Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:37:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Nelka88 - 06.06.2015г.  (Прочетена 41081 пъти)
 
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 22, 2015, 10:20:53 »

Момичето, което ще ми прави цветята ме посъветва да имам отделна украса за колата и официалната маса. Не само за да добавим някой лев към поръчката, а защото първо е рисковано да не се повреди нещо по пътя, и второ защото така мога  да си избера каквато искам украса за колата. Не знам дали би могла да се върже Г-образната украса /дали е г-образна или по-скоро триъгълник?/ с масата, която исках да е с дълга права и подредена украса. Пък и ние си падаме по минимизиране на рисковете, все пак доста път имаме. Дружба  - Младост - Красно село - Семинарията - Дианабад. Не искам повредена украса smile


Подаръците за гостите са отварачка за мъжете - метална, във формата на ключ със заврънкулки, а за вените - книгоразделител с пискюл. От Алиекспрес ги взехме, имат си и хубави кутийки, но  за да се вържат с останалото ще им сложа допълнителна панделка.

Отпаднаха 3 семейства от общо 150 души, и доста от най-малките деца. Който има вариант за гледане на детето явно ще се възползва, дори кумовете няма да си  вземат 2-годишната щерка.

Шаферките ще са сестра ми и братовчедка ми, имат доста задачи в деня, малки шаферчета не съм "ангажирала"със задачи, но сигурно ще има, поне племенниците на ММ със  сигурност. Те са момче на 7 години и момиченце на година и половина, но само ще си хубавеем, няма да имат  някакви функции.

Късметчетата ще си ги правя сама, а кошницата ще се опитам smile дано  да е успешно.


Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 26, 2015, 12:21:59 »

Нелка как върви подготовката, направили късметите и кошницата.?
И според мен е по добре да имате отделни украси за колата и масата smile
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 26, 2015, 13:23:47 »

djosi, нямам голям напредък smile
Днес ми е последния работен ден, от утре съм в отпуск. Ще ходя на бал във Видин в сряда и петък, едната шаферка е абитуриентка, като се върнем ще има време за всичко, надявам се smile

Ходихме на изследвания за медицинските, редим гости по масите и вече всичко е много реално smile

Утре мисля да поръчам погачите преди да замина, харесали сме НИ-КАЙ.

За съжаление не успях да се вредя за фризьор във Видин, но ти благодаря за съдействието smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юни 06, 2015, 21:12:10 »

 weddingday

Честит сватбен ден!
Пожелавам ви топлина и много уют.
Бъдете щастливи.
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юни 07, 2015, 03:38:09 »

Честито! Bravo Бъдете много влюбени и щастливи!  give_rose
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #50 -: юни 07, 2015, 08:10:53 »

Честит сватбен ден! Желая ви много семейно щастие и любов.
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юни 07, 2015, 13:01:20 »

Честита сватба!
Специални пожелания за здраве, благополучие и много щастие! Нека добрите мигове да остават и никога да не съжалявате за изминалото време!
Горчиво!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #52 -: юни 07, 2015, 13:18:24 »

Честито  heart
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юни 08, 2015, 10:28:58 »

Нели,Четито! Желая ви щастлив семеен живот.
Аз да кажа под секрет-роклята ти е уникална Wink
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юни 08, 2015, 11:09:37 »

Честито, младоженци! Да сте здрави, щастливи и да се обичате и уважавате дълги години!  give_rose
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 08, 2015, 11:12:11 »

Честито! Пожелавам ви много любов, бъдете много щастливи и винаги се подкрепяйте!  weddingday
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юни 08, 2015, 11:12:53 »

Честито! Бъдете здрави и се обичайте винаги, така както в сватбения ден  heart twohearts  Bravo
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юни 08, 2015, 12:52:34 »

Благодаря ви, момичета!

Всичко мина, надявам се благополучно smile

Последната седмица беше шеметно обикаляне по всички точки и професионалисти, чистене и шетане по къщите и доста зор, но се справихме smile
Вечерта преди сватбата ми беше много напрегнато, сънувах че падам по стълбичките в ритуалната зала и разни такива страхотии, но за щастие не се сбъднаха.
В деня на сватбата - фризьор, грим, кумовете забравиха част от почерпката за двете къщи, но се оправихме, погачите ми закъсняха, братът на Веско е стоял доста да ги чака, но всичко беше горе-долу по план. При нашите откъдето ме взеха имаше малко гости, у нас откъдето Веско и кумовете тръгнаха също, и по едно време почнах да чувам музика и викове , и...тогава ми беше най-емоционалния момент. Бях на косъм да ревна, даже кумът после ме пита как съм изиграла толкова добре "проблема" с липсващата обувка - все едно наистина е драма, ама аз така или иначе си бях аха да ревна smile
После ритуалната зала - не паднах  danceg там вече имаше повече гости, беше много емоционално и мило, църквата - отчето каза много хубави неща, и докато излизаха гостите ме прикани да хапна още от погачата, което беше супер мило и точно това, от което имах нужда. Снимахме се с гостите преди църковния ритуал в парка на Семинарията, а след него с кумовете и шаферите бяхме на НДК на официалната фотосесия.
И после...парти в ресторанта  danceg
Стори ми се, че нашата сватба беше много по-кратка от всички сватби, на които съм присъствала, но подозирам че всъщност не е така. Така наритах менчето, че и двете цветя излязоха, но момчешкото летя повече, така че DJя предрече момче. По-голямото парче от питката беше моето, но го дадох доброволно на Веско, и танцувахме много.
Кумовете също бяха супер, много ни помагаха и подкрепяха.
Към 1 часа приключихме с партито в ресторанта и се "завършихме" в Рок ит, там вече се отпуснахме тотално всички и куфяхме доста.

Имам и снимки  weddingday само 3 от професионалните са готови, ето ни:







И една от Рок ит, папарашка докато танцувах с единия ни шафер smile

Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юни 08, 2015, 13:10:32 »

Нел, страхотни сте  heart Искам още снимки, много сте хубави. А докато четях разказа ти почти се разплаках, представям си колко емоционално е било. Радвам се, че всичко е било супер, разкажи ни още, какви ритуали имахте? smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юни 08, 2015, 13:17:32 »

Любимата ми част, разказите след сватбата и снимките  heart heart heart heart

Много сте красиви, влюбени.. Сигурна съм, че собствената сватба минава най-бързо.. Миг от приказка.. На коя песен беше първия ви танц ?
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines