Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 05:30:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ema6666 - 06.06.2015г.  (Прочетена 72795 пъти)
 
marrie
Ентусиаст
**
Публикации: 86



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 07, 2015, 11:48:28 »

Честита темичка и от мен  give_rose Както вече знаеш аз съм във възторг от избраните за сватбата цветове lol Много хубав разказ! Особено ми хареса частта за родителите ти! Аз сигурно нямаше да съм толкова смела и да ги събудя посред нощта  blush Между другото първата дата, за която мислех за нашата сватба, беше точно 6.06, но после размислих. От една страна, защото ще е много желана дата, от друга, защото имам рожден ден на 01.06 и реших, че в една седмица два повода и то свяка година са много.  pardon А сега пък ще карам рожден ден и меден месец едновременно  girl_wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #16 -: май 07, 2015, 13:13:20 »

Честито smile Моята сватба ще е в същата гама, така че и аз адмирирам  heart Може ли малко повече инфо за тази Даниела на Пиротска с украсата хихи  blum Хайде да ти се нарежда всичко леко и спокойно през последния месец и само хубави емоции  heart heart heart
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #17 -: май 07, 2015, 14:01:33 »

marrie благодаря за похвалата за цветовете smile Тзи гама много ми харесва и също така нотката на нежност, която се постига с цветовете праскова и светло зелено smile А за датата- и аз първоначално се замислих, че ще има наплив от желаещи булки да се венчаят на нея, заради символиката на числата - две шестици, но този път реших да вляза в кюпа, както се казва  yahoo Иначе, не обичам да участвам в масови мероприятия smile
А за нашите - и аз принципно не бих им създала такава стресова ситуация, но за такъв повод си заслужаваше  Wink

Feribotka ако желаеш, за да не създавам повод за реклама, пиши ми какво те интересува за Даниела на лични и ще ти дам мнение smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #18 -: май 07, 2015, 15:41:20 »

Добре, благодаря smile Като започна да ги мисля ще ти пиша, ако не съм решила нещо друго smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #19 -: май 07, 2015, 20:52:30 »

Фериботка - виж и в моята тема съм писала за Дани smile
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #20 -: май 09, 2015, 08:13:38 »

Здравейтеее smile Искам да ви покажа украсата, която съм избрала за масата на младоженците. Да дадете мнения и препоръки smile Мисля младоженската маса да е с такъв шлейф отпред, а букетът с цветя да е в зредата, голям и отстрани да завършва с излизащи кафяви клонки  blum


* 28_svatbena_ukrasa.JPG (46.05 KB, 640x375 - видяно 764 пъти.)
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 09, 2015, 08:17:40 »

Украсата ми харесва, а какви ще са цветята.? Мисля, че на толкова нежни цветове им трябва по нежен букет, тези на снимката ми се струват в повече  pardon
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #22 -: май 09, 2015, 11:39:44 »

Украсата ми харесва, а какви ще са цветята.? Мисля, че на толкова нежни цветове им трябва по нежен букет, тези на снимката ми се струват в повече  pardon

Ами момичето от сватбената агенция, което ще ми прави украсата, предложи да бъдат рози, хризантеми, орхидеи и някаква зеленина, тъй като нашият букет ще бъде само в средата, мисля, че трябва да е по-голям и по-богат. Не знам ..
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #23 -: май 11, 2015, 11:01:31 »

И на мен тези цветя ми идват прекалено цветни за гамата, която си си избрала smile Иначе е доста красива украсата, но аз лично моята няма да я правя с допълнителни цветни воали на масата smile
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #24 -: май 11, 2015, 15:01:17 »

И на мен тези цветя ми идват прекалено цветни за гамата, която си си избрала smile Иначе е доста красива украсата, но аз лично моята няма да я правя с допълнителни цветни воали на масата smile

То при мен украсата няма да изглежда точно така, защото прасковения цвят ще идва от рози, а останалите цветя ще са бели, така че, с воала отпред няма да е много претрупано, предполагам.
Нещо като на тази снимка, която сега качвам, само че, с воалът отпред, както е на предишната smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #25 -: май 11, 2015, 15:45:39 »

smile Aма разбира се, направи си го както ти харесва, ние просто изказваме мнение, иначе все е красиво  heart
Активен
marrie
Ентусиаст
**
Публикации: 86



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 11, 2015, 20:29:38 »

Аз харесвам падащи воали - имам много подобна идея. И тъй като цветята ще са бели и прасковени, според мен ще е идеално. На снимката изглежда различно, защото цветята са оранжеви и червени, което е малко странно, но те разбирам какво си представяш тъй като аз съм с подобни идея, просто малко различна организация в пространството. И съм с две ръце за клонките - и аз планирам такива Bravo С теб май сме на една вълна за украса  DANCE
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #27 -: май 12, 2015, 06:12:13 »

Аз харесвам падащи воали - имам много подобна идея. И тъй като цветята ще са бели и прасковени, според мен ще е идеално. На снимката изглежда различно, защото цветята са оранжеви и червени, което е малко странно, но те разбирам какво си представяш тъй като аз съм с подобни идея, просто малко различна организация в пространството. И съм с две ръце за клонките - и аз планирам такива Bravo С теб май сме на една вълна за украса  DANCE

Даа, явно имаме много близка визия за украсата. Аз тази снимка с воала отпред я ползвам единствено за неговото разположение smile Другите неща някак си бягат от нюанса на прасковата. Днес предстои първа проба на роклята-стискайте палци  yahoo
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 12, 2015, 07:13:55 »

Успех, Ема smile Дано всичко мине наред и роклята е това, за което си мечтала  give_rose
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 12, 2015, 10:22:14 »

Голяма съм блейка...сватбата ще мине и аз чак тогава ще видя темата..
Честита темичка! Всичко, което си избрала, изглежда много красиво и премерено. Избра ли букета вече? С един букет ли ще си или ще имаш отделен за хвърляне?
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines