Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 03:07:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 77   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Май 2015 - С труд по пътя към книжовността :)  (Прочетена 245172 пъти)
 
Lupercola
Гост
« Отговор #480 -: май 14, 2015, 10:27:40 »

Леля Здравка може и да има как да остане (вьпреки, че и тя си има живот и грижи в Бг), но тя ни струва неськпо финансово, но повече отколкото можем да си позволим.

Забравих да ви кажа в последно време, че всички човечета, които рисува Марта са бременни  girl_haha Като я питам дали имат бебе в корема, тя казва не. Но им прави с средата на тялото един крьг и вьтре в крьга една удебелена точка  crazy Ще ви покажа рисунка да видите.

Едит Ето произведенията на който му се гледа

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,36763.msg673579.html#new
« Последна редакция: май 14, 2015, 10:52:00 от inaxastra » Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #481 -: май 14, 2015, 10:30:57 »

Хаха ,ми детето приживява всичко,не се учудвам.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #482 -: май 14, 2015, 11:05:18 »

Аз само се включвам да докладвам, че след вчерашното ми мрънкане за съкращението ми, днес ми се обадиха че ме връщат, ако мога от днес.  girl_haha 
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #483 -: май 14, 2015, 11:09:11 »

Светлина в тунела, а? Ама какви са тези работодатели, иди ми, дойди ми  shok crazy Какво работиш, ако не е тайна?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #484 -: май 14, 2015, 11:13:35 »

Чери, браво! Дано да е за постоянно този път! Малко тъпо си играят така с хората, айде марш, сега ела пак.
Оф, трябва да се оправям да излизам, а така не ми се ходи никъде. Боли ме главата цял ден!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #485 -: май 14, 2015, 11:18:58 »

Здравейте smile

Много теми сте под хванали

Спортове вкъщи гледаме всякакви, може би без бокс. ММ обича и да практикува различни спортове, но аз съм много некоординирана и само понякога правя йога (преди ходех два пъти седмично, но сега само в къщи) и понякога карам колело.

Ина, моля те почивай си!

Миленка, успех!

ratatui вземи излез, от стоене вкъщи те боли глава!

и един въпрос - я кажете как се гледат орхидеи, че ми подариха. Тук май имаше разбирачи.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #486 -: май 14, 2015, 11:22:27 »

В темата за цветята се обсьждаха много орхидеите. Нямам линк под рька, но виж там  good
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #487 -: май 14, 2015, 11:23:18 »

Супер новини! Не сте ли с договори? Дано да нямате повече проблеми...
Рататуй, навън е страхотно времето!  girl_wink
Ина, пази се,жено! Ти ако не, няма кой друг! Хората да си мислят каквото искат, важното е накрая да имате едно здраво бебе.  Baby

Внимание - 2 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше. Браво Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #488 -: май 14, 2015, 11:48:48 »

Пандич, казвай какви други подаръци получи smile. Нали знаеш, не е от любопитство, а като обмяна на опит Wink Хихи, докато са цъфнали, орхидеите почти не могат да бъдат унищожени. Виж да ти цъфнат втори път е въпрос на късмет, не толкова на гледане. Ама според мен  защото в онази тема стигнахме до извода, че те са като бебетата - всеки ги гледа по начин, който го удовлетворява. Та ако ти харесва моя, питай и ще ти кажа подробно. Wink Аз го взаимствах от една рускиня. С цялото ми уважение към тях, както тя самата казва "ние сме като троскот, виреем при всякакви условия", такова им е готвенето, гледането на деца и  цветя. blum
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #489 -: май 14, 2015, 12:06:38 »

И как казва "троскот" на руски?  blush

Пак да ви кажа смешка за Марта, покрай пьрви май се наслуша на "Комунисти, комосолци…" с вдигант вьв вьздуха юмрук и я слушам преди малко се вдьхновила и пее с цяло гьрло: "Ученици, ученички…" и размахва рька  funnytooth

Верно ли, че имало нов сезон на Кухня?
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #490 -: май 14, 2015, 12:11:24 »

Верно ли, че имало нов сезон на Кухня?

Аз разбрах, че са направили игрален филм по сериала. А те сезоните колко са, че ние отскоро си го свалихме и сега сме на 2-ри сезон по средата.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #491 -: май 14, 2015, 12:12:13 »

4 сезона, с пьлнометражния между 3 и 4 сезон, ако добре помня.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #492 -: май 14, 2015, 12:18:26 »

Има нов сезон на Кухня ,да ,но го няма по торентите ,очаква се през този месец да се появи .
Мисля 5 сезон ,нали?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #493 -: май 14, 2015, 12:28:19 »

Ох, забравих да ви кажа снощи как се възмутих.. Моя приятелка, която ще си прави сватбата в същия хотел като нас на 04.07, до сега нямаше да има моминско парти.. Тръгна тя да си го организира, викам чакай да пиша на кумата да организираме нещо.. Помолихме я нея да направи само група, за да видим кои ще бъдем понеже не се познаваме помежду си... Речено - сторено. Снощи се започват едни идеи, да има стриптизьор, нещо което тя сама си била пожелала, а преди говореше колко е пошло, аз бях супер втрещена, но си викам хайде моминско парти е има жени, които харесват такива неща... После като започнаха да говорят приятелките й от училище и да разказват някакви истории, какви ги е правила... Малко тъпо ми стана, понеже тя сега се представя за доста сериозна и едва ли не мъж не виждала (тихите води...), а те едва ли не я излагат, но.. Искат да има игра, стриптизьора държи банан, а всяка от нас му слага презерватив с уста, като някакъв вид състезание  crazy Тя щяла много да се изкефи,  O_Oлимузина - 12 момичета з 3 часа парти в лимузина, аз ще умра.. толкова хора, на толкова малко пространство.. И си викам, аз ли не я познавам или те не са се срещали с нея скоро... И аз съм била откачена като ученичка, ама сега нали уж сме по-улегнали, знам ли.. Всъщност аз я познавам от вечерта, в която тя се запозна с бъдещия си мъж (в същата вечер и аз се запознах с моя  blum), тя го дава така доста сериозна, с едни претенции за целомъдреност.. Потресена съм, не знам как ще изживея присъствието си на това парти, а искам да е яко, защото всяка булка заслужава моминско парти, ама то тръгна в много пошла посока  NO bad
« Последна редакция: май 14, 2015, 12:30:04 от alexandrova_90 » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #494 -: май 14, 2015, 12:35:48 »

Аз знам, че снимаха 5 сезон преди няколко месеца.

svekarva подаръците ми са колие с панди и обеци; обеци с панди и пижама с овце; кутия за бижута; риза и шал; три шала, два лака и парфюм; орхидея; плюшена панда дето става на възглавница; сако и сутиен (аз си ги купих последните две от наште и от свекърите).
 Това с кубчето лед звучи лесно. Ама трябва да обясниш къде го слагаш.
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 77   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines