Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 00:23:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дограмата!  (Прочетена 59649 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: октомври 18, 2007, 20:39:39 »

Момичета споделете каква дограма имате?От коя марка ПВЦ сте най-доволни и въобще някакви особености?Нещо интересно около дограмата>Много сме босички с милото в тая област и само обикаляме по фирмите ама пусто друго си е някой да ти каже добра дума за марка и за каквото и да е свързано с дограмата.
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 18, 2007, 22:21:41 »

Ох, Фийби баща ми работи точно в тази област, занимава се с дограми и прозорци, но тъй като аз много си нямам представа от работата му, засега не мога да ти бъда в помощ, но обещавам утре като говоря с него по телефона да го разпитам и след това да те информирам. Става ли?
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: октомври 19, 2007, 13:41:27 »

fiibi_bg , миличка ние миналата година си сложихме дограма - рехау и сме много доволни , да ти кажа не разборам много от дограма , но мога да кажа че изолира шумът перфектно и задържа температурата, с две думи сме много доеолни
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #3 -: октомври 19, 2007, 13:47:26 »

fiibi_bg, зетко работи в такава фирма и слагат дограма из цялата страна. Фирмата е шуменска, ако искаш, ще ти пусна контакт със зетко да се чуете, той поне ще даде компетентно мнение Wink Аз лично много не разбирам, чувала съм, че е хубаво де повече камерна, над 4 и че е хубаво да е алуминиева. Нашата ще е Саламандър, но все още не живеем в новата кащурка и не знам как ще е  Girl_sing

Между другото хубава тема, ако някой разбира повече, нека ни "светне" и нас  Wink 
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 20, 2007, 18:30:11 »

Момичета ,
аз немога да кажа че съм най-големият специалист , но с това се занимаваме с мъж ми.Имаме офис за дограма , дистрибутори сме на най-голямата фирма за дограма в България .
Неискам да си правя реклама , но дограмата наистина е хубава , профилите са немски - Trocal , петкамерни са , има и трикамерни които пък са Rehau , аз лично съм за 5 камерните.
 good
Ако някой се интересува по-подробно и желае контакт с нас да  ми пише на лични , за да не пиша тук , че ще стане реклама Wink
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 22, 2007, 10:26:13 »

ами ние питахме разпитвахме и най-накрая сложихме PVC 5 камерна за вайс профил - цвят златен дъб !!!! много си ни харесва !!! в сравнение с бялата алуминиева дограма в момента вкъщи smile и някак си предава по-уютно, макар че все още не живеем там !! поръчхаме си я с двойното отваряне и вратата на терасата си може и отвън да се заключва !!! smile в офиса имаме Рехау, бяхме доволни , но за съжаление един ни наводни един много силен дъжд, беше влезнала водата през отваряемия прозорец и паркета е ужас, явно не бяха сложили някакъв предпазител или кво не знам, но факта си  е факт !!!!
Активен
pbizart
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


http://kadesdete.bg/bg/contest/pagenum:2 Прегръдка


« Отговор #6 -: октомври 24, 2007, 21:51:01 »

Мисля, че Rehau са добри. Но има много фирми за монтаж, само ще кажа , не ползвайте Mr. AL- 2 пъти ни объркаха поръчката, счупиха едно стъкло, не сложиха мрежата където искаме, после я местиха, пък и някак си криво я слижиха.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 25, 2007, 08:07:20 »

аз питах милото нашата е Profi Link !!! smile уж била австрийска !!!!  pardon
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #8 -: октомври 25, 2007, 09:11:25 »

А в офиса ни дограмата е Hueck и изглежда добре и аз поне нямам оплаквания в моята стая, но при нас може би избора е от професионална гледна точка .... дейноста ни е изграждане на офис сгради и явно за такива големи центрове тя е подходяща, защото навсякъде я предпочитаме. Ако това помогне на някой  pleasantry не знам дали върши работа като препоръка за дограма за дома  pleasantry
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #9 -: ноември 04, 2007, 00:46:26 »

Момичета споделете каква дограма имате?От коя марка ПВЦ сте най-доволни и въобще някакви особености?Нещо интересно около дограмата>Много сме босички с милото в тая област и само обикаляме по фирмите ама пусто друго си е някой да ти каже добра дума за марка и за каквото и да е свързано с дограмата.

Миличка, ПВЦ-то е хубава дограма, даже доста  smile Но ако има начин, защо не сложите дървена дограма - по-хубаво от нея няма good give_rose give_rose
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 04, 2007, 09:27:04 »

Аз знам че дървената е най-добрата,но за целият апартамент ще ни излезе около 6 хил лв,а сега ако дадем толкова за дограма ремонта ни ще се забави с доста време.За сравнение най-скъпото ПВЦ ни излезе 2700 петкамерна на Сламандър.Това е последният ни избор.Вече я поръчахме и чакаме до седмица да ни я поставят.Моля се само монтажа да е добър защото това е толкова важно колкото избора на дограма!
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #11 -: ноември 04, 2007, 11:38:49 »

Аз знам че дървената е най-добрата,но за целият апартамент ще ни излезе около 6 хил лв,а сега ако дадем толкова за дограма ремонта ни ще се забави с доста време.За сравнение най-скъпото ПВЦ ни излезе 2700 петкамерна на Сламандър.Това е последният ни избор.Вече я поръчахме и чакаме до седмица да ни я поставят.Моля се само монтажа да е добър защото това е толкова важно колкото избора на дограма!

Успех с поставянето, fiibi_bggood smile
Активен
lini_barabini
Любопитен
*
Пол: Мъж
Публикации: 27



« Отговор #12 -: ноември 15, 2007, 22:17:22 »

Ами какво да кажа по въпроса за поливинилхлорида. Хубаво евтино няма! Изводите оставям за вас.
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: декември 18, 2007, 21:10:38 »

Ние проблем с дограмата нямаме Wink,защото милото има  фирма за алуминиева и PVC дограма,външни и вътрешни ролетни щори,парапети и т.н.И все още  не сме си направили апартамента както трябва  :girlsigh:но и до там ще стигнем
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: декември 19, 2007, 09:03:46 »

Аз също съм за PVC дограма пролетта сменяхме дограмата на апартамента и съм много доволна само за инфо да кажа че има и  шест камерна на Blik с широк профил нашата е такава smile
Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines