Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 05:32:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ema6666 - 06.06.2015г.  (Прочетена 72796 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 12, 2015, 10:34:39 »

Ема, успех и от мен!  smile Дано се е получила "твоята" рокля.  smile
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #31 -: май 12, 2015, 14:57:04 »

Здравейте, момичета. Ами...благодаря за подкрепата smile Разбира се, на първата проба роклята не изглеждаше като "моята" рокля, но искрено се надявам на следващата, след като минат корекциите, да е перфектна.

nansita първо мислех да съм с един букет и него да хвърлям - от прасковени рози, гипсофил и едни бели мн хубави и нежни цветя,но не се сещам как се казват. Сега обаче почвам да се замислям, та още не знам smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 12, 2015, 16:22:34 »

Питам, понеже и аз съм в същата чуденка.  blush
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 20, 2015, 14:45:44 »

Ема, не се притеснявай за роклята, няма да изглежда по същия начин като на снимката, по която я правиш, но съм сигурна, че ще ти хареса smile А за букета, аз си хвърлях моя. Разбира се, всеки си решава, има по 20-25 лв. изкуствени букети в сватбените магазини, така че няма да излезе и много скъпо, но в крайна сметка се казва, че се хвърля сватбения букет... не някакъв букет, които булката е купила за хвърляне :Р Но аз така мисля smile Пък и ми беше втръснало тук 25 лв, там 20, на третото място 30... И изведнъж като сметнеш, бам 3 бона за дреболии  shok  crazy  shok
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #34 -: май 20, 2015, 15:26:45 »

Ема, не се притеснявай за роклята, няма да изглежда по същия начин като на снимката, по която я правиш, но съм сигурна, че ще ти хареса smile А за букета, аз си хвърлях моя. Разбира се, всеки си решава, има по 20-25 лв. изкуствени букети в сватбените магазини, така че няма да излезе и много скъпо, но в крайна сметка се казва, че се хвърля сватбения букет... не някакъв букет, които булката е купила за хвърляне :Р Но аз така мисля smile Пък и ми беше втръснало тук 25 лв, там 20, на третото място 30... И изведнъж като сметнеш, бам 3 бона за дреболии  shok  crazy  shok

Да, Ина, съгласна съм с теб, но ми казаха и че имало поверие, че трябва да си хербаризирам моя букет и тн. И т.н., та май ще си взема малък за хвърляне. А за дреболиите спор няма, че отиват доста пари, но нали искаме всичко да е изпипано smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 20, 2015, 16:18:05 »

Ема, какво е това поверие? За пръв път чувам..
Активен
InaMineva
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 296


Албум: http://album.svatbata.bg/ina_deyan_denevi


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 20, 2015, 16:56:49 »

Ема, по принцип като хвърлиш букета, ще го хване някоя млада дама smile На 40 ден трябва да отидеш да си откупиш букета (така знам аз) и после си остава в теб. Можеш да си го запазиш smile Аз си хвърлях моя от калите, не знам дали ще прилича на нещо като си го вземем (все пак не съм виждала изсъхнали добре изглеждащи кали :Р ), но каквото - такова smile И пак казвам, всеки си решава smile
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #37 -: май 21, 2015, 10:51:28 »

Ами момичета и аз за първи път чух за такова поверие. Може да се бъркам и да съм изпуснала някоя съществена част при разказа за букета, че аз като ми обясняват нещо и си имам още 100 неща на главата, за които мисля, чувам избирателно  danceg Така че, грешката може и да е в моя телевизор. Ще проверя и ще докладвам smile
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: май 21, 2015, 10:57:12 »

Ема, аз не съм чувала такова нещо,но по различните краища на страната се прави по различен начин. Аз няма да хвърлям моя букет, ще има друг с някаква брошчица на него,която да остане за спомен след като изсъхнат цветята.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 21, 2015, 11:08:25 »

И аз не съм чувала за такова поверие, но може и да има.  smile
Преди близо 9 години хванах булчинския букет на една сватба. Е, ако искайте вярвайте, но още си е в нас. Не изглежда много добре, но аз съм си суеверна и си го пазя. Точно онази година се запознахме с ММ и само няколко дена след като си станахме гаджета  blush аз хванах онзи букет. Миналата година също хванах букет, но той не беше от естествени цветя. Само след три месеца той ми предложи.  Пазя си ги и двата.
Иначе съм решила да не си хвърлям моя букет. Ще имам втори, направен от майка ми. Мисля да го връча на племенницата ни да го носи през деня, за да може да е навсякъде с нас.  smile
Всеки си преценява как да постъпи. За мен това ще има някаква сантиментална стойност и не бих искала да се разделям с него.
Активен
Anne_Shirley
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 305



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: май 21, 2015, 12:32:16 »

always_and_forever , а не ти ли се иска твоят букет да донесе същия късмет на някоя твоя приятелка, която го хване?  give_rose Аз поне така разсъждавам - разделям се с него, за да донесе щастие на друго момиче. Разбира се, няма правила, всеки трябва да постъпва, както усеща за правилно  pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: май 21, 2015, 12:39:36 »

Ан, ами може и да си права. Ще се радвам да донесе късмет на някоя моя приятелка, но не ми се иска да се разделям с него. Надявам се да не звуча като егоистка, но така го чувствам. Другият букет отново ще си е мой, през целия ден ще е с мен и се надявам, който го хване да му донесе късмет. Не съм сигурна на първата сватба, на която хванах букета на булката, дали това си беше нейният или втори. Така или иначе, ако реша да си хвърля моя букет и след 40 дена отида да си го прибера, пак ще си е при мен.
Наистина всеки си ги усеща по различен начин тези неща.  blum
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #42 -: май 21, 2015, 15:02:20 »

Момичета, прави сте. Аз съм се объркала - не било поверие, а са ми препоръчали да си го запазя и хербаризирам, защото щяло да ми е хубав спомен. biggrin Ан, always_and_forever - все пак и вашите виждания ми се виждат логични, но най-вероятно ще си запазя моя букет. Все пак ако си продам роклята след това, което също още не съм го мислила де, но ако я продам, букетът ще ми е единствения предмет, който ще ми остане за спомен от цялата организация smile
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: май 21, 2015, 15:08:44 »

Ема,всичко ли ще си продадеш. Поне при мен ще останат 100 неща-чаши,свещи,подаръчета... Това с хербаризирането може и аз да го приложа. Накой ми спомена да напръскам цветят с лак за коса и така щели да се запазят много дълго време.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 21, 2015, 17:01:22 »

Ема, направи така, както намираш за добре. smile

Лорка, ако не се лъжа и аз съм го чувала това с лака за коса, но не съм пробвала.  smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines