Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 00:36:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Nelka88 - 06.06.2015г.  (Прочетена 41340 пъти)
 
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #15 -: май 08, 2015, 12:22:47 »

Честита тема и от мен. Нелка ние с тебе с еднакви цветове. И моята е коралова
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 08, 2015, 13:29:00 »

Браво на мъжа ти за предложението! Страхотно го е измислил. Bravo
А избрахте ли вече меню?
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 08, 2015, 14:36:42 »

Браво на мъжа ти за предложението! Страхотно го е измислил. Bravo
А избрахте ли вече меню?
Аз малко го бях разконспирирала, но само по принцип - като каза че иска да ходим на море през април и  имах 1 на ум какво  може да има предвид. Самия план не успях. Не че много съм се и опитвала, но той не се издаде.

Иначе, ние сме QA и двамата, и сме много тегави клиенти, няма как да стане 'Тия са свои, няма да се сърдят че не е изпипано'.
Решихме да работим с познати защото така и така ще се давват 1 торба пари, поне да ги дадем на някой познат, но не сме правили компромис с изискванията, нито сме се пазарили за цените.

Почти избрахме менюто, останаха деца и вегетарианци, основния куверт вече е уточнен, но още го нямам в официален вид, ще го пусна като ми го изпратят от ресторанта smile

Какво мислите за менюта на всяка маса? Със съдържанието на куверта, и всички напитки примерно, за да се ориентират гостите. Дали е добра идея?
Активен
melita
Сватбар
***
Публикации: 152



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 08, 2015, 14:45:28 »

Ако имате къде да го поместите на масата не е лошо да има. Ние решихме при нас да няма, защото ми се струва малко претрупано и с меню.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 08, 2015, 15:17:40 »

Аз много държа на това меню, което ще е по-скоро като програма за вечерта. В еди-колко-си часа еди-какво-си, после вечеря (какво ще представлява като компоненти и грубо, кое ястие в колко часа ще бъде сервирано).. За да не се получи, така че някой гости да пропуснат хвърлянето на букета, защото са пушили цигара и т.н.. То пак ще е ориентировъчно, няма да е 22:00 хвърляне на жартиер, а да си има някакви хорца и Дж да ги прекъсне.. Струва ми се много по-добре  pardon
Активен
marrie
Ентусиаст
**
Публикации: 86



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 08, 2015, 17:12:00 »

Честито и от мен!
Аз бях на сватба в Германия и Румания и и на двете имеша меню с напитки и ястия, затова и аз планирам да имам. Планирам и меню за дневния план, но в по - груб вариант.. Не съм сигурна още кога ще хвърлям букета например smile
Успех в подготовката и спокоен месец!
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 09, 2015, 10:27:20 »

  За дневния план не се бях сещала, може и него да добавим.

След малко отивам на фризьор, после ще дегустираме торти в Скайлайн pleasantry

Нещо не ми е наред албума, но най-после наснимах дреболиите и ще ги кача, обещавам  good
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 09, 2015, 20:25:04 »

Честита темичка и от мен! Пожелавам ти да я напълниш само с приятни емоции и дъълги разкази smile
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 10, 2015, 19:40:27 »

Нели ,  честита темичка !  yahoo Ето , че почти не остана до сватбата !  wedding  Ако имаш снимки на някои от дреболийките сподели ги с нашите любопитни душици !  Girl_hide  give_rose   pardon
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 12, 2015, 21:51:36 »

Благодаря отново момичета!
Не знам дали ще се оправи моя албум, но успях да наснимам някои неща.
Чашите бяха първото нещо, което си купих, открих ги случайно /Или те ме откриха  smile/, много си го харесвам.
Кристални са, не от сватбен магази и имат златен детайл - нещо като дантела нарисувана върху самата чаша:


Шампанско със същата украса:


Свещите:


Украса за вино:


И букета за хвърляне, че уж корал, пък нищо такова не показах   Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 12, 2015, 21:53:45 »

Браво, Нелка! Всичко е много хубаво. Чашите са много нежни.  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 13, 2015, 08:09:30 »

Nelka, чашите са страхотни, от къде ги купи? При мен е голяма драма с чашите, в трескаво търсене съм... Харесват ми твоите, ако може да са със сребърно още по-добре  good
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #27 -: май 13, 2015, 08:11:25 »

Нелка, всички неща, които си избрала, са уникално красиви. Особено чашите smile Между другото и аз щях да си взема като свещите, които ти си избрала, но се отказах в последствие, че чашите ми имат жълтеникав оттенък, а те са със сиво. Но много ми харесват  Bravo
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 13, 2015, 09:29:01 »

Nelka, чашите са страхотни, от къде ги купи? При мен е голяма драма с чашите, в трескаво търсене съм... Харесват ми твоите, ако може да са със сребърно още по-добре  good
Чашите ме 'намериха' в едно магазинче за домашни потреби на пл Възраждане. Работех в съседния офис, а на продавачката нещо и станало на компютъра. Та ме помоли да видя какво е и ги  видях забутани в един ъгъл.
Имаше и със сребристи елементи, аз първо взех по 1 от двата вида, но единодушно одобрихме златистите.

А свещите се оказаха същите като на брата на ММ и етърва ми, явно с нея имаме еднакъв вкус не само за мъже. ММ и брат му са близнаци, на мама още й е трудно да ги разпознава. smile

Повечето дреболии са от Асеновград, хората които ми правиха роклята продават и такива неща, та се обзаведох с почти всичко, много мили хора, направиха ми всичко както го исках, а и ми влязоха в положение защото имахме проблем и се наложи да си взема роклята по-рано.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 13, 2015, 09:31:38 »

Това с близаците е много забавно..

Ще потърся дали някъде в интернет има такива чаши, харесват ми определено  good

Я разкажи малко повече за ресторанта, фото, дж, как ги избрахте, какво искахте да бъдат и какви са всъщност? smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines