Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 03:35:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 77   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Май 2015 - С труд по пътя към книжовността :)  (Прочетена 245179 пъти)
 
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #885 -: май 26, 2015, 06:51:00 »

Благодаря за пожеланията момичета. smile  give_rose

Чери, не ме разбирай погрешно, аз не съм против секциото, дори не съм против секциото по желание, напротив, подкрепям го, но ме е яд, че те лъжат и ти говорят глупости, за да синпостигнат тяхното. Да ти кажат поне какви са фактите и да си решиш, а не да ти казват как жена висока 170 можела да роди бебе до 35 см обиколка на главата, що за глупост е това? Както и да е. smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #886 -: май 26, 2015, 07:06:14 »

Аз пьк не мисля, че обикновения човек има достатьчно информация за плюсовете и минусите, за да си решава. В идеалният свят, за мен би имало сьвестни доктори, на които да можеш да се довериш.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #887 -: май 26, 2015, 07:30:17 »

Добро утро.. Днес отново съм човек и съм в далеч по-добре настроение от вчера..
Фани, извинявай, но все забравям да попитам от кой град си? Никъде не съм чела за това   blush Доста интересни мероприятия организират за дечицата  Bravo Вземи стегни багажа, като мъжа на Миленка се разсополиви, скоро роди.. Може да е знак  Girl_hide

Никога нямаше да се сетя да опиша на Ина, какво представлява открит урок с Рада, Свекърва отново адмирации.. Не, че са ти нужни моите поздравления, но да си кажа  pardon

Снощи да си призная Капките ми бяха леко скучни... Филип ми хареса най-много, исках Ненчо да спечели обаче.. Азис, направо ме ужаси, никак не ми хареса като Цеца, а аз я харесвам  huhhuh.gif Превключвах на концерта на Слави, доста хора е имало наистина.. Хубаво е, че попадах на старите му песни, като пееха някоя нова от репертоара на Борис Солтарийски, превключвах... Какво момче беше, какво стана.. Като малки, ходехме с бащата на бъдещата ми кума, в един култов бар Оникс, само рокаджии се събираха и Борето си беше редовен посетител... Сега ми е доста неприятен  pardon

Прекрасен ден ви желая, дано днес не вали... Довечера ще ходим да ни снимат за клип Изненада към моята приятелка и мъжа й, които ще се женят на 13.07 (тази с извратеното моминско парти crazy)


« Последна редакция: май 26, 2015, 07:32:11 от alexandrova_90 » Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #888 -: май 26, 2015, 08:43:52 »

Снощи гледах Слави и 40 минути преди края се прибра мъжа ми от работа ,и той го пусна от начало.Пак го изгледах ,разплаках се на песента ,която посвети на сестра си ,и на много други любими мой песни "Жива рана" ,"Ела ,ела"
Адмирации за всичко което е напривл.Превключих на нова и ме се стори ,че гледам предаване по някоя кабелна, директно от читалището.Не изтърпях и Ненчо дори, и отново минах на Слави.Как ме е яд ,че не успяхме да си вземе билети за концерта му в Арена
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #889 -: май 26, 2015, 08:47:07 »

Добро утро!
Вчера се развихри дъжд и вятър тук. Отидохме в нашите, за да сменим обстановката и малката да е спокойна. Тя, като отвори очи, е готова за игра навън. Първите 15 минути в баба си беше най-послушното дете. Заигра се, обикаля, но всичко точно. Изведнъж като пощуря Eeager От беля на беля. Свалихме я долу с триколката. Аз хич не я ползвам тая триколка. nea Заобикаляхме гьоловете и дребната беше много щастлива навън. smile Научи се да върти педалите yahoo Днес ще има нова доза чист въздух. До колко е чист в града - друг въпрос blum
Снощи не успях да гледам Слави. Капките съм ги гледала май само един път и оттук-оттам още няколко изпълнения. Виж Столичаните тотално ме дразнят. И пак го гледам, за да си кажа "Защо развалиха този хубав сериал? Как можаха да паднат долу? Добре, че са кадърни актьорите, за да се насладя поне на играта им, а не на слабия сценарий!".
Мразех откритите уроци. Хич не бях притеснителна, ама открити имахме само по английски. Ходех на курсове в началното училище. Останало ми е спомен как всички имаха стихотворения, а аз нямах. Моето го дадоха на някакво друго дете, за да имало то. Имахме и други неща - попълвахме думи, отговаряхме на въпроси, правихме диалози... Накрая нашите мрънкаха толкова много защо съм си дала стихотворението и как съм правила всичко, което и другите са правили. beating Пфууу, как мрънкаха самоооо... Още го помня!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #890 -: май 26, 2015, 09:10:49 »

Али, не го лишавай от разходки детето, дори и в дъжда! И при нас валя обаче успяхме да се приберем преди яко да ни навали  blum бягах с корема - даже си викам снощи от толкоз тичане ако не родя през нощта ей ме на  blum не успях - то и Кико като кака си май ще си изчака термина  tease Тони, в Търговище живеем ние! Жужи и аз много му се изкефих на Слави, ама е поотслабнал, посбръчал се е... Най-вероятно е свързано с болестта му - приятел лекар ми е казвал, че има МС. Дано да не прогресира повече заболяването му  good
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #891 -: май 26, 2015, 09:25:03 »

Здравейте smile

Ние се прибрахме снощи успешно. Валеше, но не много по пътя. Междудругото, ако не се вземат мерки пътя за Враца може и да пропадне, защото след тия дъждове свлачището при Люти дол е станало по-голямо - половината платно (това, което е затворено) е пропаднало с около 50 см, а преди една седмица само беше напукан асфалта. До скоро се вземат мерки.

Абитуриентката ни беше прекрасна майска роза  give_rose Голяма сладуранка ни е, много добро дете, пу пу.
Малко росна дъжд като се събираха, но успяха да си направят малко снимки и на площада (заради дъжда се събраха направо там, а не както им е традицията на ПМГ).


А за предложението за сега няма да разказвам, може пък да реши да се включи във форума и тя да си разкаже. Като дата искат да е 07.05.2016, защото тогава им е годишнина. Аз се опитах да ги убедя да е сега септември или началото на октомври, че не ми се чака, но те си знаят. Пък и прочетох изфорума, че ноември има разни намаления на булчински рокли, та може от това да се възползват.

Ина, то явно е далавера да си  детегледачка у вас. Аз поне холандския да бях научила на мойта работа. сега ми се струва, че те доста взеха да го забраят. Като говорят с майка си половината им думи са на английски и всичко им разбирам. Забравих да те поздравя за успехите ти!

Междудругото, в петък ходих да гледам защитата на дисертацията на една позната. Много се радвам за нея, че вече е доктор. Ама пък и малко се депресирах, а очаквах много да се надъхам.  
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #892 -: май 26, 2015, 09:27:49 »

О, не го лишавам детето. То и аз имам нужда от разходка blum Не че не си обичам дома. Напротив! Хубаво ми е, уютно, всичко ми е наред. Обаче не съм от хората, дето да се затворят между 4 стени (е, малко повече в нашия случай).
Хехе, един ден беше много гадно времето. Дъжд, студено, вятър... Излизам аз за кухнята, баба гледаше малката вкъщи. Гледам - вратата на мазето отворена. В следващият момент един комшия наднича отдолу. С него редовно се събираме навън, с мъжа ми и баща ми са дупе и гащи - Гела, Мара и Камшик Тодора по-точно. Та, питам го какво се е наврял в мазето, а той "Ми, пия си кафето." Аз shok А той вика "Ми не ми се седи вкъщи, а навън е гадно и мокро и затова в мазето си пия кафето...". Аз вече lol lol lol
Панде, ще чакаме сестра ти тогава Wink
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #893 -: май 26, 2015, 09:41:53 »

Добро утро и мерси за кафето.
Виви, честито!
Свекърва много готино е обяснила открития урок. Страхотен пример  good Bravo
Ние едно време имахме много открити уроци от 1 до 4 клас. Не си спомням да е било стресиращо, по-скоро всеки искаше да се покаже колко много знае. Госпожата задаваше въпроси, всеки вдигаше ръка и се избивахме да отговаряме (ръката горе, 2 пръста вдигнати и навряни под носа на госпожата, с характерното въртеливо движение на китката и тихичкото "гуспожу, гуспожу" ), пеехме песнички, решавахме задачи- голям кеф. Даже един месец ни преподава една стажантка и след това дойде комисия да я оценява. Много се радвахме тогава.
По повод какво раждане да има....не съм много компетентна, но пък ако няма медицински показания за секцио, не виждам смисъл да се прави. Ще прочета статията след малко. Лично мое мнение е, че вече бебетата се планират по конвейр, никой не ще да чака родилката да си роди,когато му дойде времето. Погледнато от тяхна гледна точка, по този начин ще изродят 10 бебета днес вместо 2-3.  nea
Сигурно друга песен ще пея след време,ама да видим. smile

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #894 -: май 26, 2015, 09:49:35 »

Фани, като каза сега, вече се сещам, че знам. Както са казали хората "Малко, ама на време"  pardon
Понеже ти показа, вчера промото в НМ, имаш ли идея тези неща, които са в онлайн магазина, дали са налични и в магазините.. Как мога да разбера.. Харесах си едни пантофки за танцувалната част на сватбата, чудя се дали да ги поръчам.. 13,90лв, но ако не са ми удобни.. Искам да провам в някой магазин  huhhuh.gif

Нат, аз също обожавах откритите уроци и се скапвахме да се надпреварваме, кой първи да отговори на въпросите.. Това с комисията за оценяване на стажанти ни се случваше много често, винаги избираха моя клас.. Може би, защото класната ни беше най-сериозна и се занимаваше много с нас, т.е сигурно беше, че сме най-подготвени и няма да изложим, нито момичето, нито училището  pardon

Оф, чудя се какво ще говоря довечера и то пред камера.. Представям си Илиян, как само стои и си мълчи, той не си пада по подобен род изяви.. То, аз също, но не става да мълчим и двамата  crazy Момичето, което ще ни снима, принципно се занимава с рекламите на Студио Модерна, дано поне има опит и ни предразположи  Girl_hide
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #895 -: май 26, 2015, 09:55:03 »

Пожелай им светло бъдеще и крепко здраве  tease
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #896 -: май 26, 2015, 10:24:55 »

Тони, не знам, но според мен би трябвало да са налични и в магазините обувките. Аз бих отишла със снимка и да я покажа направо на консултантките и да искам да ги пробвам. Успех  good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #897 -: май 26, 2015, 10:34:53 »

Здравейте

Аз не си спомням като малки да сме имали открит урок. Може би е интересно, но тогава едва ли щеше да ми бъде.

Чери, добре дошла!  smile
Интересна статия. Жалко, че пак сме на върха на подобна статистика. Въпреки, че се ужасявам само като си помисля какво е да родиш нормално, съм склонна да родя по този начин, ако няма друг проблем, разбира се. Толкова жени са го направили, та и аз ли няма да мога?!

Фани, стягай багажа за да си по-спокойна.  blum
Много интересни мероприятия организират на децата. Браво! Аз имам роднини в Търговище, но никога не съм ходила там.  smile
Фани какво е МС?



Снощи гледахме концерта на Слави, както и бяхме запланували. Беше невероятен.  heart Умирам от яд, че когато се наканихме да отидем вече нямаше билети. Винаги съм го харесвала и песните му също.
Толкова пъти плаках снощи.  cray cray cray Прекрасни песни има този човек. Много харесвам и Ку Ку Бенд. А малката Крисия е толкова сладко и хубаво дете. Пълни ми сърцето като я гледам и слушам. heart
Дано следващия път да успеем да се доберем до него. Слави наистина изглежда доста отслабнал и състарен. Още ме държи напрежението от снощи.
Поне си дадох сметка защо Не мога да пея...... защото просто няма да имам силите да изляза и да изпея такива пени, без да плача.  cray
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #898 -: май 26, 2015, 10:43:09 »


Фани какво е МС?

Множествена Склероза, за съжаление не се лекува доколкото знам. Може единствено да поддържа добро физическо състояние и от там заболяването да е в рецесия. Вероятно Ина е по-компетентна и може да ни каже повече по темата
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #899 -: май 26, 2015, 10:47:47 »

 Oh my ... Това не го знаех. Ужасно е!  cray Дано все пак да не е истина.  sad
Активен
Страници: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 77   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines