Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 17:51:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 77   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Май 2015 - С труд по пътя към книжовността :)  (Прочетена 240962 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #795 -: май 22, 2015, 08:22:28 »

Добро утро!
Тъй като всички спите още, ви поднасям закуската в леглото


Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #796 -: май 22, 2015, 08:22:55 »

Добро утро, момичетааа smile

Ина
, прекрасна новина! Поздравления, след бурята винаги си има слънце, доказано е!!!  heart

Днес ще имам работа май... Така се очертава, но ще се явявам от време на време, много хубав ден и видяхте ли Миленка и пъпеша?  yahoo heart

Нат, благодаря ти! Много хубава закуска  Torte
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #797 -: май 22, 2015, 08:33:42 »

Здравейте

Браво, Ина, поздравления good

Аз днес не съм на работа, защото ще ходя на защитата на дисертацията на една позната, да видя какво е.
Много се радвам, че няма да съм на работа, че тоя проект по математика, дето го имаше малката тая седмица голям зор беше. Главно за нея де, ама и аз стоях с нея по нощите.

Гледам днес е малко по-хладно, май ще се разваля за баловете.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #798 -: май 22, 2015, 08:38:43 »

Добро утро и от мен!

Нат, аз пък бързах да закуся преди да вляза в темата и изтървах хубавата ти закуска.  smile

Тони, в темата на Миленка ли може да ги видим? Ей, сега ще се отбия да погледна.  smile

И при нас е хладно. Очертава се да завали. От кога започват баловете?  smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #799 -: май 22, 2015, 08:42:10 »

Панде, по баловете рядко е хубаво времето. Все се чумери и превалява по малко, колкото да изплаши абитуриентите (или хабитюрентити,ако повече ви харесва).

Тони, видях гииии! Големи са сладури!  heart
Вие кога заминавате за Арбанаси? Да отидете в Севастократор за по кафе през деня. Има униклна гледка към Търново и задната страна на Царевец. При хубаво време се вижда целия град. Стискам палци да уцелите слънчеви дни! И да носиш мн здраве на родния край!

Тъй, тъй! Който бърза да закуси, изтърва хубавите закуски във форума.  beating

Аз пък на пук на лошото време, счупената кола и близо 500-те лв ремонт съм в добро настроение и никой да не се мъчи да ми го разваля! А и след снимката на Миленка и Борис няма шанс някой да ми провали деня. Ще си я погледна пак Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #800 -: май 22, 2015, 08:52:37 »

Да, качих я в темата на Миленка, по нейна молба  good

Незнайно защо, сутринта умирах от жега, пусках климатика в нас да духа студено  crazy Иначе навън е мрачно, дори се опитваше да вали като излизах.. Вече се климатизирах и съм ОК  pardon

Баловете сигурно започват от утре, днес е матурата.. Утре пей сърце, ако не анулират първата по БЕЛ  huhhuh.gif

Да, Нат. По-късно пътуваме... Хубаво не хубаво, там сме! Аз не се притеснявам от лошото време.. Ще носим, поканата, торта и едно любимо наше бяло вино, сещате ли се друго?
« Последна редакция: май 22, 2015, 08:54:11 от alexandrova_90 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #801 -: май 22, 2015, 08:56:06 »

Панди, какво трябваше да прави по проекта? Трудно ми се връзва математика и проект, та затова питам. Тук е все още слънчево и топло. Но то си е правило на 24-ти да вали. И на моя бал, и на брат ми, на роднините, че и на децата - все валя по за час, два.
Майка ми сутринта наду телевизора в 5 часа да си гледа някакъв сериал, че вчера покрай леля ми го изпуснала. Освен това леля ми и донесла 3-литрова бутилка Кока- Кола, останала от Гергьовден, от именния ден на внука и двете са се давучкали в мое отсъствие. После как няма да и хлопа сърцето и да я избива на дивотии....Просто голямо забавление...
Ина, почнах да гледам снощи епизодите. Хехе, спомням си, как искаше да си възпитана като тях. Остави ги тези англичани, то главната им задача е да не си показват емоциите Wink. Ни в клин, ни в ръкав, една котка нагълта безценна дантела и после трябваше да пие слабително и да стои във висок ботуш, докато я върне funnytooth. Цяла нощ се чудих /докато майка ми тропаше в съседната стая/ защо са включили тази работа във филма crazy
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #802 -: май 22, 2015, 09:03:36 »

Видях гиии.  heart Ех, този сладък Борис. Напълни ми сърцето.  heart heart heart

А, изпуснала съм, че някой ще ходи до Арбанаси.  blush Искам и аз Плачещо момиче
Тони, ако няма кой да ви носи багажа, свиркай.  tease Много хубаво да си изкарате и после да покажеш снимки.  blum

Нат, само така. Никой няма да те закача и да ти разваля настроението.  beating Напук на всичко, ти си ОК.  Wink

Навън е задушно и сигурно затова ти е топло Тоничкаpardon

Уж се канехме да ходим да гледаме хабитуриенти, пък то може малко да ги понамокри. Шанс!

Оф, кажете какво да готвя. huhhuh.gif Хем ми се иска нещо леко, хем не мога да го измисля.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #803 -: май 22, 2015, 09:07:25 »

svekarva, проекта е да се напише функция за растежа на населението на земята през последните 2000 години, като стъпките са как се променят данните и коментар да данните, графика на функцията, математическо решение, послед да се обесни математическото решение, силни и слаби страни на функцията, предположението на база на функцията за следващите 100 години, достоверност на резултатите и след това да се повторят всички стъпки за някакви други данни. Не знам дали достатъчно математически правилно го обясних, ама нямам чак такива познания по математика.

always_and_forever, ако ти се гледат абитуриенти, доколкото знам на 25 са ПМГ, а на 26 ЕГ.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #804 -: май 22, 2015, 09:39:43 »

Панде, то като изпит по статистика! Ужас...хич не я обичах тая математика. Дай ми да дрънкам глупости и да търся под вола теле на мен biggrin
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #805 -: май 22, 2015, 10:06:36 »

И аз хич не я обичам математиката, макар че е неизбежно.  nea

Панде, благодаря за информацията. Ако е хубаво времето може и да отидем. Не че изгарям от желание, но да видим днешната младеж как се е барнала.  huhhuh.gif

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #806 -: май 22, 2015, 10:08:18 »

Хора, егати преживяването имах току що - стоя си лаптопа и чувам шум като от размахване на крила и си викам - тия гълъби на терасата пощуряха. Обръщам се - той лети зад мен в стаята !!!! Естествено първата ми реакцията беше да избягам от стаята. Ама телефона ми остана там и трябваше да се върна. Той си кацнал на един стол и си седи. Обадих се на ММ, той ме успокои, че истерясах малко и се въоръжих с метла. За щастие си беше излязал. Ние на врата на терасата имаме мрежа, от тези които са с мафнитчета посредата и как си е отворил или пеша е влязъл, защото от долу има разстояние не знам. Снощи имаше прилеп във входа, днес това. Май е истина дето са ми казвали, че към 20 етаж и сокол може да ти влезе през прозореца.

Лудница е при мен  tease crazy tease
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #807 -: май 22, 2015, 10:13:12 »

Ох, Панде, напълно те разбирам.. Много е стряскащо.. Никога няма да забравя как, докато живеехме във Варна в една манссардна квартира, в стаята влезе ГЛАРУС  Oh my ..., направо пощурях от стрях, разпищях се, той отвори една уста и той.. Излезе си веднага.. Мина ми бързо, ама после се преместихме в друга квартира (не по този повод, а след време просто ни се наложи) и както си седя във всекидневната, на отворена врата към терасата (имаше някакви дървета там) и се чува само едно ТУП.. поглеждам умряло птиче, толкова се стреснах  shok cray Затворих врата, дръпнах завесите и чаках ММ да се прибере, за да го махне.. Направо ...  girl_impossible
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #808 -: май 22, 2015, 10:31:54 »

То и пилците вече се очовечиха Wink. В нашия вход има лястовиче гнездо. Не сме го забелязали, чак като малките почнаха да цвъкат стълбата разбрахме. Ама не върви да го бутнем сега. Отворихме си работа да подпираме прозореца и да следим винаги да е отворен. Котката и тя само гледа да се измъкне и да дебне някое голишарче да и падне в лапите.
Панди, това направо висша математика. Тези функции ги учехме първата година в Техническия.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #809 -: май 22, 2015, 10:35:38 »

Свекърва, чувала съм, че не било хубаво да се бута лястовиче гнездо.. Спомням си като живеехме в апартамент на 10-тия етаж, във Враца имахме на прозореца на хола.. Не беше приятно, ама мама все казваше да не ги гоня  pardon Мацата си я представям, как ги обикаля.. Като хищник, плячката си  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 77   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines