Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 14:42:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 77   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Май 2015 - С труд по пътя към книжовността :)  (Прочетена 240042 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #870 -: май 25, 2015, 13:22:23 »

Ахахаха, Али и аз си го представих като го описа тичането след Марта, ама поне Ина ще си почине.
Тони, а по Новогодишните празници  не може ли нещо да се съчетае и да се скътаеш за няколко дни от работа само?
Панди, дойде и пусна бомбата и дим да я няма.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #871 -: май 25, 2015, 13:42:12 »

Знам си аз, че щом ме няма час-два и се изписват по 2-3 страници. Бравоо, утре ви пускам двойна доза кафе, чай - който каквото пие. И коктейлче ше забъркам.
Панди, честито! Разкзвай за предложението.
Ина, дебелариум с езиков пакет. По бонусна система. Аз сега моря шкембенцето с ябълки,чай и нисковъглехидратна диета. Само ММ да не ме излови, че ще има строй се- преброй се. Ще звънне на майка и ще стане скандааал.
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #872 -: май 25, 2015, 16:48:06 »

Да се похваля роди кумата ми момченце Борислав, интересното е, че ги чаках двете с Миленка, термина им беше през 2 дни и са почти адаши. Wink Извадили го със секцио, че бил много голям, оказа се 3670, просто в България прекаляват с това секцио вече. sad и мен така ме прецапаха и колкото хора около мен с извинение от тъпи по-тъпи причини за секцио. Не че съм против, да понякога си има причина, но в голям процент от случаите просто те пресират, тъпото е, че цяла бременност те оставят и последните седмици започва обработката...

Пандич, айде разкажи за систъра, тя е голяма сладурка, да идва и тя във форума при нас Wink

Тони, за семейството, дето се сърдят... Или ще свикнат или ще се раздалечите. Моята кума и тя все заета, заета и накрая просто се примирих и спрях да се сърдя и сме си близки, но около нея има много хора, дето й се разсърдиха на по-заетия начин на живот и не се имат вече както преди. Обясни им човешки какво е положението при вас, искреността е най-лесния път. smile

Днес мама и татко имат годишнина от сватбата. Поръчах им ей такава торта, само че кръгла,  и много ми се иска и вас да почерпя:

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/4c/39/33/4c39335b841ae82fb461cd086cc44e95.jpg

Оригинално исках да е с тяхна снимка, ама не ми се получи.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #873 -: май 25, 2015, 16:55:59 »

Виви, честито за бебчето на кумата ти. Важното е, че всички са добре.  smile

Честито и за годишнината на родителите ти. Още дълги година да са заедно и да са щастливи.  smile
Страхотна е тортата. Сигурно е и много вкусна.  blum
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #874 -: май 25, 2015, 16:59:48 »

Виви, честита годишнина на родителите ти, още дълги години да се наслаждават на любовта си един към друг. Честито за бебето на кумата, да им  е живо и здраво!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #875 -: май 25, 2015, 17:13:59 »

Честита година на родителети, Виви smile Да са заедно и да се обичат още дълги години  good
Честито бебче, дай Боже все повече дечица, пък секцио или не.. Без значение. Да са здрави и умни  pardon

Иначе, аз искам да отидем някъде с тях и то много! Много ги обичаме и се виждаме поне 2-3 пъти в месеца за хапване, аз ходя поне веднъж/два пъти в седмицата да виждам малката и да си бърборим.. Тя ми е една от най-близките приятелки, чуваме се задължително почти всеки ден или пишем... Въпроса е, че сега е някаква лудница от към поводи и всяка седмица сме някъде, аз отделно на това взех доста отпуска заради дипломиране, мама докато беше в болницата, после около моминското, около сватбата, след нея за медена седмица.. Същото горе долу е и при ММ.. Шефовете ни са ок, но колегите започват да недоволстват от постоянното ни отстъствие, сега ни разбират нали уж, заради сватбата... Да, ама при мен сезона е най-силен около Коледно-Новогодишните празници и помагам на колегите ми, а после началото на година приключваме моите си неща.. Просто не знам как да й откажа по начин, че да не се обиди вече, става няколко отказа в рамките на 1 месец и си я познавам, че ще се засегне.. Не го искам  pardon

Защо ми е толкова криво.. Нямам си идея, но всички ме усещат днес... Мама до сега ми говори по телефона, как трябвало да съм по-спокойна, че всичко ще е наред (принципно не по повод сватбата) и това ме ядоса още повече, а тя с добро го казва... МРЪЪЪЪЪН.. Депресарски понеделник ме е обзел.. Май от вчера се почна  nea
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #876 -: май 25, 2015, 17:20:23 »

Тони, според мен те трябва да ви познават добре, щом сте толкова близки и трябва да са сигурни, че не им отказвате, защото не искате да прекарвате времето си с тях, а защото няма как да отсъствате толкова често от работното си място. Поговорете съвсем открито с тях без да се притеснявате, че ще ви се разсърдят. Дано пък от тяхна страна да получите разбиране. smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #877 -: май 25, 2015, 17:25:42 »

Ще поживеем и ще видим, за сега избягвам днешното ни чуване по телефона, защото съм в много минорно настроение и няма да успеяя адекватно да изразя това, което искам  crazy
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #878 -: май 25, 2015, 17:39:31 »

Тони, днес май не ти е ден, а? Дано вечерта ти да компенсира кофтито на деня. Виви, честито за бебето. Абе 3,700 хич не е дребно бебе и зависи колко е едра самата жена - за някое миньонче това си е внушителен размер. Наистина напоследък се злоупотребява със секциото и все пак оня ден познатата ми от родилно ми обяснява за момиче, което родило нормално 4,500! Чак на АГ-то й призляло като я шие - час и половина!  sad та явно и обратните случаи има... Откриъия урок продължи точно м/у 10 и 15 мин, те верно че не могат да се концентрират за дълго време, но това си беше направо подигравка  girl_impossible Или аз съм професионално изкривена... Луда работа!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #879 -: май 25, 2015, 18:02:27 »

Егати откритият урок, само толкова? Това е ужасно, те успяха ли да кажат, направят нещо или ви поздравиха с добре дошли в часа и си тръгнахте? Аз вярно, че не съм ходила на открит урок от поне 10 години, последно като беше братовчед ми във втори клас, ама пак ми се струва доста несериозно  pardon
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #880 -: май 25, 2015, 18:26:50 »

Какво беше открит урок?  blush
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #881 -: май 25, 2015, 20:28:08 »

На Рада Госпожина от "Под игото". По наше време го нямаше, с големия син го направиха един път /81 роден/, с втория - всяка година до 4-ти клас. Сега май е на мода да се прави само в предучилищна на детските градини. Канят се родители и учителката задава въпроси на децата, като целта е да се покаже какво са учили и научили. За по- притеснителните дечица е кошмар, за техните родители - пълен стрес.  Аз също се притеснявах, макар децата ми да бяха от оправните и винаги отличници. Все ми се струваше, че другите родители ми завиждат, а това определено не ми е приятно.
« Последна редакция: май 25, 2015, 20:30:07 от svekarva » Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #882 -: май 25, 2015, 23:52:40 »

Виви, ето нещо в подкрепа на изказването ти.

http://www.capital.bg/politika_i_ikonomika/obshtestvo/2015/05/15/2533548_zashto_se_stopiava_estestvenoto_rajdane/

Аз лично съм от жените, които искат да родят с операция, абсурд да си причиня естествено раждане доброволно, но така или иначе имам доста други проблеми, заради които не мога да родя нормално.


Иначе... завърнах се от Лондон доволна и щастлива, все едно съм си ходила до БГ се чувствам, видях се с много прятели, напълнихме торбите от БГ магазина, а за закуска ядохме банички с айрян.  mind



Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #883 -: май 26, 2015, 06:37:53 »

Аз тая сутрин се сьбудих в 5 часа, но знам, че вьв форума има и други много ранобудни. Кафето:

Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #884 -: май 26, 2015, 06:50:28 »

Добро утро! Много добре го е обяснила свеки открития урок. Чухме децата индивидуално да си казват само имената, другото беше в хор групово. Изброиха до 10, казаха цветовете, плодовете и зеленчуците, пръстите на ръката, стихотворение за мама и пеперудата и пяха накрая песничката за брата Джон/Жак има я в много езици. Като се замисля, ако бяха отговаряли 1 по 1 щеше да продължи двойно по-дълго. Но нищо, пак ми хареса  good днес пък ще ходят на полуфинал на турнира по футбол за купата на кмета. Ако спечелят и днес - отиват на финал в петък. А утре са на екскурзия за 1 ден. Хубави мероприятия им организират по принцип в градината. Мъжо пък се тръшна болен, чак има температура, обаче отиде на работа, че му трябва отпуск по-нататък като родя.
Моя позната дето сме с една седм разлика в термините вече е родила, а аз още не съм нагласила багажа. blush да взема да се стегна ли малко?! Имам да купувам 3 неща от аптеката, поне това траябва да направя, че ако зараждам посред нощ няма дежурна аптека в града  girl_wink
Инче, мерси за кафето, мисля да подремна малко ако успея, ако не ще пием виртуално кафе!
Активен
Страници: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 77   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines