Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:10:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Nelka88 - 06.06.2015г.  (Прочетена 41083 пъти)
 
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юни 08, 2015, 13:23:09 »

Много сте готини good *
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #61 -: юни 08, 2015, 13:33:56 »

оооо ама много сте красиви  и аз успях да пусна някоя и др сълза  cray heart Подозирам, че на всички булки последната седмица им е най-шеметна и сватбата им се струва изключително кратка, но нали затова са снимкитеи видеото - да си пресъздадеш всичко  от прекрасния ден  smile Ама всички ли ходите в Рок ит след това, освен да отидем и нашия отбор ИТ-та, да се чувстваме на място  danceg
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юни 08, 2015, 14:08:37 »

Колко сте сладки и усмихнати. Bravo Бъдете винаги толкова щастливи! А роклята ти е много стилна и нежна, направо прелестна. good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юни 08, 2015, 14:59:08 »

Нелка, много сте хубави. Приличаш на принцеса.  heart Много емоционален разказ.  cray heart
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #64 -: юни 08, 2015, 15:26:39 »

Много сте хубави-страхотни сте.  Нелка букета ти от естествени рози и от къде е?
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юни 08, 2015, 15:36:57 »

Любимата ми част, разказите след сватбата и снимките  heart heart heart heart

Много сте красиви, влюбени.. Сигурна съм, че собствената сватба минава най-бързо.. Миг от приказка.. На коя песен беше първия ви танц ?

Силвия Кацарова и Васил Найденов - Всичко е любов.
https://www.youtube.com/watch?v=gHf4kYH0qkE
Много е хубава, но вече така бяхме изтръпнали като стана време за първия танц, че се хилихме като зелки. Дано фотографът да е хванал някой по-сериозен миг, та да има някоя снимка, на която не се хилим.
Бях харесала и една друга песен пак за наш танц, но DJя така и не я пусна. От 6 песни в списъка ни, 2 не чухме изобщо.
« Последна редакция: юни 08, 2015, 15:43:31 от Nelka88 » Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юни 08, 2015, 15:40:30 »

А кой беше ДЖ-я?
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юни 08, 2015, 15:42:58 »

Много сте хубави-страхотни сте.  Нелка букета ти от естествени рози и от къде е?

Благодаря!

Всички цветя ми ги прави едно момиче - Цветелина Дукова. Възхитена съм от това, което се получи, всичко беше страхотно и не мръдна. Букетът е от 7 рози и алстромерия, аз си избрах да има само това и да няма т.нар. микрофон, а само дръжките да са вързани с панделка.
Косата ми също беше супер, тана точно както исках, и не мръдна до снощи, когато вече беше наложително да я разваля.
Гримът също стана много сполучлив, и не мръдна. Бях и с мигли, но не съм имала никакъв проблем.

Фотографът - Чавдар Арсов, дотук мисля че всичко е супер, нямам търпение да видя и останалите снимки smile
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юни 08, 2015, 15:45:32 »

А кой беше ДЖ-я?
Огнян Вакарелийски.
Редактирах се малко, че е познат все пак, но ако трябва да търся кусур на нещо, май беше точно там.
И погачите, НИ-КАЙ хич не се справиха този път. Безвкусни, безсолни, закъснели, но пък на вид бяха супер.
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #69 -: юни 10, 2015, 19:20:21 »

Честито, Нелка! Страшно красива си, младоженецът и той е голям чаровник! Желая ви да сте много щастливи и никога да не спирате да се трудите за щастието си заедно!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юни 11, 2015, 07:56:42 »

Честито, Нелка smile Много сте готини и двамата. Роклята ти е супер сладурска, и букета много ми е интересен. После ако можеш сложи някоя снимка по-отблизо на него.

Бъдете много щастливи  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines