Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 09:16:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дограмата!  (Прочетена 59688 пъти)
 
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #45 -: юли 21, 2011, 21:03:36 »

Ние сложихме Профилинк и сме доволни, произвеждат се в Пловдив по австрийски стандарт. Колебаехме се между Трокал и тази, но така ни излезе малко по-евтино.  smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 22, 2011, 10:11:05 »

Момичета всяко нещо правено в БГ по някакъв си стандарт е остарял техен вариянт продаден в България.Добре е да го знаете.
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #47 -: юли 22, 2011, 13:20:47 »

За мен е важно монтажът да е добре, а то десетки производители и фирми. Само ми е странно защо в кухнята на външен сме сложили 4 камерна, ама толкова сме разбирали тогава.
Активен
daniela_sl
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 26, 2011, 14:01:53 »

Здравейте момичета!Кажете нещо повече за пвц саламандър,чета по форумите,че много я хвалят и някой да ми каже,ако може каде правят такава,става въпрос за Сливен!Благодаря!
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: август 23, 2011, 10:37:48 »

Аз забравих да разкажа за Сити Комфорт и сагата с тях. В началото пълни обещания, допълнителни рамки за решетки на мрежата за котки, без разпробиване на профилите за външната щора. Накрая обаче резултата беше друг, още на слагането зейна дупка в профила при което стигнахме до скандал. Успяха да ме убедят, но ми стана ясно, че в Сити Комфорт се обещава докато не вземат парите. После по стандартната процедура. Обещаните рамки така не ми бяха доставени, след като в офертата пишеше допълнителни профили, после се оказаха допълнителни профили за нещо други.

От качеството съм доволен, от нервите не.

Всъщност ги избрах заради обещанията, накрая за да се отърва си платих и това е.
« Последна редакция: август 25, 2011, 13:57:13 от Teo » Активен
carlyangel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1377


Обичаме нашето хубаво момиченце :)


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: август 23, 2011, 18:17:21 »

Вече и аз мога да дам отзиви,защото в Събота сложихме и ние дограма.Ползвахме услугите на майстор,който си работи сам,а не на фирма.От Асеновград е човека,препоръчаха ни го приятели.Дограмата ни е на ВИВА ПЛАСТ.Много сме доволни,както от качеството на изпълнение,така и от цената.За 3 големи прозореца,2 врати и 1 малък прозорец ни взе 1270лв,колкото ни беше казал. Монтира я 2 седмици,след като взе размера. good
Това е за гр.Пловдив.  smile
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #51 -: септември 04, 2011, 21:59:29 »

Ние си сложихме Salamander, двоен стъклопакет, немски обков, немски машинки и т.н. преди около месец, даже още стои с лепенките, днес започнах почистването след майсторите. За момента сме много доволни - има много добра шумоизолация - отсреща в блока къртеха днес с едни машини, затворих всички прозорци и ефекта беше като MUTE-то на телевизора - само картина, без звук, а на отворено не се траеше. За топлоизолация ще мога да кажа като захлади и като имам по-дългосрочни наблюдения. За монтажа - Миг Маркет - това е за Варна, не знам дали работят и в други градове - от монтажа на PVC-то сме много доволни, момчетата се справиха за един ден с два тройни прозореца, две врати и голяма тераса, като междувременно и демонтираха старата дограма. Нивелираха си всичко идеално, стараха се много, изпипаха си нещата. Монтажа го направиха точно когато бяха обещали, някъде около две седмици след подписването на договора - коректни са и в това отношение. Но имаме и четири плъзгащи врати, които са алуминев профил, които два пъти идваха да ги оправят, тази седмица ще ги викаме пак - като качество са ок, но монтажа на алуминия май им куца. А, да, и вратата на банята ни е от тях - също алуминиева - от нея и от монтажа сме доволни. Като цена не мога да кажа в момента - трябва да си погледна из документите, но предвид че избрахме най-скъпия вариант, цената беше повече от добра. За PVC препоръчвам и марката и фирмата с две ръце!
« Последна редакция: септември 04, 2011, 22:01:43 от Денито » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: септември 04, 2011, 22:06:23 »

Ние си сложихме Salamander, двоен стъклопакет, немски обков, немски машинки и т.н. преди около месец, даже още стои с лепенките, днес започнах почистването след майсторите. За момента сме много доволни - има много добра шумоизолация - отсреща в блока къртеха днес с едни машини, затворих всички прозорци и ефекта беше като MUTE-то на телевизора - само картина, без звук, а на отворено не се траеше. За топлоизолация ще мога да кажа като захлади и като имам по-дългосрочни наблюдения. . За PVC препоръчвам и марката и фирмата с две ръце!

Ние сме със същата марка вече 4 години и сме много доволни.Петкамерна с двоен стъклопакет и Ка стъкло .Наистина сме много доволни !
Активен
Денито
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 319



« Отговор #53 -: септември 04, 2011, 22:08:26 »

Да, това пропуснах да кажа - нашата е същата - петкамерна, двоен стъклопакет, КА стъкло - то ни се стори най-подходящо за нашите условия - светлина, греене, изложение и т.н.
Активен
key_key
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #54 -: ноември 03, 2011, 15:00:57 »

здравейте!
И пред нас стои дилемата за смяната на дограмата. Препоръчаха ни Veka 5-камерна, с троен стъклопакет, от 2 бели и едно нискоемисийно Ка стъкло. Половината от думите не ги разбирам biggrin и искам да питам дали някой има подобно чудо в дома си smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: ноември 12, 2011, 11:25:56 »

здравейте!
И пред нас стои дилемата за смяната на дограмата. Препоръчаха ни Veka 5-камерна, с троен стъклопакет, от 2 бели и едно нискоемисийно Ка стъкло. Половината от думите не ги разбирам biggrin и искам да питам дали някой има подобно чудо в дома си smile

имам Ка стъкло, това което описваш ми звучи и като шумоизолация  blush, определено е по-топло и по-тихо, поне два пъти по-добре  е отпреди  холът... give_rose
Ако не искаш да се изръсваш и обема на прозорците за сменяне е голям, може и българска дограма- моята е такава и съм доволна.
Активен
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines