Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:52:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 77   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Май 2015 - С труд по пътя към книжовността :)  (Прочетена 238959 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #810 -: май 22, 2015, 10:40:24 »

Нашия вход лястовичките много обичат да си правят гнезда. По принцип не ми пречат, но една година бяха направили гнездото точно над звънеца ни. Цялата площадка беше в акита. Много неприятно. Есента сложихме изкуствено птиче вътре и на следващата пролет настанаха един птичи войни във входа. Лястовичия отбор с/у отбора на изкуственото птиче с единствен представител.  crazy След седмица борба се отказаха и си направиха гнездо на друга площадка. Тази година пак започнаха да правят гнездо, но ги видяхме навреме и затворихме прозорците на входа. Сега на пряснобоядисаната ни стена има кал на няколко места.
Панде...полудяха гълъбите! Имам една приятелка, която има фобия от птици и те сякаш я усещат и ходят да я кацат. А тя милата си умира от страх. Малко е смешно отстрани.. Girl_hide
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #811 -: май 22, 2015, 11:56:25 »

Леллеле, какви пилешки преживявания при вас  girl_impossible girl_impossible girl_impossible

Свекьрва, този филм е уж малко като комедия, ама си има и трагични елементи, че която болест ги хване ги отнася като мухи. И си даваш сметка колко е напреднала медицината оттогава.

Скьсах се от смях на картинката на always_and_forever  funnytooth

Сега да ви разкажа тази сутрин, нали бях на среща с директорката на дипломната. Пак всичко е за пренаписване. Не е ново. То е изаради колежката. Ама аз после й казах на колежката, че вече не ме интересува личното ми мнение и се отказвам от него, искам само да вьрвим напред, за да свьршим. Да свьрша вьзможно най-бьрзо е едиснтвения ми приоритет и не ме е хич грижа кой точно статистически тест ще използваме. Пьк понебже досега аз пишех, а тя критикуваше. Сега й казах тя ги напише нещата както ги вижда, пьк аз да критикувам отзад. Не по тоя начин й казах разбира се. Нали ще ставам англичанка  DANCE

И като трьгваме да влизаме в кабинета, една колежка ми вика вьнка: На бюрото отгоре са досиетата за стажа с оценките. Моето е най-отгоре. Моля те виж колко пише.

Хвьрлям един дискретен поглед и виждам 16. Мисля си брей, тая обикновено едва врьзва 13. Как на най-важното досие е изкарала такава висока оценка  crazy На излизане пак поглеждам да сьм сигурна и виждам 16,5, но не е нейното досие, а моето !!!

И  yahoo yahoo yahoo

Та сьм супер доволна  danceg danceg danceg Е, официално не са излезнали оценките де, а беше написано с молив, но не ми се вярва да мрьдне  Wink

Сьжалявам много, че само за това говоря и ви благодаря, че ме тьрпите. Ако някой ден се отвори вьзможност да се видим наживо в София и сьм дипломирана, всички ще ви черпя  give_rose give_rose give_rose
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #812 -: май 22, 2015, 12:00:50 »

Инче, ама много се радвам за теб!  good  yahoo Само още повече успехи ти пожелавам и вече всичко да се подрежда!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #813 -: май 22, 2015, 12:01:46 »

Търпим?! На мен ми е супер интересно да чета, нещата които пишеш за образованието си във Франция.. Може да ми щукне и аз да тръгна да уча пак, някой слънчев ден  girl_haha Току виж пък се запътя към Парижа  blum Винаги хубавите неща идват по много, както и лошите съответно, но.. Нека ни се случват на всички все хубави и положителни неща  yahoo Yes

Снощи се сетих, че преди време бях започнала да гледам Reign (Господство/царуванe) и си дръпнах 2-ри сезон, ама съм изпуснала някакви неща от първи, явно съм го забравила и не съм гледала последните серии.. Има ли някой, който го е гледал?

ЕДИТ: Знаете ли, че днес Фани има рожден ден.. Съвсем случайно видях отдолу, където пише рожденици... Не знам дали е истина, ноооо... Да си жива и здрава, Фани, много щастлива майка и съпруга, много обичана.. Бъди винаги такъв мил, добър и прекрасен човек, какъвто си! smile Ще има ли парти? Нещо се губиш, но е нормално  pardon give_rose give_rose give_rose
« Последна редакция: май 22, 2015, 12:05:43 от alexandrova_90 » Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #814 -: май 22, 2015, 13:50:03 »

Пише бъдещи рожденни дни, та не мисля, че е днес. smile но ще да е скоро smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #815 -: май 22, 2015, 14:01:24 »

Bold-натите би трябвало да са за днес  tease
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #816 -: май 22, 2015, 14:23:22 »

В някоя от бебешките теми пишеше, че е днес. Та честито и от мен heart heart heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #817 -: май 22, 2015, 15:06:25 »

Фани, да си жива и здрава! Пожелавам ти всичка най-хубаво!
Панди, имала си интересно изживяване. Гълъба сигурно и той се е уплашил, на сте квит. Баба ми понеже ги храни и те влизат у тях чат-пат. При свекър ми също един път обядваме и вратата на терасата отворена, един гълъб влезна пеша, разходи се из коридора и кухнята, дадохме да си похапне и си замина. Беше много готин, все едно си беше вкъщи.
ИНАААААААА, само такива неща искам да чета от тебе, отличничка такава! Нека малко и другото момиче се потруди, дано не прецака твоя труд само.
Оф, нямам търпение да мине днеска, утре ще ходим до Икея и мола да нея.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #818 -: май 22, 2015, 15:07:01 »

Фани, честит рожден ден!
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #819 -: май 22, 2015, 22:24:46 »

Фани днес празнува, по-рано през седмицата беше писала, че в петък е рожденичка.
Честито! Здрава да си ти и всички близки, много красота и усмивки навсякъде около теб!

Аз днес много приятно бях изненадана на работа /понеже в мислите ми сме още 17-18ти/ та днес ме светнаха, че сме 22ри и че понеделник е bank holiday, иначе казано - дълъг уикенд. Та петък следобед да разбереш такова нещо си е много приятно. Набързо скълъпихме план - утре сутрин заминаваме за Лондон, надявам се да си купя обувки за сватбата.

Иначе да ви се похваля - започнах организацията на още една сватба и то съвсем сериозно. Наши приятели се ожениха миналата година и отлагаха тържеството, защото булката не е особено... по тая част. Та миналата седмица ни бяха на гости и нещо се развълнуваха /и те са от Шумен/ кое колко пари ще ни струва, кои ресторанти как работят и тн... Та в крайна сметка понеже аз все си правя устата за сватбена агенция  girl_haha това девойче ми се обади и ми каза - искам това и това, толкова ти е бюджета, можеш ли да се занимаваш ти? И аз приех, до тук съм доста доволна и аз и тя от резултата, вече имаме капарирано заведение.
А тя между другото се жени за моята истинска тийнейджърска любов. heart
А сега съм изтеглила Рататуй да гледам, никога не съм, а то вече си е старо филмче. Присетих се от нашата Рататуй  popcorn
« Последна редакция: май 22, 2015, 22:33:53 от Cerise » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #820 -: май 23, 2015, 08:36:35 »

Браво, Чери! Успех с организацията на двете сватби.
Гледай филма, много е хубав.
Ние днес ще ходим до Икеа, после сме на рожден ден на детето на кумовете и идея си нямам какво се подарява на 2годишна, ако имате предложения слушам с отворени уши.
На всички пожелавам приятен уикенд
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #821 -: май 23, 2015, 08:57:56 »

Добро утро!

Днес очаквам да е пълно затишие в темата, ама хайде аз да се разпиша.  pardon

Ина, поздравления за високите резултати.  Bravo

Чери, успех в организацията на сватбата.  smile

Рататуй, много зависи от това, с какво обича да се занимава детето. Може да попиташ майката дали има нужда от нещо.  blum

Приятни почивни дни на всички.  Wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #822 -: май 23, 2015, 09:12:41 »

Добро утро! Благодаря много за пожеланията за вчерашния ми РД, денят и вечерта ми минаха прекрасно, въпреки че остарях  blum цели 32  yahoo
Тая сутрин изпратих голямото си момиче на състезание! Стискайте палци!  good
Отивам да ви чета сега, усмихнат ви ден!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #823 -: май 23, 2015, 09:41:45 »

Фани, честит рожден с малко закъснение!  give_rose Чаках да потвърдиш, за да не се излагам.  smile
Пожелавам ти много здраве, щастие и късмет! Бъди много обичана жена!  heart
Стига, 32 не са много. Сега си в разцвета си.  blum
Как празнувахте?

Стискам палци на малката госпожица.  smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #824 -: май 23, 2015, 13:17:49 »

Ей, ме и мен!
Аз мразя една дата, та не съм за пред хора на нея. Лоши неща са ми се случили, не искам никого да виждам и никого да ми говори, а най-тъпото е, че е празник. Тази година даже двоен. GROAN Та както се засилих и вчера ме нямаше никаква. То нещо настроението беше минорно по енерция.
Този уикенд ММ пак е по задачи и леко ми се развалиха плановете. Мина вече доста време от раждането ми и имам мерак да ходя да даря кръв. Само някой трябва да ми превози торбата с кокали на връщане през целия град... pardon Мъжо ще го върши това, ама дано поне да стане следващата седмица. Ще взема да му дам зор, барем стане.
Голям мохабет сте завъртяли Wink
Фани, да си жива и здрава, много положителна и лъчезарна! give_rose
Ина, честито за стажа! Пак видяхме, че можеш Wink Сега е време и ти да си повярваш!
Свекърва, леле как съм се хихикала тук с телевизора и лястовиците... tease Сега с чадър ли минавате по етажите?
И ние пилешки истории имаме доста. Гълъби, колкото щеш. Вчера една комшийка ръси натрошените остатъци от солети от пликчето и вика на дъщеря си "Ела, М., да видиш кокошките... Пфу, барем да бяха кокошки - келепир да има от тях, ми те тез дръгливи пилци..." lol
Лястовици много харесвам и винаги на село сме имали гнезда. Виж, когато единия ми дядо се разболя, на терасата им гълъби свиха гнездо. Няколко години даже подред все там си мътеха малките. Толкова мил спомен ми е останал. Беше някаква утеха за нас да видиш нов живот. Баба много си ги пазеше и все с тях се съобразяваше. То не е и лесно това. Едни приятели пък в чудо се видяха, че по асмата котка се качвала и на няколко пъти раждала по терасата им. Затвориха я накрая, че не могат едно пране да проснат. Онази зверкиня ги хъхкала, да си пази дребните.
Рататуйче, не ме дразни с тая ИКЕА. blum Така ми се ходи там. Ама то до София нали с покани ходим - не е лесно.
Олях се blush с писането, не с кафето...
Активен
Страници: 1 ... 53 54 [55] 56 57 ... 77   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines