Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:49:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на flutter - 06.06.2015 г.  (Прочетена 78475 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 13, 2015, 13:08:58 »

Супер, много искам булките, чиито сватби не са в София, да качват снимки на ресторантите.. В София сме обикаляли ресторантите и си представяме всичко след описание, ама при другите е по-трудно. Мерси предварително  give_rose
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #16 -: май 13, 2015, 15:45:45 »

Страхотен разказ. И аз мислех за си правя сватбата в Пловдивско и си бях харесала два ресторанта със страхотни градини. Единия е в с. Първенец на главния път за Пловдив, другия в с Брестовица  в шатото на Тодорофф. Чакаме снимки на годежния пръстен, много ми стана интересно.
Активен
marrie
Ентусиаст
**
Публикации: 86



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 13, 2015, 15:55:28 »

И на мен ми е интересно да видя годежния пръстен smile Страхотно за градината! В Софията е кажи речи мисията невъзможна за вечерна сватба, иначе и аз с удоволствие бих направила градинска сватба. Анн обаче също е с градинска сватба Wink Късметлийки!
Иначе подкрепям идеята за най-близките на сватбата. И ние сме с точно тази идея. 70-тина човека ми се струва оптимално. Ние толкова горе-долу поканихме, но ще дойдат само 50-тина в крайна сметка pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 13, 2015, 16:56:24 »

flutter, нямам думи! Това, което е направил мъжът ти е много мило. Голям романтик е и със сигурност те обича много. Явно е много идеен и все хубави и оригинални неща измисля.  good
А ти как си си казала, че няма да мислиш кога ще е предложението, направо ме изумяваш.  smile Аз направо полудявах от нетърпение вече. Само това ми беше в главата, макар че също обичам изненадите и исках това да е абсолютно неочаквано за мен. Е, така се и получи де, но със сигурност много съм го мислила преди да се случи. Ти си много търпелива.  smile
Много ми харесва как разказваш - подредено и си следваш една линия, без да се отклоняваш. Много ще ми е интересно да следя темата ти и ми се иска да показваш снимки.  blum
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #19 -: май 13, 2015, 19:39:13 »

Момичета, пускам ви снимка на пръстена smile

https://onedrive.live.com/redir?resid=F4541CAA81E35057!140&authkey=!AFYKAZEmq46aovg&v=3&ithint=photo%2cjpg
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 13, 2015, 21:58:14 »

Невероятно предложение! Oh my ... Браво на мъжа ти. Bravo Личи си, че е много романтичен и много се е постарал. И пръстенът е много интересен.  good
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 14, 2015, 07:30:33 »

flutter пръстенът е направо уникален. Според мен нещо такова е много по-ценно и от най-красивия диамант  Bravo . Трябва да си голяма щастливка с такъв човек до себеси Bravo.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #22 -: май 14, 2015, 09:32:38 »

Охххх направо ми се разтуптя сърчицето  heart Ние с ММ сме доста запалени по всякакъв тип игри, най-вече настолни иии нещо такова направо би ме разтопило  cray Искрено се възхищавам на такива креативни хора  give_rose
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #23 -: май 14, 2015, 10:18:32 »

Пръстена е много готин, браво на мъжът ти за идеята и изпълнението. Bravo Bravo Bravo
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #24 -: май 14, 2015, 10:57:45 »

Хихи, благодаря ви момичета. Много сте мили всички! Наистина заслужава похвала моя бъдещ мъж lol Аз си го хваля де. И двамата сме много обичливи - обичаме да си показваме любовта и да си казваме, че се обичаме. И за мен е много важно когато направи нещо хубаво за мен да му покажа, че го оценявам. За това и ми се искаше да му измисля някаква МНООООГО яка изненада за сватбата, но това, което имах предвид, няма да стане. Сега се чудя за друго, но то далеч не е толкова интересно. В краен случай със сигурност ще има закуска - изненада в хотела с някакво мило писмо.
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #25 -: май 16, 2015, 12:10:31 »

Момичета, това е ресторанта -http://complexdiana.com/panorama/index.php/virtualna-razhodka
Отвън е много хубаво, вътре също е подходящо за сватба, но не и за нашата синьо - лилава гама. Дано времето е с нас, че иначе ще е малко циганейшън smile Църквата е тази - http://www.orthphoto.net/photo/200802/26529.jpg св.св. Кирил и Методий. Ще имаме изнесен ритуал в градината на рестораанта. Повечето неща вече са ни готови, но още  не сме поръчали торта, нямаме чаши и бокал' и свещи, и си довършваме декорацията, която правим сами. Още не съм била и на пробна прическа и грим...
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 19, 2015, 12:00:18 »

Мале, наистина страхотно предложение smile Много романтичен годеник си имаш smile А градината на ресторанта е просто уникална, страшно много ми хареса  heart Хубавото на летните сватби е, че може да са навън, а какво по-хубаво от това smile Ще бъде невероятно красиво, ще стискаме палци времето да е с вас и да си изкарате супер smile
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #27 -: май 19, 2015, 15:02:31 »

Градината на ресторанта е страхотна, стискаме палци времето да е хубаво. Имате ли ограничение до колко часа ще бъде музиката на сватбата, като е в градината. 
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #28 -: май 19, 2015, 15:39:16 »

Благодаря,момичета smile Дано, дано, дано времето е хубаво... Но от сега се настройвам, че не бива да се ядосвам, ако не е. Поели сме този риск от самото начало и не бива да драматизираме. Каквото - такова.
Иначе - да, имаме ограничение за силната музика до 23, 23:30, но след това ще се прехвърлим вътре и ще продължим с танците. Ресторанта е на ниво 0 и е с врати - витрини към градината, така че прехвърлянето няма да е сложно, надявам се.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 19, 2015, 16:48:36 »

Варианта да се преместите вътре след 23 часа е супер. Градината наистина е много хубава. Стискам палци времето да е с вас.  blum
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines