Здравей, Гост    Вход: 

Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

ноември 18, 2017, 01:15:02

Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:

Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ясмин и депресия- отминава ли?  (Прочетена 3679 пъти)

Medenka
Регистриран

Публикации: 4

« -: май 09, 2015, 13:19:54 »

Здравейте!  give_rose

Скоро приключвам първата си опаковка Ясмин, гинеколожката ми обясни, че били много пречистени, с ниска дозировка и т.н. Само че при мен бяха и продължават да са налице доста странични ефекти. Прокървяване от време на време, веднъж по време на секс, 4 дни след като менструацията ми беше приключила, получих толкова силно кръвотечение, че си изкарах акъла. Лекарката каза, че едва ли е от Ясмина и да продължа да си го пия. Зацапванията поне засега отминаха, гърдите ме болят почти постоянно, но това вече не ме притеснява, от време на време ми се гади и ме боли главата.

Не съм мислила все още да ги спирам, защото съм чувала, че всичко това отминава след първата- втората опаковка хапчета, но това, което ме притеснява наистина, е депресията, в която май се вкарах точно с този Ясмин. Пълна апатия, постоянна потиснатост, ревливо настроение, липса на мотивация за каквото и да било. Интересува ме дали и това е сред страничните ефекти, които отминават? Защото ако знам, че само в началото ще е така, ще стисна зъби и ще продължа да си ги пия (пия ги, защото имам проблеми с цикъла), но докато другите гадни странични ефекти са търпими, това не е нещо, с което бих могла да направя компромис...

Имало ли е някоя друга противозачатъчно-депресирана дама, на която после да ѝ е минало?
Активен
melisapetrova
Новак
*
Публикации: 11

« Отговор #1 -: юли 12, 2017, 14:59:50 »

Откакто го пия, единственото нещо, което ме притеснява е, че усещам постоянно глад. Това нормално ли е?
Активен
elisapashkova
Новак
*
Публикации: 9

« Отговор #2 -: октомври 20, 2017, 19:26:22 »

Нормално е, дано само не качиш килограми.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: