Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 02:36:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Nelka88 - 06.06.2015г.  (Прочетена 41391 пъти)
 
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« -: май 07, 2015, 22:42:11 »

Честита сватбена тема smile
Много сватби има на тази хубава дата и една от тях е твоята smile
Заповядай и ни разкажи за твоите емоции и приготовления.
Лека и спокойна подготовка  girl_wink


* svatba-v-koralova-gama.jpg (27.98 KB, 448x207 - видяно 635 пъти.)
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 07, 2015, 22:50:15 »

Дойде време и за твоята темичка. Чакаме да я напълниш с разкази и положителни емоции. smile
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 07, 2015, 23:35:37 »

Благодаря за темата!
Тъкмо се занимавам с етикетите, дано до утре да мога да се похваля с нещо готово smile
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 07, 2015, 23:38:49 »

Не се измъквай lol               
Разкажи ни  от самото начало от запознанството до годежа, сватбата,хайде хайде и някоя снимка покажи smile
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 08, 2015, 00:29:18 »

Не се измъквай lol               
Разкажи ни  от самото начало от запознанството до годежа, сватбата,хайде хайде и някоя снимка покажи smile

Нищо не се получава с етикетите,май не ми е ден  sad

А, няма да се измъквам, градски smile

С ММ /Веско, както е по-известен girl_wink/, се запознахме супер случайно на един мото събор над Кюстендил. Аз бях в период ТВЪРДО САМА, изобщо не исках който и да било да ми нарушава спокойствието, ама изобщо - след една тригодишна сложна връзка хич не ми харесваше идеята някой да ми се навира в личното пространство.
Там един познат ми рекламираше какво свястно момче ще дойде, ама страхотен бил, идеален кат' за мен.
И беше прав човекът, нищо че тогава му се присмивах smile
Макар че трябваше да идем вдън гори тилилейски, се оказа че живеем през 2 квартала, поне първите 3 месеца, после вече живеех през 2 квартала от нашите, и така близо 3 години вече. Dance

Миналата пролет бяхме на море в Турция и там ми предложи, с пръстен, диамант, на колене, че и дъжд заваля за около 10 секунди, всички екстри си имаше.
И оттогава - пулна лудница, организацията тече, смених си работата - тотална промяна, сменихме кавартирата, сега ММ си сменя работата, при нас все нещо се случва, но пък сме си отбор и няма какво да ни бутне smile
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 08, 2015, 07:30:16 »

Нели,честита тема  give_rose
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 08, 2015, 07:46:29 »

Честита темичка  girl_wink

И ти ли си от Видин? smile
Активен
melita
Сватбар
***
Публикации: 152



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 08, 2015, 08:39:39 »

Честита темичка! Разкажи ни повече за самата сватба и организацията й - къде, цветове на сватбата, рокля? всичко готово ли е?
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 08, 2015, 09:18:13 »

Да, и цялата ми рода е там, но живея в София и сватбата ще е тук.

Утре съм на пробна прическа smile
Много се надявам да се разберем с фризьорката, защото ми е в блока, а и съм довоолна като цяло от нея.


Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 08, 2015, 09:21:25 »

Да, и цялата ми рода е там, но живея в София и сватбата ще е тук.


И при мен е така, и ММ е също от Видин, но сватбата ще е в София.
Кажи нещо повече за организацията - ресторант, фото, видео  smile
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #10 -: май 08, 2015, 09:26:02 »

Хеййй честита тема и от мен. Пожелавам ти организацията по предстоящото събитие да ти мине по вода, без да се ядосваш излишно smile С теб сме с един и същи период от време за организация до ДЕНЯ- 06.06 smile и мисля, че имаме достатъчно време за всичко  tease
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 08, 2015, 09:41:11 »

Нелка, честита сватбена тема.  smile Пожелавам ти едни прекрасни оставащи дни до големия ден.
Чакаме разкази и снимки.  blum
И аз да попитам нещичко - Как избрахте кумовете? Какви традиции ще спазвате? Ще имате ли меден месец? А моминско и ергенско парти?...... и изобщо всичко за което се сетиш/  blum
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 08, 2015, 09:46:15 »

Честита темичка smile Хайде искаме разкази, толкова много въпросииии... Хахха  give_rose yahoo
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 08, 2015, 10:24:35 »

Засега набързо, но при нас нещата се получават много лежерно, и все с познати, което дотук е супер smile

Още щом решихме да се езимаме, знаех кой ще е фотограф, близък приятел ми е и отдавна ни "чака" да се заженим.
ДиДжеят пък е приятел на ММ, оженил е доста хора от компанията, а и ни знае какво предпочитаме, така че се надявам да се получат нещата.

После избрахме ресторанта, в Диана 3 ще сме, ритуалната зала е Красно село, а църква - Семинарията.
Цветовете ги избрахме според това, което ще се връзва с ресторанта - там интериорът е много светло бежево и дърво, мисля че коралът ще го  доосвежи.

Ресторантът ни отне малко повече време докато  го изберем, но засега съм доволна от избора ни, дано и така да си остане.

Като цяло, основният приоритет е да се получи хубаво парти и хората да се забавляват. Не прекалявам на тема цветове, няма да ми е драма ако тортата и панделките на столове не са в същия нюанс.

Сега... нямаме торта. Май само това остана от важните неща, надявам се скоро да сме готови и с това.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 08, 2015, 10:28:36 »

Това е супер, че за всичко си имате приятели. Стига, разбира се, да се отнесат сериозно към събитието, а не като знаят, че сте близки, да направят нещата през пръсти.  smile
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #15 -: май 08, 2015, 12:22:47 »

Честита тема и от мен. Нелка ние с тебе с еднакви цветове. И моята е коралова
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 08, 2015, 13:29:00 »

Браво на мъжа ти за предложението! Страхотно го е измислил. Bravo
А избрахте ли вече меню?
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 08, 2015, 14:36:42 »

Браво на мъжа ти за предложението! Страхотно го е измислил. Bravo
А избрахте ли вече меню?
Аз малко го бях разконспирирала, но само по принцип - като каза че иска да ходим на море през април и  имах 1 на ум какво  може да има предвид. Самия план не успях. Не че много съм се и опитвала, но той не се издаде.

Иначе, ние сме QA и двамата, и сме много тегави клиенти, няма как да стане 'Тия са свои, няма да се сърдят че не е изпипано'.
Решихме да работим с познати защото така и така ще се давват 1 торба пари, поне да ги дадем на някой познат, но не сме правили компромис с изискванията, нито сме се пазарили за цените.

Почти избрахме менюто, останаха деца и вегетарианци, основния куверт вече е уточнен, но още го нямам в официален вид, ще го пусна като ми го изпратят от ресторанта smile

Какво мислите за менюта на всяка маса? Със съдържанието на куверта, и всички напитки примерно, за да се ориентират гостите. Дали е добра идея?
Активен
melita
Сватбар
***
Публикации: 152



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 08, 2015, 14:45:28 »

Ако имате къде да го поместите на масата не е лошо да има. Ние решихме при нас да няма, защото ми се струва малко претрупано и с меню.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 08, 2015, 15:17:40 »

Аз много държа на това меню, което ще е по-скоро като програма за вечерта. В еди-колко-си часа еди-какво-си, после вечеря (какво ще представлява като компоненти и грубо, кое ястие в колко часа ще бъде сервирано).. За да не се получи, така че някой гости да пропуснат хвърлянето на букета, защото са пушили цигара и т.н.. То пак ще е ориентировъчно, няма да е 22:00 хвърляне на жартиер, а да си има някакви хорца и Дж да ги прекъсне.. Струва ми се много по-добре  pardon
Активен
marrie
Ентусиаст
**
Публикации: 86



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: май 08, 2015, 17:12:00 »

Честито и от мен!
Аз бях на сватба в Германия и Румания и и на двете имеша меню с напитки и ястия, затова и аз планирам да имам. Планирам и меню за дневния план, но в по - груб вариант.. Не съм сигурна още кога ще хвърлям букета например smile
Успех в подготовката и спокоен месец!
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 09, 2015, 10:27:20 »

  За дневния план не се бях сещала, може и него да добавим.

След малко отивам на фризьор, после ще дегустираме торти в Скайлайн pleasantry

Нещо не ми е наред албума, но най-после наснимах дреболиите и ще ги кача, обещавам  good
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 09, 2015, 20:25:04 »

Честита темичка и от мен! Пожелавам ти да я напълниш само с приятни емоции и дъълги разкази smile
Активен
vstambolska
Сватбар
***
Публикации: 260



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 10, 2015, 19:40:27 »

Нели ,  честита темичка !  yahoo Ето , че почти не остана до сватбата !  wedding  Ако имаш снимки на някои от дреболийките сподели ги с нашите любопитни душици !  Girl_hide  give_rose   pardon
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 12, 2015, 21:51:36 »

Благодаря отново момичета!
Не знам дали ще се оправи моя албум, но успях да наснимам някои неща.
Чашите бяха първото нещо, което си купих, открих ги случайно /Или те ме откриха  smile/, много си го харесвам.
Кристални са, не от сватбен магази и имат златен детайл - нещо като дантела нарисувана върху самата чаша:


Шампанско със същата украса:


Свещите:


Украса за вино:


И букета за хвърляне, че уж корал, пък нищо такова не показах   Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 12, 2015, 21:53:45 »

Браво, Нелка! Всичко е много хубаво. Чашите са много нежни.  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 13, 2015, 08:09:30 »

Nelka, чашите са страхотни, от къде ги купи? При мен е голяма драма с чашите, в трескаво търсене съм... Харесват ми твоите, ако може да са със сребърно още по-добре  good
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #27 -: май 13, 2015, 08:11:25 »

Нелка, всички неща, които си избрала, са уникално красиви. Особено чашите smile Между другото и аз щях да си взема като свещите, които ти си избрала, но се отказах в последствие, че чашите ми имат жълтеникав оттенък, а те са със сиво. Но много ми харесват  Bravo
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 13, 2015, 09:29:01 »

Nelka, чашите са страхотни, от къде ги купи? При мен е голяма драма с чашите, в трескаво търсене съм... Харесват ми твоите, ако може да са със сребърно още по-добре  good
Чашите ме 'намериха' в едно магазинче за домашни потреби на пл Възраждане. Работех в съседния офис, а на продавачката нещо и станало на компютъра. Та ме помоли да видя какво е и ги  видях забутани в един ъгъл.
Имаше и със сребристи елементи, аз първо взех по 1 от двата вида, но единодушно одобрихме златистите.

А свещите се оказаха същите като на брата на ММ и етърва ми, явно с нея имаме еднакъв вкус не само за мъже. ММ и брат му са близнаци, на мама още й е трудно да ги разпознава. smile

Повечето дреболии са от Асеновград, хората които ми правиха роклята продават и такива неща, та се обзаведох с почти всичко, много мили хора, направиха ми всичко както го исках, а и ми влязоха в положение защото имахме проблем и се наложи да си взема роклята по-рано.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 13, 2015, 09:31:38 »

Това с близаците е много забавно..

Ще потърся дали някъде в интернет има такива чаши, харесват ми определено  good

Я разкажи малко повече за ресторанта, фото, дж, как ги избрахте, какво искахте да бъдат и какви са всъщност? smile
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 13, 2015, 09:43:25 »

Това с близаците е много забавно..

Ще потърся дали някъде в интернет има такива чаши, харесват ми определено  good

Я разкажи малко повече за ресторанта, фото, дж, как ги избрахте, какво искахте да бъдат и какви са всъщност? smile

Ресторантът го намерихме доста трудно. Много хора сме, а държахме да не е тясно, пък и да ни пасне на бюджета, доста неща гледахме. В крайна сметка се спряхме на Диана 3 - много голям, което е супер за нас, с хотел, което ни беше важно, малко нисък таван /компромис/ и куверт под бюджета. Засега съм много доволна от комуникацията с тях. Оказа се, че с управителката се познаваме и сме били съседки 20-ина години, та нямам притеснения относно това дали ще се постараят.

Фотографът е мой много близък приятел, от преди да се  заженим си знам че ще е той, та не съм търсила изобщо. Щом се прибрах от Турция с пръстена, вече имах фото и видео smile

DJ ят пък е близък на ММ. Те  са двама де, единият приказва, другият се занимава с техническата част, но също са свои хора и не сме мислили за друг вариант, знаят си ни какво харесваме и ние ги знаем какво могат.
Агенцията за украса е по същата линия - на изложението в Шератон се спряхме на един щанд да гледаме покани и се оказа че агенцията е на една позната на ММ. И там засега съм доволна от комуникацията, но ще споменавам и хваля всички като мине сватбата, да съм сигурна че са се справили smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 13, 2015, 09:45:26 »

Хм, добре ще чакам да чуя имената.. Да си попълня списъка с положителни/отрицателни мнения  good
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 13, 2015, 21:49:17 »

Много са хубави чашите!  Bravo
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 15, 2015, 22:33:39 »

Весело изкарване на партито! Дано останеш доволна от това, което приятелките ти са организирали. И не се връщай без снимков материал. blum
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 18, 2015, 12:48:47 »

Весело изкарване на партито! Дано останеш доволна от това, което приятелките ти са организирали. И не се връщай без снимков материал. blum

Оцелях  danceg
Беше страхотно парти, много се раздадохме всички smile

Първо бяхме в механа Младость, беше много кротко и забавно.
Подариха ми точилка, розов спален чувал  girl_wink Това беше закачка от  колежките ми по повод запознанството ни с ММ, и доста други неща за семейния мир smile
Имаше хорА, беше много забавно.

После... Рок Ит  goody
Раздадохме се на макс, до сутринта. Вчера цял ден реанимирах, всичко ме боли и имам мускулна треска smile

Довечера ще пусна някоя снимка, защото сега пиша от офиса.
Снимки после
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 18, 2015, 14:55:39 »

Нелка, много яко сте завършили в Рок Ит (илл Рок ай-ти, както се базикат програмистите покрай мен). Разкажи ни повече,когато имаш време.
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 18, 2015, 19:34:27 »

Точно Рок АйТи-та бяхме с колежките smile

Аз си исках подобен тип заведение, много се радвам че се съобразиха, защото наистина избухнахме добре.

Намерих се в сайта парти пийпъл нещо си, явно не сме толкова стари още  danceg

Ето едната шаферка и кумата:


Тук съм и аз:


И те са с нас:




Още сутринта започнаха изненадите, бяхме на тийм билдинг в Конска. Играхме пейнтбол, шефката ми /едната дама от снимките горе/ ме застреля във визьора и изведнъж светът стана розов. Имам само 2 синини по ръцете, но са мънички. После - картинг, също беше супер забавно, но имам зверска мускулна треска на ръцете.
Прибрах се малко след часа си за фризьор и се наложи да се къпя с прическа, но се справих за щастие. То и без това с цялото куфеене не ми остана прическа.
В механата оркестърът много искаше да ме поздравява, та с няколко приятелки решихме да е Граовско хоро. Събрахме цялата кръчма на дансинга да ни ръкопляскат, все едно бяхме на участие там smile
И после..историята мълчи. Имаше много метъл, много водка и 10-ина куфеещи жени. Имах си розова корона с диаманти /пластмасови, но диаманти smile/ и лента, и всички ни разбраха за какво сме. Само идваха непознати хора да ме поздравяват, че и познати се намериха.

Много беше хубаво, много съм благодарна на всички, които се включиха.
Не планирам да се женя втори път, но искам пак моминско парти!!!
« Последна редакция: май 18, 2015, 19:45:31 от Nelka88 » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 18, 2015, 19:54:43 »

Поздравления за приятелките ти, изглежда са организирали партито мечта за теб, т.е познават те и те ценят много! Прекрасно ми се струва! Обичам рок ит   good Може би, защото не си падам по гнусни стриптизьорски партита, като за 16-годишни невиждали секс девойки, партито много ми допада и ми е по мярка. Дано и сватбата да мине по същия невероятен начин, този път споделен с любиямия мъж! Чакаме още разкази smile
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 19, 2015, 07:07:04 »

Нели, браво за хубавото парти. Сигурна съм,че сватбата ще бъде много по-забавна. Тийм билдинга в твоя чест ли беше организиран?
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 21, 2015, 19:52:45 »

Привет,
Нямам много време да пиша, надявам се другата седмица да ми е по-спокойно като изляза в отпуск.

Снимах бокала smile


Отметнахме цветята smile

Моят букет ще е нещо подобно, но не в тези цветове:


За официалната маса избрахме това:


И за колата Веско избра, но без панделки за щастие, само цветята. smile


Мисля, че ако розите и лилиумите са еднакви на официалната маса, букета и колата, и добавим малко алстромерия, ще стане доста в тон.
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: май 21, 2015, 21:49:12 »

Доста работа сте отметнали. Как се чувстваш последните седмици преди Събитието? Аз започвам да се притеснявам , че още не усещам стрес, но не е късно де. Дано нещата при теб са под контрол и всичко да върви по план.
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 22, 2015, 08:43:29 »

Уж всичко е по план и няма стрес, но ще видим дали няма да има изненади.

Малко се ядосвах, че доста от поканение изобщо не се обадиха да потвърдят, явно "Живот и здраве, ще дойдем" 2 месеца преди сватбата им се е сторило достатъчно, но ги прозвъняхме и всичко е наред.

Сега остана голямото връзване на панделки - на подаръчетата за гости, късметчетата и кошницата също трябва да направя. А да, и вазите, в които ще слагаме цветята по масите, но утре и вдругиден е ергенското парти и ще се занимавам с това докато си кукувам вкъщи.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 22, 2015, 08:49:53 »

Нелка, браво! Много задачи сте отметнали! Цветята са много красиви и определено ще си паснат.
Какво ще подарявате на гостите?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: май 22, 2015, 08:53:27 »

Ахааа, Нелка, надявай се да ти е по-спокойно, когато излезеш в отпуск.  girl_haha Точно тогава сигурно ще имаш най-много задължения. Пожелавам ти все пак, ако е възможно да се чувстваш по-спокойна.  blum
Всичко, което си показала много ми харесва. А не сте ли се замисляли букета от колата да бъде преместен на вашата маса. Според мен е практично, защото какво иначе ще направите с този букет от колата?! Това само, като идея го споделям.  Wink
За гостите не се и съмнявам. Всеки чака ти да го потърсиш. Дано да нямате много отказали се.  smile
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 22, 2015, 08:55:09 »

Нелка,сама ли ще си украсяваш кошницата?  Какви са подаръчетата за гостите? И късметчетата ли сама ще си правиш? Имате ли много отказали се гости? Разкажи нещо и за шаферките,ще има ли малки шаферчета?
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: май 22, 2015, 10:20:53 »

Момичето, което ще ми прави цветята ме посъветва да имам отделна украса за колата и официалната маса. Не само за да добавим някой лев към поръчката, а защото първо е рисковано да не се повреди нещо по пътя, и второ защото така мога  да си избера каквато искам украса за колата. Не знам дали би могла да се върже Г-образната украса /дали е г-образна или по-скоро триъгълник?/ с масата, която исках да е с дълга права и подредена украса. Пък и ние си падаме по минимизиране на рисковете, все пак доста път имаме. Дружба  - Младост - Красно село - Семинарията - Дианабад. Не искам повредена украса smile


Подаръците за гостите са отварачка за мъжете - метална, във формата на ключ със заврънкулки, а за вените - книгоразделител с пискюл. От Алиекспрес ги взехме, имат си и хубави кутийки, но  за да се вържат с останалото ще им сложа допълнителна панделка.

Отпаднаха 3 семейства от общо 150 души, и доста от най-малките деца. Който има вариант за гледане на детето явно ще се възползва, дори кумовете няма да си  вземат 2-годишната щерка.

Шаферките ще са сестра ми и братовчедка ми, имат доста задачи в деня, малки шаферчета не съм "ангажирала"със задачи, но сигурно ще има, поне племенниците на ММ със  сигурност. Те са момче на 7 години и момиченце на година и половина, но само ще си хубавеем, няма да имат  някакви функции.

Късметчетата ще си ги правя сама, а кошницата ще се опитам smile дано  да е успешно.


Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: май 26, 2015, 12:21:59 »

Нелка как върви подготовката, направили късметите и кошницата.?
И според мен е по добре да имате отделни украси за колата и масата smile
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: май 26, 2015, 13:23:47 »

djosi, нямам голям напредък smile
Днес ми е последния работен ден, от утре съм в отпуск. Ще ходя на бал във Видин в сряда и петък, едната шаферка е абитуриентка, като се върнем ще има време за всичко, надявам се smile

Ходихме на изследвания за медицинските, редим гости по масите и вече всичко е много реално smile

Утре мисля да поръчам погачите преди да замина, харесали сме НИ-КАЙ.

За съжаление не успях да се вредя за фризьор във Видин, но ти благодаря за съдействието smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юни 06, 2015, 21:12:10 »

 weddingday

Честит сватбен ден!
Пожелавам ви топлина и много уют.
Бъдете щастливи.
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юни 07, 2015, 03:38:09 »

Честито! Bravo Бъдете много влюбени и щастливи!  give_rose
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #50 -: юни 07, 2015, 08:10:53 »

Честит сватбен ден! Желая ви много семейно щастие и любов.
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юни 07, 2015, 13:01:20 »

Честита сватба!
Специални пожелания за здраве, благополучие и много щастие! Нека добрите мигове да остават и никога да не съжалявате за изминалото време!
Горчиво!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #52 -: юни 07, 2015, 13:18:24 »

Честито  heart
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юни 08, 2015, 10:28:58 »

Нели,Четито! Желая ви щастлив семеен живот.
Аз да кажа под секрет-роклята ти е уникална Wink
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юни 08, 2015, 11:09:37 »

Честито, младоженци! Да сте здрави, щастливи и да се обичате и уважавате дълги години!  give_rose
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 08, 2015, 11:12:11 »

Честито! Пожелавам ви много любов, бъдете много щастливи и винаги се подкрепяйте!  weddingday
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юни 08, 2015, 11:12:53 »

Честито! Бъдете здрави и се обичайте винаги, така както в сватбения ден  heart twohearts  Bravo
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юни 08, 2015, 12:52:34 »

Благодаря ви, момичета!

Всичко мина, надявам се благополучно smile

Последната седмица беше шеметно обикаляне по всички точки и професионалисти, чистене и шетане по къщите и доста зор, но се справихме smile
Вечерта преди сватбата ми беше много напрегнато, сънувах че падам по стълбичките в ритуалната зала и разни такива страхотии, но за щастие не се сбъднаха.
В деня на сватбата - фризьор, грим, кумовете забравиха част от почерпката за двете къщи, но се оправихме, погачите ми закъсняха, братът на Веско е стоял доста да ги чака, но всичко беше горе-долу по план. При нашите откъдето ме взеха имаше малко гости, у нас откъдето Веско и кумовете тръгнаха също, и по едно време почнах да чувам музика и викове , и...тогава ми беше най-емоционалния момент. Бях на косъм да ревна, даже кумът после ме пита как съм изиграла толкова добре "проблема" с липсващата обувка - все едно наистина е драма, ама аз така или иначе си бях аха да ревна smile
После ритуалната зала - не паднах  danceg там вече имаше повече гости, беше много емоционално и мило, църквата - отчето каза много хубави неща, и докато излизаха гостите ме прикани да хапна още от погачата, което беше супер мило и точно това, от което имах нужда. Снимахме се с гостите преди църковния ритуал в парка на Семинарията, а след него с кумовете и шаферите бяхме на НДК на официалната фотосесия.
И после...парти в ресторанта  danceg
Стори ми се, че нашата сватба беше много по-кратка от всички сватби, на които съм присъствала, но подозирам че всъщност не е така. Така наритах менчето, че и двете цветя излязоха, но момчешкото летя повече, така че DJя предрече момче. По-голямото парче от питката беше моето, но го дадох доброволно на Веско, и танцувахме много.
Кумовете също бяха супер, много ни помагаха и подкрепяха.
Към 1 часа приключихме с партито в ресторанта и се "завършихме" в Рок ит, там вече се отпуснахме тотално всички и куфяхме доста.

Имам и снимки  weddingday само 3 от професионалните са готови, ето ни:







И една от Рок ит, папарашка докато танцувах с единия ни шафер smile

Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юни 08, 2015, 13:10:32 »

Нел, страхотни сте  heart Искам още снимки, много сте хубави. А докато четях разказа ти почти се разплаках, представям си колко емоционално е било. Радвам се, че всичко е било супер, разкажи ни още, какви ритуали имахте? smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юни 08, 2015, 13:17:32 »

Любимата ми част, разказите след сватбата и снимките  heart heart heart heart

Много сте красиви, влюбени.. Сигурна съм, че собствената сватба минава най-бързо.. Миг от приказка.. На коя песен беше първия ви танц ?
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юни 08, 2015, 13:23:09 »

Много сте готини good *
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #61 -: юни 08, 2015, 13:33:56 »

оооо ама много сте красиви  и аз успях да пусна някоя и др сълза  cray heart Подозирам, че на всички булки последната седмица им е най-шеметна и сватбата им се струва изключително кратка, но нали затова са снимкитеи видеото - да си пресъздадеш всичко  от прекрасния ден  smile Ама всички ли ходите в Рок ит след това, освен да отидем и нашия отбор ИТ-та, да се чувстваме на място  danceg
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юни 08, 2015, 14:08:37 »

Колко сте сладки и усмихнати. Bravo Бъдете винаги толкова щастливи! А роклята ти е много стилна и нежна, направо прелестна. good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юни 08, 2015, 14:59:08 »

Нелка, много сте хубави. Приличаш на принцеса.  heart Много емоционален разказ.  cray heart
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #64 -: юни 08, 2015, 15:26:39 »

Много сте хубави-страхотни сте.  Нелка букета ти от естествени рози и от къде е?
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юни 08, 2015, 15:36:57 »

Любимата ми част, разказите след сватбата и снимките  heart heart heart heart

Много сте красиви, влюбени.. Сигурна съм, че собствената сватба минава най-бързо.. Миг от приказка.. На коя песен беше първия ви танц ?

Силвия Кацарова и Васил Найденов - Всичко е любов.
https://www.youtube.com/watch?v=gHf4kYH0qkE
Много е хубава, но вече така бяхме изтръпнали като стана време за първия танц, че се хилихме като зелки. Дано фотографът да е хванал някой по-сериозен миг, та да има някоя снимка, на която не се хилим.
Бях харесала и една друга песен пак за наш танц, но DJя така и не я пусна. От 6 песни в списъка ни, 2 не чухме изобщо.
« Последна редакция: юни 08, 2015, 15:43:31 от Nelka88 » Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юни 08, 2015, 15:40:30 »

А кой беше ДЖ-я?
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юни 08, 2015, 15:42:58 »

Много сте хубави-страхотни сте.  Нелка букета ти от естествени рози и от къде е?

Благодаря!

Всички цветя ми ги прави едно момиче - Цветелина Дукова. Възхитена съм от това, което се получи, всичко беше страхотно и не мръдна. Букетът е от 7 рози и алстромерия, аз си избрах да има само това и да няма т.нар. микрофон, а само дръжките да са вързани с панделка.
Косата ми също беше супер, тана точно както исках, и не мръдна до снощи, когато вече беше наложително да я разваля.
Гримът също стана много сполучлив, и не мръдна. Бях и с мигли, но не съм имала никакъв проблем.

Фотографът - Чавдар Арсов, дотук мисля че всичко е супер, нямам търпение да видя и останалите снимки smile
Активен
Nelka88
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юни 08, 2015, 15:45:32 »

А кой беше ДЖ-я?
Огнян Вакарелийски.
Редактирах се малко, че е познат все пак, но ако трябва да търся кусур на нещо, май беше точно там.
И погачите, НИ-КАЙ хич не се справиха този път. Безвкусни, безсолни, закъснели, но пък на вид бяха супер.
Активен
flutter
Сватбар
***
Публикации: 229


« Отговор #69 -: юни 10, 2015, 19:20:21 »

Честито, Нелка! Страшно красива си, младоженецът и той е голям чаровник! Желая ви да сте много щастливи и никога да не спирате да се трудите за щастието си заедно!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юни 11, 2015, 07:56:42 »

Честито, Нелка smile Много сте готини и двамата. Роклята ти е супер сладурска, и букета много ми е интересен. После ако можеш сложи някоя снимка по-отблизо на него.

Бъдете много щастливи  give_rose
Активен
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines