прави официалните сватбени чаши (те пак са рисувани), каза, че могат да се мият на някаква по-къса програма и по-ниски градуси. Тъй че пробвай, за 7 лв бройката какво губиш Wink
Тони, цветчетата са с малки "дръжчици", които пъхвам във вързопчето преди да застегна. Материалите за късметчетата кухиме от магазин на http://www.mart-bg.com/, имат магазини в подлеза на НДК и близо до Халите. Там има най-различни цветчета, панделчици, тичинки, листенца, ако разгледаш, със сигурност ще ти дойде въодушевлението да измайсториш и ти нещо.
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: май 28, 2015, 15:11:34 »

Благодаря, Стеф, а ще дадеш ли координати на мадамата? Брат ми е в Сф и може да го помоля да ми ги поръча или аз като идвам по-нататък сама да се разбера с нея smile
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: май 28, 2015, 15:28:16 »

Ина, писала съм по-нагоре, ето го пак - Телефонът й е 0885608656, не помня името... Но доколкото разбрах, тя не е в София, ние не сме се виждали лично. Прати ми чашите по Еконт, много добре опаковани. А обявата за чашите я намерих в олх.бг. Ако решиш, звънни й и ще се разберете.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines