Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 01:40:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на artemida777 - 05.06.2015г.  (Прочетена 39030 пъти)
 
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« -: май 05, 2015, 08:43:40 »

Остана точно месец до най - чакания ден. Заповядай в твоята тема и ни разкажи за подготовката ти. Лека финална подготовка изпълнена с много положителни емоции.


* pink.jpg (32.8 KB, 443x336 - видяно 554 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 05, 2015, 08:44:27 »

Честита тема, Артемида smile Чакамете за снимки и разкази smile  give_rose
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 05, 2015, 11:06:54 »

Честита тема и от мен! Спокойни оставащи дни до големия ден. smile
Активен
karanesheva
Професор
****
Публикации: 334


« Отговор #3 -: май 06, 2015, 17:49:47 »

Честита тема и от мен. Момичета всяка седмица ще имаме булка, понякога две  Bravo Bravo Bravo
Чакам твоя разказ с интерес
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 07, 2015, 00:56:09 »

Мерси! give_rose Влизам днес във форума, отварям да видя какво се случва с другите момичета.... и си виждам името. И така осъзнах колко малко ми остава.  Сватбаааа
Започвам от началото. С бъдещия ми съпруг се запознах преди 5 години. Запозна ни тогавашният ми приятел, с който бяха съученици. От време на време се виждахме в компания, но нищо повече. Една година по-късно се разделих с въпросното момче и започнахме да се виждаме само двамата, първо само като приятели, а скоро след това ме покани на истинска среща. След това нещата се развиха много бързо – след две седмици заживяхме заедно, а след две месеца получих предложение. *YAHOO*Беше на брега но морето- вълните се плискат, чайките пеят, въобще пълна романтика. В първия момент не можах да повярвам и помислих, че се шегува. Но като го видях колко е сериозен, побързах да кажа(разбирайте да изкрещя хлипайки) „Да!“blush Два пъти отлагахме сватбата и накрая миналия октомври определихме окончателна дата 05.06. Цветовете ни са синьо и розово.
Скоро ще се включа да разкажа и покажа докъде сме стигнали. smile


* IMG_20141102_065203 - Copy.jpg (65.21 KB, 299x390 - видяно 3025 пъти.)
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 07, 2015, 07:54:50 »

Артемида, браво на твоя мъж. smile

Когато имаш време се отбий да ни разкажеш повече.  Wink
Активен
ema6666
Ентусиаст
**
Публикации: 138


« Отговор #6 -: май 07, 2015, 08:23:59 »

Честита темичка и от мен.  give_rose
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 07, 2015, 22:48:05 »

Много романтично предложение  Bravo на твоя мъж, а пръстенът е много красив и нежен smile
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: май 08, 2015, 13:18:16 »

Връщам се да разказвам. На 1 ноември вечерта определихме датата,  аз толкова се вълнувах, че нямах търпение да кажем на моите родители (все още живеем с тях). Добре, ама аз поглеждам, че вече е станало 22h, а те си лягат много рано. И звъня на майка ми и викам ”Хора, в никакъв случай не се лягайте преди да се приберем!” Ама не съм се сетила каква причина да измисля. А тя „Защо?Ключовете ли си забравихте?” Аз потвърждавам, щастлива, че сама ми е намерила оправдание. „И двамата ли си забравихте ключовете? crazy” Явно усети, че има нещо гнило, но се отказа да задълбава.
Веднага хванахме едно такси, купихме шампанско по път и се прибрахме. А те вече по пижами, само чакат да ни отворят вратата, за да си легнат. funnytooth Е, още 2 часа не легнаха.
Ритуалната и църката вече ги бяхме избрали (ритуалната е Красно село, а църквата – Св Троица на „Константин Величков”) и още на 3 ноември отидохме да ги запазим. Оказа се, че за венчавката е рано, но не ни върнаха. Попа само каза ”Чакайте, деца, да извадим новата книга, че за другата година още нямаме книга”. funnytooth Записахме се и си отдъхнахме, че сме свършили най-важното.
И дойде време за ресторанта... Много се измъчихме с избора. Първо почти всички ресторанти отпаднаха, защото нямаше как да съчетаем интериора с нашите нестандартни цветове. Харесахме няколко ресторанта, но те не искаха да ни вземат, защото сме само 50 души. sad В крайна сметка намерихме два подходящи ресторанта, и то с бонус хотелска част към тях – „Арена ди Сердика” и „Метрополитън”. Потърсих мнения за тях и какво да видя – и за двата почти няма коментари. Все едно никой не си е правил сватбата там. Притесних се малко, но не можахме да си харесаме нищо друго и решихме да рискуваме. Най-лошото беше, че и двата много ни харесват. Чудихме се два месеца, преди да изберем „Метрополитън”. Там ни предложиха апартамент с джакузи и това наклони везните. Wink Засега сме много доволни от тях, отношението е много на ниво, всички са много любезни и усмихнати, а храната е уникална. Дегустирахме две менюта и двете бяха страхотни. Така че сега се колебаем за храната. blush Но имаме достатъчно време да решим.
Това е от мен засега, другия път ще гледам да ви покажа и някои снимки на готовите неща.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 08, 2015, 13:26:04 »

Историята, разбира се е прекрасна  Bravo

Браво за избора на ресторант, няма много отзиви за събития там. Фризьорката и маникюристката, които посещавам са в този хотел, понякога си поръчваме обяд, ако се застъпя и при двете, кухнята е страхотна  good good

Покажи примерни снимки на декорацията, кой ще ви я прави, агенция или сами ?
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 09, 2015, 01:17:52 »

За декорацията ще се погрижи агенция. За съжаление, масите са доста тесни и не позволяват нещо по-пищно. sad Ще има букети, подобни на този, само че няма да са кръгли, а продълговати:
  
  


* Festanlass-Blumenring.jpg (68.88 KB, 350x260 - видяно 2954 пъти.)
« Последна редакция: май 09, 2015, 01:19:54 от artemida777 » Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 09, 2015, 01:21:05 »

А в средата няма да има плаващи свещи, а високи, като тези тук:


* red-rose-top-table-centrepiece.jpg (49.31 KB, 510x376 - видяно 557 пъти.)
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 09, 2015, 07:05:22 »

Изборът на ресторант, май се оказва труден при почти всеки. Важното е, че вече сте се спрели и дано оправдае очакванията ви. Много ми хареса украсата.  smile
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 09, 2015, 08:22:09 »

Букетчетата са много хубави, не съжалявай че няма да е пищно, този вариант е много нежен и хубав  girl_wink
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 09, 2015, 19:15:25 »

Мерси, момичета. give_rose В началото ме беше яд за украсата, но го преживях. Както каза нашата декораторка, поне ще спестим малко от цветя. lol
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines