Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 21:32:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Nelka88 - 06.06.2015г.  (Прочетена 41082 пъти)
 
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 13, 2015, 09:43:25 »

Това с близаците е много забавно..

Ще потърся дали някъде в интернет има такива чаши, харесват ми определено  good

Я разкажи малко повече за ресторанта, фото, дж, как ги избрахте, какво искахте да бъдат и какви са всъщност? smile

Ресторантът го намерихме доста трудно. Много хора сме, а държахме да не е тясно, пък и да ни пасне на бюджета, доста неща гледахме. В крайна сметка се спряхме на Диана 3 - много голям, което е супер за нас, с хотел, което ни беше важно, малко нисък таван /компромис/ и куверт под бюджета. Засега съм много доволна от комуникацията с тях. Оказа се, че с управителката се познаваме и сме били съседки 20-ина години, та нямам притеснения относно това дали ще се постараят.

Фотографът е мой много близък приятел, от преди да се  заженим си знам че ще е той, та не съм търсила изобщо. Щом се прибрах от Турция с пръстена, вече имах фото и видео smile

DJ ят пък е близък на ММ. Те  са двама де, единият приказва, другият се занимава с техническата част, но също са свои хора и не сме мислили за друг вариант, знаят си ни какво харесваме и ние ги знаем какво могат.
Агенцията за украса е по същата линия - на изложението в Шератон се спряхме на един щанд да гледаме покани и се оказа че агенцията е на една позната на ММ. И там засега съм доволна от комуникацията, но ще споменавам и хваля всички като мине сватбата, да съм сигурна че са се справили smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 13, 2015, 09:45:26 »

Хм, добре ще чакам да чуя имената.. Да си попълня списъка с положителни/отрицателни мнения  good
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 13, 2015, 21:49:17 »

Много са хубави чашите!  Bravo
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 15, 2015, 22:33:39 »

Весело изкарване на партито! Дано останеш доволна от това, което приятелките ти са организирали. И не се връщай без снимков материал. blum
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 18, 2015, 12:48:47 »

Весело изкарване на партито! Дано останеш доволна от това, което приятелките ти са организирали. И не се връщай без снимков материал. blum

Оцелях  danceg
Беше страхотно парти, много се раздадохме всички smile

Първо бяхме в механа Младость, беше много кротко и забавно.
Подариха ми точилка, розов спален чувал  girl_wink Това беше закачка от  колежките ми по повод запознанството ни с ММ, и доста други неща за семейния мир smile
Имаше хорА, беше много забавно.

После... Рок Ит  goody
Раздадохме се на макс, до сутринта. Вчера цял ден реанимирах, всичко ме боли и имам мускулна треска smile

Довечера ще пусна някоя снимка, защото сега пиша от офиса.
Снимки после
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 18, 2015, 14:55:39 »

Нелка, много яко сте завършили в Рок Ит (илл Рок ай-ти, както се базикат програмистите покрай мен). Разкажи ни повече,когато имаш време.
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 18, 2015, 19:34:27 »

Точно Рок АйТи-та бяхме с колежките smile

Аз си исках подобен тип заведение, много се радвам че се съобразиха, защото наистина избухнахме добре.

Намерих се в сайта парти пийпъл нещо си, явно не сме толкова стари още  danceg

Ето едната шаферка и кумата:


Тук съм и аз:


И те са с нас:




Още сутринта започнаха изненадите, бяхме на тийм билдинг в Конска. Играхме пейнтбол, шефката ми /едната дама от снимките горе/ ме застреля във визьора и изведнъж светът стана розов. Имам само 2 синини по ръцете, но са мънички. После - картинг, също беше супер забавно, но имам зверска мускулна треска на ръцете.
Прибрах се малко след часа си за фризьор и се наложи да се къпя с прическа, но се справих за щастие. То и без това с цялото куфеене не ми остана прическа.
В механата оркестърът много искаше да ме поздравява, та с няколко приятелки решихме да е Граовско хоро. Събрахме цялата кръчма на дансинга да ни ръкопляскат, все едно бяхме на участие там smile
И после..историята мълчи. Имаше много метъл, много водка и 10-ина куфеещи жени. Имах си розова корона с диаманти /пластмасови, но диаманти smile/ и лента, и всички ни разбраха за какво сме. Само идваха непознати хора да ме поздравяват, че и познати се намериха.

Много беше хубаво, много съм благодарна на всички, които се включиха.
Не планирам да се женя втори път, но искам пак моминско парти!!!
« Последна редакция: май 18, 2015, 19:45:31 от Nelka88 » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 18, 2015, 19:54:43 »

Поздравления за приятелките ти, изглежда са организирали партито мечта за теб, т.е познават те и те ценят много! Прекрасно ми се струва! Обичам рок ит   good Може би, защото не си падам по гнусни стриптизьорски партита, като за 16-годишни невиждали секс девойки, партито много ми допада и ми е по мярка. Дано и сватбата да мине по същия невероятен начин, този път споделен с любиямия мъж! Чакаме още разкази smile
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 19, 2015, 07:07:04 »

Нели, браво за хубавото парти. Сигурна съм,че сватбата ще бъде много по-забавна. Тийм билдинга в твоя чест ли беше организиран?
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 21, 2015, 19:52:45 »

Привет,
Нямам много време да пиша, надявам се другата седмица да ми е по-спокойно като изляза в отпуск.

Снимах бокала smile


Отметнахме цветята smile

Моят букет ще е нещо подобно, но не в тези цветове:


За официалната маса избрахме това:


И за колата Веско избра, но без панделки за щастие, само цветята. smile


Мисля, че ако розите и лилиумите са еднакви на официалната маса, букета и колата, и добавим малко алстромерия, ще стане доста в тон.
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: май 21, 2015, 21:49:12 »

Доста работа сте отметнали. Как се чувстваш последните седмици преди Събитието? Аз започвам да се притеснявам , че още не усещам стрес, но не е късно де. Дано нещата при теб са под контрол и всичко да върви по план.
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 22, 2015, 08:43:29 »

Уж всичко е по план и няма стрес, но ще видим дали няма да има изненади.

Малко се ядосвах, че доста от поканение изобщо не се обадиха да потвърдят, явно "Живот и здраве, ще дойдем" 2 месеца преди сватбата им се е сторило достатъчно, но ги прозвъняхме и всичко е наред.

Сега остана голямото връзване на панделки - на подаръчетата за гости, късметчетата и кошницата също трябва да направя. А да, и вазите, в които ще слагаме цветята по масите, но утре и вдругиден е ергенското парти и ще се занимавам с това докато си кукувам вкъщи.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 22, 2015, 08:49:53 »

Нелка, браво! Много задачи сте отметнали! Цветята са много красиви и определено ще си паснат.
Какво ще подарявате на гостите?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: май 22, 2015, 08:53:27 »

Ахааа, Нелка, надявай се да ти е по-спокойно, когато излезеш в отпуск.  girl_haha Точно тогава сигурно ще имаш най-много задължения. Пожелавам ти все пак, ако е възможно да се чувстваш по-спокойна.  blum
Всичко, което си показала много ми харесва. А не сте ли се замисляли букета от колата да бъде преместен на вашата маса. Според мен е практично, защото какво иначе ще направите с този букет от колата?! Това само, като идея го споделям.  Wink
За гостите не се и съмнявам. Всеки чака ти да го потърсиш. Дано да нямате много отказали се.  smile
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 22, 2015, 08:55:09 »

Нелка,сама ли ще си украсяваш кошницата?  Какви са подаръчетата за гостите? И късметчетата ли сама ще си правиш? Имате ли много отказали се гости? Разкажи нещо и за шаферките,ще има ли малки шаферчета?
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines