Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 15:18:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 77   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Май 2015 - С труд по пътя към книжовността :)  (Прочетена 240842 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #1065 -: май 29, 2015, 14:51:49 »

Али, ако им дадеш бира ще спрат да работят, но ако продължат на бира скоро ще чуеш и "приятните" звуци от песента на някой ромски славей по радио чалга+, най-вероятно!
Ина, аз съм гледала твой бременни снимки с Марта, защо сега не ни се показваш с коремчето?
Гледам Антъни Бурдейн и тука паказаха една издълбана краставица, пълнена с малко лимонов сок и домат, и скариди. ИСКАМ!
На мен преди сватбата ми идваше на 50-60 дни, след нея нещата се нормализираха и почна да ми идва на 30-40. Може от стреса да ви закъснява.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #1066 -: май 29, 2015, 14:55:07 »

Защото ако щеш вярвай, нямам нито една снимка  badgirl

always_and_forever ако не е така, значи си далеч от истината  girl_haha

Днес ми е хубаво. Да не повярва човек…

Бяхме тази сутрин на последния курс за подготовка за раждането. Този беше посветен на бащите и обясниха на Фабио всякакви неща, които трябва да прави или не в родилна зала, за да ми помага. Като си трьгнахме и го питам как му се струва цялата история с раждането и пр. И той ми отговори, че супер стресиран за… това как ще стигнем до болницата.  crazy Това му е най-големия проблем, друго нищо не го притеснявало  Oh my ...

Можах само да отговоря "да ти имам проблемите" и това е, какво да кажа друго  pardon
« Последна редакция: май 29, 2015, 14:58:28 от inaxastra » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #1067 -: май 29, 2015, 15:04:59 »

Гледам за цикъла всички си споделят. Някои хора още ли са бан-нати или ще ни кажат, че форумът не е само женски?

Мен пък май ще ми подрани, а се надявах да ми закъснее, че да се размести малко и юли да не ми дойде докато сме в Гърция  crazy
Винаги ми идва на 25 дни, само миналата година, като бях болна ми прескочи веднъж, дойде ми точно на 50тия ден. Много са ми сложни тия сметки, преди все се сбърквах като ида на гинеколог какво ме питат, добре, че сега имам приложение на телефона да ме ориентира.

Хора, гледах някъв репортаж на Господарите, дето чак мен ме втрещи



Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #1068 -: май 29, 2015, 15:11:35 »

Панде, ми да се включи въпросния и да даде друга тема за разговор. smile
Ще стискам палци да нямаш проблеми от подобно естество в Гърция.

Видях го, ама не посмях да кажа нищо....ужасена съм просто. А дали ще има последствия sad...
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #1069 -: май 29, 2015, 15:12:28 »

Ина, добре, тогава ще си живея в заблуда.  girl_haha
Фабио с теб ли ще е по време на раждането?  blush

Панде, за кой репортаж става на въпрос?  huhhuh.gif
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #1070 -: май 29, 2015, 15:12:44 »

Панде, не ми говори за репортажа cray Ей, това отлепена плацента боли, бе, хора... БОЛИ!
Тия мухльовци от строежа събудиха малката с рев. Едва я успокоих. Хем пък нейната стая гледа на обратно и сме с хубава дограма. Сега се чудя къде да думна жалба по-напред. И понеже институциите работят само ако ги подгрееш взаимно - няма да е на едно място. Ще копирам жалбата до няколко места diablo
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #1071 -: май 29, 2015, 15:12:55 »

Ина, първо почвай със снимките! После София ще иска да види къде е била.
Фабио, ме уби с притесненията си как ще стигнете до родилното. Защо това го притеснява?
Панди, кажи какво ти е приложението, аз си имам онлайн календар, ама в телефона нямам. Сега се сетих последния път разглеждам на братовчедка ми новия тел  и стигам до календара й, а той заключен с комбинация  Oh my ... голям смях беше какво пази с парола.
Айде да се включи, да разбуни пак духовете! Следващия път може пък да му е за последно!
и аз гледах репортажа, много гадна история! Горките хора!
« Последна редакция: май 29, 2015, 15:14:37 от ratatui » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #1072 -: май 29, 2015, 15:19:40 »

Фабио ще ражда с мен, да. Той и преди беше и помагаше. Той преряза на Марта врьвта и я облече за пьрви пьт. Те почти не ти пипат детето.

Притеснява го, защото нямаме кола. Ако е нощем както често се случва, трябва да викнем такси, а не всички взимат родилки и може да има проблеми с това. Имаме приятели, които ни предлагат да ни закарат, ама все пак да звьниш на хората по нощите през работната седмица евентуално…  nea  Затова се коси той.

Какьв репортаж? Нещо, което не искам да знам сигурно. Както казваше един мой колега за определението на отвращението: нещо, което искаш да виждаш, но не можеш да откьснеш очи от него.

Аз бегло видях в новините, че има умряло бебенце. За него ли говорите?
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #1073 -: май 29, 2015, 15:24:39 »

Инче, ще се наредят нещата! Мама като тръгнала да ражда сутринта я закарала една съседка. Баща ми беше командирован за половин година на другия край на България и нямаше как да стигне достатъчно бързо. Аз разбрах, че е отишла да ражда чак след училище. А тя рано рано сутринта, след като ме изпратила на училище,се обадила на комшийката да я кара.  crazy Прибрах се, баба беше вкъщи и ми каза,че мама е на преглед. Аз седнах да уча и след няколко часа дойде да ми каже, че съм станала кака.  heart
По повод репортажа, не ти трябва да знаеш случката. Мен много ме травмира. А и не разбрах много защо се е наложила точно такава интервенция. Може някой по-запознат на лични да ми пише.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #1074 -: май 29, 2015, 15:25:30 »

Инче, в такъв случай притесненията му са основателни. А как стои въпроса с кола под наем, ако не си родила малко преди термина да вземете кола, която да си стои пред вас готова да отидете в болницата?
Не искаш да знаеш за репортажа със СИГУРНОСТ не го гледай! За това е да. Нансита, аз също не разбрах много много, ама едва ли вече има значение. Горките хора!
« Последна редакция: май 29, 2015, 15:27:58 от ratatui » Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #1075 -: май 29, 2015, 15:31:26 »

Ина, и аз ти прегледах снимките от единия албум. Разкошна рокля, а скоро имате годишнина от сватбата? Wink на брат ми сватбата беше на 12 юли 2008 Wink близо до вашата. Дано не ми се обидиш, но кое е зеленото пиле на снимките? Такива цветове ги свързвам с нашата кралица, но тя е жълтото пиле. Wink просто така се откроява с този цвят.

За закъсненията, аз като не съм на хапчета съм супер нередовна и след сватбата на 35 ден правех по един тест, за да си кротувам и чакам спокойно, че ми беше нервно. След няколко месеца обаче на 35ия ден имаше 2а чертичка. Wink понякога стават неочаквано нещата. И Ина е права, че нищо не се усеща. smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #1076 -: май 29, 2015, 15:32:21 »

Аз и без това в момента рева като тиха луда заради стхотворенията, които ми припомни Свекьрва… Хормоните не прощават на никого…

Ти като не знаеш кога ще родиш, няма как да се наеме кола. Но предния ьт пак с такси бяхме и не е имало проблем. Човекьт даже ме черпеше с дьвки или нещо от тоя род.

Може линейка да се извика, чиято цена се покрива от дьржавата, но само ако наистина те приемат в болница. Ако ти кажат рано е, ходете си, си я плащаш от джоба и е около 150е май. Не знам точно.

Абе ще се оправим. Аз не се притеснявам за това.

Виви, това е една от най-добрите ми приятелки тук - Лор. Страхотен човек  heart heart heart

А годишнините, ние сме ги наредили: 12 сватба, 13 моя рд, 14 националния на Фр. Така не можем да ги забравим. Ще видим София кога ще се роди, терминьт е на 9.
« Последна редакция: май 29, 2015, 15:34:45 от inaxastra » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #1077 -: май 29, 2015, 15:38:07 »

Освен албума на Ина може да прочетете и темата от сватбата ѝ, много е интересна. А темите им с Марта съм ги чела от телефона и докато готвя на работа, докато ги наваксам. Много ги обичам двечките (скоро тричките), Фабио и той е много готин  heart
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #1078 -: май 29, 2015, 15:40:56 »

Стига бееее, сега се засрамих вече  badgirl

Много си мила, ама се незаслужени всички тия комплименти.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #1079 -: май 29, 2015, 15:44:40 »

Инче, приемай комплиментите с гордост! Тук не си правим комплименти за щяло и нещяло, само на заслужилите.  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 77   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines