Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:01:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на artemida777 - 05.06.2015г.  (Прочетена 39020 пъти)
 
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юни 08, 2015, 17:35:39 »

Feribotka, на нас ни взеха 61лв, защото бяхме в делничен ден. Събота и неделя по принцип са по-скъпи таксите, без значение дали има чичковци или не.  smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #76 -: юни 08, 2015, 22:30:34 »

Ехеее ами нищо, още едни допълнителни 100 лв  Girl_hide
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юни 10, 2015, 13:26:05 »

Връщам са да ви доразкажа. smile В ресторанта нямаше никакви гафове, стана страхотен купон, гостите още ни звънят да ни поздравяват. danceg Само още първите 5 мин свекърва ми ме ядоса, но го пропуснах покрай ушите си, за да не си разваляме деня. beating Първата ни песен беше  http://vbox7.com/play:0daecc48, може би малко изтъркано, но доста подходяща за случая. От всички получихме парички, както се и надявахме. blushИ от няколко души освен паричките имаше и подаръци: от майка ми и баща ми комплект ръчни часовници, от баба ми и вуйчо ми икона, правена специално за нас, от кумувете фоторамка. От сватбената агенция получихме изненада три украсени бутилки шампанско за първа годишнина, дете и златна сватба. А от хотела в стаята ни бяха приготвили бутилка вино и торта. Много сме доволни от всичко.  danceg
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юни 11, 2015, 11:42:43 »

Много емоционално продължение на разказа ти.  cray Прекрасни сте! Бъдете много щастливи!  heart
Браво за всички подаръци, които сте получили. Нищо излишно няма според мен.  smile Песента също е хубава. Не е изтъркана, това ще си е вашата песен и винаги ще си спомняте този момент, когато я чуете.  heart
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines