Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 16:16:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ema6666 - 06.06.2015г.  (Прочетена 73260 пъти)
 
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: май 26, 2015, 12:24:35 »

Емиии как си.?
Много ми харесва украсата за масите, толкова е нежна, суперрр  girl_wink Аз си имам букет за мен и отделно ще имам букет за хвърляне, искам моя да си го запазя за спомен.
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #61 -: май 26, 2015, 16:36:47 »

Добре съм, Джоси lol Ти как си? Аз се опитвам да не допускам да ме обземе паника и за момента се справям  danceg При теб как са нещата?
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: май 28, 2015, 12:38:36 »

Ема, как върви подготовката, готово ли е всичко вече? Остана малко време, почна ли да се притесняваш или си непукист, каквато бях аз преди моят ден smile Уредихте ли всичко с DJ-я, уточнихте ли музиката, програмата в ресторанта, игри ще имате ли smile Сподели smile
А какво стана с роклята, последния път като писа за нея, я беше оставила за дооправяне...
« Последна редакция: май 28, 2015, 12:41:11 от InaMineva » Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #63 -: май 28, 2015, 13:53:03 »

Ема, как върви подготовката, готово ли е всичко вече? Остана малко време, почна ли да се притесняваш или си непукист, каквато бях аз преди моят ден smile Уредихте ли всичко с DJ-я, уточнихте ли музиката, програмата в ресторанта, игри ще имате ли smile Сподели smile
А какво стана с роклята, последния път като писа за нея, я беше оставила за дооправяне...

Ина, да ти кажа нещата вървят към финализиране, а аз вече почвам да чувствам доста умора. Не съм се паникьосала (което принципно не е присъщо за мен), даже съм прекалено спокойна  girl_wink Явно съм като теб smile

Роклята я взех вчера и мисля, че се получи доста добре. С ДЖ-я остава да се видим другата седмица, както и с фотографа. Още недоуточнено остава разпределението на гостите по масите, но си мисля, че това бързо ще го оправя  beating

Та така...надявам се да не изпускам нещо....вече започвам да блокирам smile
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #64 -: май 28, 2015, 13:55:57 »

Единствената дилема която имам е, какво да има на "Уелкъм дринк"-а smile Мисля да сложа бяло вино и ядки....но какво друго не знам. Не искам да има много неща, защото после в ресторанта ги очаква доста ядене и пиене  danceg
« Последна редакция: май 28, 2015, 14:04:16 от ema6666 » Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: май 28, 2015, 14:00:50 »

Аз няма да имам уелкъм,но ако имах щях да сложа някакви соленки/сладки и вино/шампанско.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: май 28, 2015, 14:06:25 »

Досега на Welcome drink на които съм била е имало само шампанско, защото все пак гостите влизат в ресторанта и там ги очаква празничната вечеря, с мезета, ядки и т.н.  smile
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: май 28, 2015, 14:10:41 »

При нас имаше само бяло вино, понеже щяха да се наядат преди ресторанта, а идеята ни беше друга smile
Но съм била на уелкъм дринк, където имаше малки пастички и хапки, вино и уиски  Oh my ... Само че тогава след уелкъм дринка младоженците имаха фотосесия, така че гостите чакаха около 1,5 - 2 ч. докато се влезе в ресторанта :Р Аз ходих да снимам, понеже ММ беше шафер  crazy  и участваше във фотосесията... Опитаха се да го сватосат с една пияница-шаферка, приятелка на булката, даже кумовете ми казаха, че щяла да ми го открадне WTF... Пародия голяма беше на тази сватба :Р Разбира се ММ има очи само за мен и на онези им излязоха криви плановете smile
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #68 -: май 28, 2015, 15:13:03 »

При нас имаше само бяло вино, понеже щяха да се наядат преди ресторанта, а идеята ни беше друга smile
Но съм била на уелкъм дринк, където имаше малки пастички и хапки, вино и уиски  Oh my ... Само че тогава след уелкъм дринка младоженците имаха фотосесия, така че гостите чакаха около 1,5 - 2 ч. докато се влезе в ресторанта :Р Аз ходих да снимам, понеже ММ беше шафер  crazy  и участваше във фотосесията... Опитаха се да го сватосат с една пияница-шаферка, приятелка на булката, даже кумовете ми казаха, че щяла да ми го открадне WTF... Пародия голяма беше на тази сватба :Р Разбира се ММ има очи само за мен и на онези им излязоха криви плановете smile

Да го сватосат с друга ли?  shok Това е безумно глупаво, граничещо с тъпотия biggrin Вие толкова много си приличате и пасвате, че е очевадно, че няма коя да се съревновава с теб. Даже и без да ви познавам....издовите си ги правя единствено от снимките, които видях smile Но да ти кажа и аз няма да слагам ядене на уелкъм-а, защото идеята ни е да ни изчакат докато стигнем до ресторанта. Преди това имат време да пият по едно кафе по центъра и след това да изчакат половин час на уелкъм-а и да влизат в росторанта smile Решено - само бяло вино. Благодаря за помощта  give_rose
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: май 28, 2015, 15:20:32 »

Мерси, Ема smile
И по-разумно е и от финансова гледна точка да нямате ядене на уелкъм дринка smile Пък и като каза, че ще е 30 минути и влизате в ресторанта, наистина няма смисъл smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: май 28, 2015, 15:35:19 »

Идеята на уелкъм дринка е да се занимават и да си говорят хората, докато младоженците се снимат, а не да се наяждат.. В общи линии става въпрос за сладък бар с макарони, сладки , по-скоро за да е красиво, отколкото да се наядат  pardon
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #71 -: май 28, 2015, 16:29:11 »

Ние ще имаме шампанско и някакви сладки хапки или бисквитки, нещо такова, колкото да сложат нещо преди ресторанта smile Иначе нашият уелкъм ще е непосредствено преди ресторанта...друго няма да правим след него, а направо влизаме и нз как ще се получи...защото фотосесията ни е преди всички ритуали  smile
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #72 -: май 28, 2015, 19:19:20 »

Ние ще имаме шампанско и някакви сладки хапки или бисквитки, нещо такова, колкото да сложат нещо преди ресторанта smile Иначе нашият уелкъм ще е непосредствено преди ресторанта...друго няма да правим след него, а направо влизаме и нз как ще се получи...защото фотосесията ни е преди всички ритуали  smile

Да и при нас след уелкъм-а веднага ще влизат гостите в ресторанта. Така че, ще има само алкохол, за да не стоят на празни маси все пак. smile И ядки
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: май 28, 2015, 23:09:58 »

Ние ще имаме само шампанско. В повечето случаи гостите веднага влизат в ресторанта и почват да ядат и пият. Няма смисъл да давате пари за храна, която ще остане неизядена.
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #74 -: май 29, 2015, 08:21:33 »

Чудесно. Много ви благодаря за помощта за уелкъм-а. Сега ми предстои дилемата с украшението за коса или така нареченото "фуркети". Не мога да открия нещо нежно и ненатруфено и не знам какво да правя. Обеците ми са големи и предполагат нещо по-семпло за косата, което трябва да е с перли, а не с камъни. И не откривам и това си е.... cray
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines