Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 12:59:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Nelka88 - 06.06.2015г.  (Прочетена 41080 пъти)
 
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« -: май 07, 2015, 22:42:11 »

Честита сватбена тема smile
Много сватби има на тази хубава дата и една от тях е твоята smile
Заповядай и ни разкажи за твоите емоции и приготовления.
Лека и спокойна подготовка  girl_wink


* svatba-v-koralova-gama.jpg (27.98 KB, 448x207 - видяно 628 пъти.)
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 07, 2015, 22:50:15 »

Дойде време и за твоята темичка. Чакаме да я напълниш с разкази и положителни емоции. smile
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 07, 2015, 23:35:37 »

Благодаря за темата!
Тъкмо се занимавам с етикетите, дано до утре да мога да се похваля с нещо готово smile
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 07, 2015, 23:38:49 »

Не се измъквай lol               
Разкажи ни  от самото начало от запознанството до годежа, сватбата,хайде хайде и някоя снимка покажи smile
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 08, 2015, 00:29:18 »

Не се измъквай lol               
Разкажи ни  от самото начало от запознанството до годежа, сватбата,хайде хайде и някоя снимка покажи smile

Нищо не се получава с етикетите,май не ми е ден  sad

А, няма да се измъквам, градски smile

С ММ /Веско, както е по-известен girl_wink/, се запознахме супер случайно на един мото събор над Кюстендил. Аз бях в период ТВЪРДО САМА, изобщо не исках който и да било да ми нарушава спокойствието, ама изобщо - след една тригодишна сложна връзка хич не ми харесваше идеята някой да ми се навира в личното пространство.
Там един познат ми рекламираше какво свястно момче ще дойде, ама страхотен бил, идеален кат' за мен.
И беше прав човекът, нищо че тогава му се присмивах smile
Макар че трябваше да идем вдън гори тилилейски, се оказа че живеем през 2 квартала, поне първите 3 месеца, после вече живеех през 2 квартала от нашите, и така близо 3 години вече. Dance

Миналата пролет бяхме на море в Турция и там ми предложи, с пръстен, диамант, на колене, че и дъжд заваля за около 10 секунди, всички екстри си имаше.
И оттогава - пулна лудница, организацията тече, смених си работата - тотална промяна, сменихме кавартирата, сега ММ си сменя работата, при нас все нещо се случва, но пък сме си отбор и няма какво да ни бутне smile
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 08, 2015, 07:30:16 »

Нели,честита тема  give_rose
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 08, 2015, 07:46:29 »

Честита темичка  girl_wink

И ти ли си от Видин? smile
Активен
melita
Сватбар
***
Публикации: 152



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 08, 2015, 08:39:39 »

Честита темичка! Разкажи ни повече за самата сватба и организацията й - къде, цветове на сватбата, рокля? всичко готово ли е?
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 08, 2015, 09:18:13 »

Да, и цялата ми рода е там, но живея в София и сватбата ще е тук.

Утре съм на пробна прическа smile
Много се надявам да се разберем с фризьорката, защото ми е в блока, а и съм довоолна като цяло от нея.


Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 08, 2015, 09:21:25 »

Да, и цялата ми рода е там, но живея в София и сватбата ще е тук.


И при мен е така, и ММ е също от Видин, но сватбата ще е в София.
Кажи нещо повече за организацията - ресторант, фото, видео  smile
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #10 -: май 08, 2015, 09:26:02 »

Хеййй честита тема и от мен. Пожелавам ти организацията по предстоящото събитие да ти мине по вода, без да се ядосваш излишно smile С теб сме с един и същи период от време за организация до ДЕНЯ- 06.06 smile и мисля, че имаме достатъчно време за всичко  tease
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 08, 2015, 09:41:11 »

Нелка, честита сватбена тема.  smile Пожелавам ти едни прекрасни оставащи дни до големия ден.
Чакаме разкази и снимки.  blum
И аз да попитам нещичко - Как избрахте кумовете? Какви традиции ще спазвате? Ще имате ли меден месец? А моминско и ергенско парти?...... и изобщо всичко за което се сетиш/  blum
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 08, 2015, 09:46:15 »

Честита темичка smile Хайде искаме разкази, толкова много въпросииии... Хахха  give_rose yahoo
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 08, 2015, 10:24:35 »

Засега набързо, но при нас нещата се получават много лежерно, и все с познати, което дотук е супер smile

Още щом решихме да се езимаме, знаех кой ще е фотограф, близък приятел ми е и отдавна ни "чака" да се заженим.
ДиДжеят пък е приятел на ММ, оженил е доста хора от компанията, а и ни знае какво предпочитаме, така че се надявам да се получат нещата.

После избрахме ресторанта, в Диана 3 ще сме, ритуалната зала е Красно село, а църква - Семинарията.
Цветовете ги избрахме според това, което ще се връзва с ресторанта - там интериорът е много светло бежево и дърво, мисля че коралът ще го  доосвежи.

Ресторантът ни отне малко повече време докато  го изберем, но засега съм доволна от избора ни, дано и така да си остане.

Като цяло, основният приоритет е да се получи хубаво парти и хората да се забавляват. Не прекалявам на тема цветове, няма да ми е драма ако тортата и панделките на столове не са в същия нюанс.

Сега... нямаме торта. Май само това остана от важните неща, надявам се скоро да сме готови и с това.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 08, 2015, 10:28:36 »

Това е супер, че за всичко си имате приятели. Стига, разбира се, да се отнесат сериозно към събитието, а не като знаят, че сте близки, да направят нещата през пръсти.  smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines