Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 04:38:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на ema6666 - 06.06.2015г.  (Прочетена 72793 пъти)
 
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« -: май 06, 2015, 08:03:33 »

Еми дойде време и за твоята сватбена тема  yahoo
С нетърпение чаках да дойде деня, за да ти я направя  Wink
Хайде разкажи ни твоите емоции около подготовката, покажи ни снимки. Как се запознахте, как получи предложението.. Надявам се да я напълниш темата с интересни и вълнуващи разкази. Лека и приятна подготовка  give_rose


* svatba-(22)-34778-500x0.jpg (26.76 KB, 290x448 - видяно 787 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 06, 2015, 08:08:41 »

Честита тема, успех до края и нека положителните емоции имат превез  good Очаквам разказите ти с нетърпение, тъй като не знам много за твоята сватба  blush
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #2 -: май 06, 2015, 08:56:53 »

Здравейте, момичетааааа  Bravo

Много благодаря за темичката djosi. И аз я чаках с нетърпение smile Улучила си точно в десетката цветовете на сватбата ни - праскова и светло зелено  pleasantry

Такааа....сега набързо ще ви опиша какво е готово, че повечето неща не са smile Роклята ми, която се шие по снимка, ще бъде готова (евентуално) до 16-ти този месец, което малко започва да ме панира. Не съм я пробвала все още и не знам дали ще е моят модел, но....няма да се ядосвам сега. Имаме си чаши и украса към тях, които сега ще ви кача. Поканите ни са вече раздадени и предполагам сте ги видели, тъй като ги качих в темата за поканите  danceg

Другото, което предстои да направим е да отида на пробен грим, че все още не съм открила гримьор, чакаме проект на подаръчетата, които сме избрали да са магнитчета, също да си взема обеци, обувки, за роклята, която още не е готова  danceg

Малко съм хаотична, но пиша за всяко нещо, за което се сетя. Сега ме питайте вие, за да не пропусна нещо.

Още веднъж благодаря за темичката  give_rose


* 1.jpg (73.34 KB, 238x423 - видяно 5230 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 06, 2015, 09:01:26 »

Ти си хаотична, но аз искам да знам всичко от запознаството още, след това предложението и после да стигнем до същинската част със сватбата... Как избрахте датата, как се спряхте на ресторант, фото, видео, ДЖ...   Yes
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 06, 2015, 09:35:27 »

Ема, честита сватбена тема.  Bravo Пожелавам ти само положителни емоции, без излишни нерви и притеснения.  blum
Разкажи ни за запознанството и предложението. Много ми е любопитно.  pardon
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #5 -: май 06, 2015, 11:18:59 »

Ти си хаотична, но аз искам да знам всичко от запознаството още, след това предложението и после да стигнем до същинската част със сватбата... Как избрахте датата, как се спряхте на ресторант, фото, видео, ДЖ...   Yes

Взимам си бележка и започвам от самото начало  blush

Запознахме се на работа, доста тривиално, но много забавно smile Работехме на един и същи етаж и ММ отделяше доста голяма част от времето си, за да си говори с мен, за ме опознава.  danceg Винаги намираше тема на разговор и идваше там, където ходехме с моя екип (тъй като работехме на различни позиции). И така....няколко месеца опознаване, комуникация с колегите ми, с които всъщност сме доста близки, като едно малко семейство smile и дойде момента, в който аз си казах "това е моят човек"   LOVING Доколкото знам от него, той още от първия момент, в който ме е видял, си е казал "това е моята жена"  DANCE DANCE DANCE DANCE Ама аз нали съм си малко дърво.....при мен трябваше да мине време, за да разбера, че той е ЧОВЕКЪТ

Предложението беше на плажа на морето   girl_in_love Любимото ми място smile Но историята тук е доста интересна. Та значи аз не съм от купонджийския тип хора smile Предпочитам да си излизам на кафенца с приятели, да ходим с ММ по някакви почивки, но не обичам да излизам по дискотеки и да дивея до никое време ( което е доста скучно от моя страна, но...такава съм си) biggrin Та въпросната вечер ММ ме уговаря още от сутринта, че вечерта сме на дискотека. И аз....с 300 зора се съгласявам да изляза. Сядаме на заведение, става 10 ч. и аз казвам "абе дай по-добре да си ходим, хапнахме, не ми се ходи на диско". И за малко да оплескам всичко  danceg Обаче размислих и отидохме, след което мина малко време, ММ ме отведе до плажа, под предтекст, че ще се полюбуваме на шума на морето и...хоп....беше на колене  yahoo yahoo yahoo yahoo
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #6 -: май 06, 2015, 11:25:24 »

Веднага на следващия ден погледнахме календара, за да си изберем дата и тъй като 6 ми е любимото число и за наш късмет е събота....решихме да е на 06.06  smile smile
А, забравих да допълня как казахме на нашите за предложението. Тъй като бяхме заедно на море, се прибираме в 3 сутринта, аз влизам при тях и ги събуждам, като им завирам ръката си с пръстена на нея в лицата и плача и казвам "Ще се омъжвам". А те милите...въобще не могат да зацепят какво става и мигат,мигат...."ами добре" и аз излизам и ги оставям да спят, като си мисля как бяха сънени и не успяха да покажат очакваната от мен емоция sad Ноооо след 15 мин. станаха, вече осъзнали какво съм им казала и...започна як купон  yahoo yahoo yahoo

Ресторанта, църквата и ритуалната зала ги избрахме още Ноември месец, но се забавихме с избирането на ДЖ и за нашата дата бяха заети всички, които са препоръчвани като добри. Все пак си имаме ДЖ и се надяваме да се справи също достатъчно добре, въпреки, че не е от най-препоръчваните smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 06, 2015, 11:35:22 »

Историята е супер, прави ми впечатление, че сте били заедно на море с родителите ти, което е супер яко.. Ние също често пътуваме с моите родители, все едно са си ни приятели и ММ ги приема супер. Радва ме, че се разбират добре  yahoo

Ресторанта беше Вега май? Църквата и ритуална кои са? Ние сега се чудим коя да бъде нашата ритуална, въпреки че няма да имаме гости, а само кумовете и родителите, искам да е красива все пак  pardon Фото и видео ?
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #8 -: май 06, 2015, 11:43:00 »

Историята е супер, прави ми впечатление, че сте били заедно на море с родителите ти, което е супер яко.. Ние също често пътуваме с моите родители, все едно са си ни приятели и ММ ги приема супер. Радва ме, че се разбират добре  yahoo

Ооо много добре се разбира с родителите ми ММ, а аз съм супер привързана към тях и ако имаше някакво напрежение в общуването им....щях много да се натоварвам smile

Ресторанта е "Форум", а ритуалната на Витошка и църква "Св. Неделя". Решихме последните две да са близо едно до друго и да имат повече време докато стигнат до ресторанта. Пък някой ако иска и да пие кафе на Витошка smile За фото и видео сме се спряли на филмова къща "Zoom" (надявам се да не е реклама, че не съм много наясно кое е и кое не). Хареса ми портфолиото на сайта им и така...


Ресторанта беше Вега май? Църквата и ритуална кои са? Ние сега се чудим коя да бъде нашата ритуална, въпреки че няма да имаме гости, а само кумовете и родителите, искам да е красива все пак  pardon Фото и видео ?
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #9 -: май 06, 2015, 17:31:30 »

Честита тема и от мен. Спокоен месец и от мен, да е изпълнен с много положителни емоции. И аз чакам разкази.
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #10 -: май 06, 2015, 19:22:36 »

alexandrova_90 опитала съм се да ти отговоря, но май не ми се е получило smile Аз съм наистина щастлива, че ММ се разбира с нашите, тъй като съм доста близка с тях и ако им куцаше комуникацията, нямаше да го приема лесно.

Иначе ресторанта е "Форум", а ритуалната на Витошка и църква "Св.Неделя". Тъкмо ще могат хората да изпият по едно кафе на Витошка, докато дойде време за ресторанта  yahoo За фото и видео сме се спрели на филмова къща "Zoom". Надявам се да не е реклама това, тъй като не съм много наясно кое се счита за реклама и кое не smile
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #11 -: май 06, 2015, 23:29:54 »

Честита темичка Ема! Пожелавам ти да я напълниш с много положителни емоции smile

Да те питам - чашите са от Диамант нали? На Пиротска, Даниела? Тя направи всички дреболии по моята сватба страхотна е smile

Кажи сега кумове как избрахте? Какви ритуали смяташ да спазите?
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #12 -: май 07, 2015, 08:19:10 »

Честита темичка Ема! Пожелавам ти да я напълниш с много положителни емоции smile

Да те питам - чашите са от Диамант нали? На Пиротска, Даниела? Тя направи всички дреболии по моята сватба страхотна е smile

Кажи сега кумове как избрахте? Какви ритуали смяташ да спазите?

Дааа, milenkata от там са чашите, украсата....много е добра, наистина smile Иначе кумовете ни са моя приятелка и приятел на ММ, тъй като нямаме женени двойки, които да са близки приятели и на двамата и се спряхме на варианта, всеки да си избере негов близък човек. От ритуалите мислим да спазим почти всички, които успеем smile За съжаление, няма да мога да спазя един ритуал, който е типичен за моя край, извеждането на булката от дома й с жива музика и хора smile Но за сметка на това, ще го направим в ресторанта.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 07, 2015, 08:25:19 »

Браво, хубави местенца сте избрали  Bravo За видеото, нямам впечатления, дори за първи път ги чувам, но не съм дълбала в дебрите на видеооператорите, при нас беше любов от пръв поглед  pardon

Защо няма да спазите ритуала с извеждането на булката? Ние също няма да сме в родния ми дом, а в общото ни жилище с ММ, но все пак ще си го спазим  pardon
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #14 -: май 07, 2015, 10:56:12 »

Браво, хубави местенца сте избрали  Bravo За видеото, нямам впечатления, дори за първи път ги чувам, но не съм дълбала в дебрите на видеооператорите, при нас беше любов от пръв поглед  pardon

Защо няма да спазите ритуала с извеждането на булката? Ние също няма да сме в родния ми дом, а в общото ни жилище с ММ, но все пак ще си го спазим  pardon

То по-скоро извеждане ще има, но не както е по нашите традиции - с жива музика smile Не искаме да надуваме главите на съседите  funnytooth
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines