Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 09:38:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на karanesheva - 04.07.2015г.  (Прочетена 62756 пъти)
 
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #135 -: юли 14, 2015, 08:30:09 »

Майка и свеки ни посрещнаха в ресторант и ни захраниха. Майка толкова сол ми набута, че ми беше доста солено в устата. След като ни захраниха и тръгнахме към масата, леля ми обърка нещата и ни накараха, да се върнем и разчупим питката, да се види кой ще командва. Скъпия, остана само с два залъка, всичко остана при мен.  Правихме играта с въпросите: до колко се познава ме- от 10 въпроса, 8 верни. Имаше надяждане на неженени двойки, спечелиха кумовете. Букета хвана  приятелката, която трябваше да играе ролята на свекърва, ако моята не дойдеше. Имах доста приятна изненада от гостите на хотела. Това беше група от 20 човека, които са туристи и трябвало да изкачат  връх Вихрен, но заради лошото време не могли. Те ми подариха две  чаши за кафе от висококачествен порцелан. Много приятно ме изненадаха и трогнаха.   Купона беше до 2 часа. Накрая не си чувствах краката от игра. На следващият ден получихме подарък от хотела, възстановителен масаж. Скъпия не иска да отиде, но аз се насладих напълно на това блаженство. На финала се обсипаха с листенца от роза и ги втриха в тяло ми.
Беше една хубава и изпълнена с емоции сватба. Всички гости останаха много доволни от организацията и хубавата храна, което предложи хотела. Не на последно място и природата. Там се събират три планини Рила, Пирин и Родопите. Аз съм много благодарна на всички професионалисти, които работиха с мен в този ден. Всичко мина много леко и спокойно, не съм усетила умора и напрежение.  
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: юли 17, 2015, 17:31:22 »

Честито още веднъж! smile Радвам се, че всичко е минало повече от нормално и че сте останали доволни. Наистина много мил жест от страна на тези гости на хотела, рядко се намират вече такива хора, които да изненадват непознати по толкова хубав начин smile
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: август 07, 2015, 09:43:32 »

Охх толкова е хубаво детето ти да ти е шафер.. Снимките са страхотни, всичко е било много хубаво Wink
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #138 -: август 11, 2015, 07:52:47 »

Наистина е беше много и вълнуващо, халките да ги носи собственото ти дете. Той беше много сериозен при подготовката за сватбата и имаше свои идеи, които ги реализира сам. Табелката "Младоженци" е негова идея, той я купи сам със собствени пари. Сега пак по негово решение е залепена на вратата на спалнята ни.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: август 20, 2015, 00:08:40 »

Чудесна сватба.. прекрасни сте... а това кумско пиле ме разби, не бях виждала досега.. страхотно и много различно
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines