Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 08:15:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 77   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Май 2015 - С труд по пътя към книжовността :)  (Прочетена 240032 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #855 -: май 25, 2015, 11:56:05 »

Панди, честито! Кога планират сватбата?
Аз писах писах и не съм го публикувала  angry , та сега на ново за рожденичката взехме една рокличка на Бенетон, тя много обича поли и рокли, едно пате /от майка й знам, че обича патета/, което пее "Питат ли ме де зората" и една кутия Рафаело, защото тези бонбони й позволяват.
От Икеа си взех едни кутии различни размери, нали мм си носи ядене на работа и сега има кутийка за всичко. Взех се един сет- черпак, лъжица и такива неща, едни бурканчета за подправки. Харесахме си шкаф с огледало за баня, нали правим ремонт. Искахме да си вземем за ядене от пастета от краб, ама нямаше.
Оф, някой да разбира от изпълнително производство? Нали баща ми ме назначи за юрисконсулт и сега трябва да свърша разни неща, а не знам от къде да започна.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #856 -: май 25, 2015, 11:58:18 »

 Панде, честито за годежа на сестра ти.  smile
Дано довечера времето да е по-благосклонно с баладжиите, защото вчера не беше. Гледах прогнозата и го дават цяла седмица все такова гадно време. До колкото чух снощи е имало наводнение в Мездра и пътят е затворен. Не знам дали все още е така, обаче.

Рататуй, малката кукла сигурно много се е зарадвала на подаръка си.  smile Честито и за твоите покупки.  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #857 -: май 25, 2015, 11:59:18 »

Панде, браво, много се радвам за сестра ти  Bravo Те искат ли да правят сватба или са се насочили към романтична приказка като вашата? Стискам палци да не вали, егати миналата година Мизия, тая година Мездра... И не предприемат никаква мерки за почистване на Искъра, освен на хартия и писане в медиите.. Коритото на реката е някаква анархия, раздвоило се е на места разтроило.. Мизерно, мръсно, пълно с клони и т.н Ужас !  NO

Рататуйче, от къде намерихте такова пате  shok Струва ми се супер  give_rose

ДВА НОВИ ОТГОВОРАААААААААААААА  tease

едит: пътят вече е отворен, след като цяла нощ, гражданска защита са работили по отводняването  crazy
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #858 -: май 25, 2015, 12:03:50 »

Това е добре, че са се задействали. Миналата година имаше много природни бедствия. Тази година започна по същия начин. Дано природата е по-благосклонна с нас.  huhhuh.gif
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #859 -: май 25, 2015, 12:12:41 »

В София Ринг Мол на последния етаж има някакъв детски хипермаркет май се казва и в него има много играчки, които пеят на български. Имаше и заек, той беше по-голям, патето е колкото педя и малко. Той Георги като го пуснах и вика "Абе, какви са тия песни за деца, още малко възрожденски ще сложат".
Днеска ми се обади на кумата баща й /той е дърводелец/ и ни прави кухнята, та в сряда отиваме да избираме цвета и скоро ще свърши безкрайния ремонт!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #860 -: май 25, 2015, 12:17:15 »

На мен пък много ми харесват играчките пеещи на български... Въпреки, че бебе Алена (кръщелницата ми) има една кукла, която пее песнички на френски и съм влюбена в нея.. Искам да знам френски и италиански.. Ще запиша аз един курс след свадбата по италиански, че френския е много труден и ще се омотая... Английски и немски вече всеки знае, хората започват да учат японски, китайски, португалски.. Аз за удоволствие по-скоро де  pardon
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #861 -: май 25, 2015, 12:22:57 »

Искам да знам френски и италиански..

Ела ни на гости  good

Досега се бьзиках с Фабио, че може да отворим центьр за отслабване. Двете ни детегледачки (бяха пьлнички) свалиха за 2 месеца по 7 кг.

За езиков центьр не се бях сетила, но е чудесна идея  good Заповядай при нас, ще научиш каквото ти трябва  danceg

Не мога да прочета задните страници, но честитя на Фани медалистката !!! Браво !!!  judges

А пате, което пее "Питат ли ме де зората", никак не ми допада като идея  sad
« Последна редакция: май 25, 2015, 12:28:38 от inaxastra » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #862 -: май 25, 2015, 12:28:11 »

Ина, какво ги правите тези детегледачки? Аз може ли да комбинирам отслабване с италиански, френския не знам защо не ме кефи, но италианския ми е слабост. В гимназията го учих, после  и в университета, тамън го владеех що-годе и свърши курса  и вече почти нищо не си спомням  sad , а ми е най-любимия език!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #863 -: май 25, 2015, 12:30:24 »

Ина, вие сте точната ми комбинация.. Френски и италиански.. Недей, че ще взема да се възползвам, а не си казала цените още.. При мен може да се получи добре и това с отслабването  DANCE

Ох, в друга дилема съм сега... Кумовете ни подаряват медения месец в Италия, самолетните билети де.. Там ще бъдем 7 дни.. Двойката, на която ние сме кумове, обаче искат да ни подарят и те екскурзия, да отидем някъде заедно.. Тайланд, Южна Франция или ЮАР(РЮА-там живее бащата на момчето)... Куба и Дубай същп влизаха в предложенията.. Въпроса е, че им казахме - до края на тази година няма да стане, защото вече няма да имам и ден отпуска, а за неплатена не може и да се говори (колегите ни мразят с тези почивки вече).. И моята приятелка вика добре, тогава остава за януари-февруари.. Да, ама аз тогава имам най-много работа от цялата година.. Тя вече е измислила план и т.н.. Притесняваме да не се обиди, направо не знам, какво да й кажа.. Онзи ден искаше да ходимс  тях в Пловдив, момчето е от там.. Ние отказахме, защото наистина вече нямаме свободни събота и неделя.. Тя вика "Ей, много сте заети, направо за догодина трябва да ни включите в графика" някак все едно се обиди  huhhuh.gif Не знам какво да й кажа  sad
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #864 -: май 25, 2015, 12:36:13 »

Рататуй, айде идвай.

Аз му казвах, вместо ние да им плащаме, те ще ни плащат. Ние ще ги храним, те ще си отслабват, гледайки Марта (влиза в процедурата за отслабване). Ако са по-млади, ще е даже по-ефикасно, ще им я пускаме с тротинетката (за дьртите не можеше)  Wink

Но виж езиков центьр е Топ идея  danceg
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #865 -: май 25, 2015, 12:46:52 »

Ина, недей така смело да каниш, че ще взема да се възползвам  Wink и без това още се чудим септември какво да правим- в Турция на море или екскурзийка.
Тони, сложна ви е програмата, ама е така не е лесно да се съчетаят свободните дни на 4ма човека. Питай ги за март примерно или април догодина да отидете на екскурзия.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #866 -: май 25, 2015, 12:55:42 »

Знам, Рататуйче, въпроса е, че не искам да правя планове за период по дълъг от 6м.. Всичко може да се случи.. А и самото изместване за друг период, ще значи че пак не сме сългасни  angry Тъпа ситуация.. Ще излезем някак от нея..

Ина, щом ще се занимавам с Марта - идвам!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #867 -: май 25, 2015, 13:08:59 »

Хахаха, започнахте с бисерите lol
Направо си представям цяла гвардия от желаещи да отслабват как тичат след Марта и говорят/викат ту на френски, ту на италиански. witch
Свекърва, това с "Чистито"-то ме подсети как на концерта в нашия район в началото пускаха песни, докато участниците се подготвяха. Всички деца пяха "Ало, Ало, Слънчице, моля, покажи се. На децата, Слънчице, топло Осмихни се" tease
А знаете ли колко е трудно да се намират играчки и да пеят песни на български. Ама и играчката, и песните да са хубави... Дребната има едно куче. Голямо тегло тегли това животно. Такава мечешка любов към него. Бутоните ги натиска до откат.
Панде, такива не вървят. Разкажи (подробно!). Wink
И тук май ще вали angry
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #868 -: май 25, 2015, 13:16:20 »

Аличка, аз само точно такова куче съм виждала.. Но то не пее такива песни.. Пък революционните си ме кефят ахаха  pardon

И аз искам да чуя за предложението, Панди smile

Навън изпече слънце  crazy
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #869 -: май 25, 2015, 13:17:47 »

Хахаха, започнахте с бисерите lol
Направо си представям цяла гвардия от желаещи да отслабват как тичат след Марта и говорят/викат ту на френски, ту на италиански. witch

… ту на бьлгарски  lol

Ние вчера пяхме вьзрожденски песни. Тих бял дунав й давал чувство на страх  crazy Гледахме и снимки на Кирил и Методи.

Всьщност като се замисля сьм вьобще против пеещите играчки (лично мнение де). Предпочитам като слуша песни да са в изпьлнение на Бодра Смяна или хора на БНР, отколкото made in China.
Активен
Страници: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 77   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines