Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 16:58:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 77   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Май 2015 - С труд по пътя към книжовността :)  (Прочетена 245081 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: май 08, 2015, 17:18:32 »

Мариолка, после булката да не ти се сърди на тебе, че развращаваш мъжа й.
На мен онзи ден мм ми каза аз да му измисля кумската реч, а той да я научил само, че нямал муза. А още не съм го подсетила, че и ергенско има да организира  LAUGHTER
Аз не знам какво ще правя с моминското, нещо организирането на цяла сватба ми се вижда по-лесно от това да направя моминско парти.
И аз искам гледка и тераса, ама няма! На първия етаж е супер гадно, остъклени сме от всякъде и като отворя прозореца все едно съм отвън.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #241 -: май 08, 2015, 18:50:06 »

Ама то булката ще има трима стриптизьори. При нас няма задръжки. smile да става купон. То сватбата е такъв стрес и такова парти просто разтоварва. smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: май 08, 2015, 18:59:36 »

То ще е Содом и Гомор тогава! Аз честно казано имам малко резерви към мъжете стриптизьори, не знам що жени по-биха ме накефили. Никога не съм виждала нито едното и честно казано мисля така да си остане, някак си по-скоро би ми било нелофко и ще се изчервя и ще се смея като тая от женените, дразнещата.
Браво за количката, дано и времето да е хубаво и да щъкате много с Калоян. Какво стана с фотографката, няма ли някоя снимка вече?
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: май 08, 2015, 19:52:27 »

Oх, голямо четене му дръпнах, ама нещо съм прегряла, слънчасала и пребита от път и забравих какво щях да коментирам. Само на Тони терасата и на Свекърва котараната запомних.  crazy Обаче ако още веднъж отида в Шумен, ще искам да отворим офис някъде покрай тоя регион, щото ми омръзнааа,хора! То през месец съм там. В хотела ме научиха вече....и на бара коктейл ми правят без да го поръчвам.  crazy
Тони, терасата е мнооооого яка, аз имам такъв проект за остъклената тераса на бъдещото жилище (ако някога изобщо успея да харесам нещо и то да не е 1000000000000000000000000 евро, и да ми отговаря на изискванията..)
Аз нещо не се кефя на стриптийзьорите грам. Оплаках се на една другарка, че мойте шаферки се ослушват за парти и тя като се амбицира!!! А е с бебе на 2 и малко. Та тя като нищо да ми довлече някой лъщяш, намазан с маргарин обезкосмен и напомпан с химии индивид по каска и прашки.....Понеже ние за нейното парти се ограничихме само до торта....ама беше тялото на мъж и така леееееко се загатваше какво би трябвало да има от кръста надолу. Ама леко, то трябва да се сетиш, принципно....
Да ви кажа под секрет, не ми се прибираше в тая София! В Русе ни беше тоолкова хубаво....топло, усмихнати хора, паркове, цветя..идилия
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #244 -: май 08, 2015, 20:01:47 »

Та тя като нищо да ми довлече някой лъщяш, намазан с маргарин обезкосмен и напомпан с химии индивид по каска и прашки.....

 Oh my ... bad bad bad lol

Tва беше много яко ! Но ми се и повдигна (стомахьт имам предвид)  blum
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: май 08, 2015, 20:07:37 »

Инка, ти поне имаш оправдание! Аз само като си го представя и ми се убива либидото за седмица напред. По-добре да спра да си представям аз biggrin
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #246 -: май 08, 2015, 20:19:35 »

Аз съм расказвала, но аз не бях се смяла повече в живота от момента в който видях стриптизьора на моето парти. Смени три тоалета. ( дежурното полицай, моряк и май единия път само по прашки. ) абе направо ме болеше главата от смях. Ама от рия мазните, точно както го описваш. Та за нас жените не е толкова за сексапила на стриптизьора а самото изживяване. smile. Аз бих повторила. smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #247 -: май 08, 2015, 20:26:31 »

Докато ви чета коментарите и Марта ми показва аватара на Нанси: "Ууу, каква грозна снимка! На тебе ти харесва? Ти харесва? Ооооф, добре айде, и на мене ми харесва."  funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: май 08, 2015, 20:28:22 »

Ама веднага мога да се поправя с някоя репродукция на Клод Моне, само кажи. Малката е върха, Ина! Голямо съкровище, чак ми се прииска да я гушна smile

Edit:
Сетих се, как едно време в общежитието със съквартирантката ми бяхма накачили репродукции на Моне по стените. Стените бяха боядисани в червено и с неговите водни лилии се получаваше страхотен контраст. Ама нямам снимки...
« Последна редакция: май 08, 2015, 20:30:47 от nansita » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #249 -: май 08, 2015, 21:33:05 »

Оооо, те вчера ми дадоха папката й с произведенията от втория триместьр. Има няколко по Моне и сьщо и нещо за Моцарт мернах. Ще ги снимам и ще ги пусна в нейната тема  good

На мен чистосьрдечно си ми харесва дьщерята на Гру. И намирам рисунката с еднорога за много сладка  heart
« Последна редакция: май 08, 2015, 21:35:19 от inaxastra » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #250 -: май 09, 2015, 07:08:28 »

Тази тема нещичко "изпростя", защо не обърнете внимание на децата си и поредния си партньор ! Вие съпруги ли сте или студентки в Студентски град ? Или нещо друго ?
Като не Ви харесва не се чувствайте длъжен да ни четете!  Wink няма да Ви се разсърдим, че ни пренебрегвате!
Ха, добро утро! Тъкмо ми дойде музата, няма да коментирам вашите терзания, момичета, за да не се отплесна. Може би по-късно.
Та така - Къната. Едно време са къносвали не само косата, но и ръцете и краката на булката. На село вече не се приготвя къна, прави се само събирането. Изчаква се да се стъмни и се излиза пред къщата на младоженеца, песни, танци, хора. Тук идват и много неканени, пак със столчетата присядат и образуват кръг около танцуващите. Жените отново са в носии, по-късно вечерта повечето си обличат вечерни рокли, защото тия неща доста спарват лятото. И по-добре да ги свалиш преди да си се изпотила, че както казах много трудно се чистят, за пране да не говорим.  blum С годините личния празник се е превърнал в общоселски. Идват продавачи на захарен памук, сладолед, семки и т.н. Танците продължават до 12-1 ч. Снимки имам в албума.
В Турция къната обикновено се прави на закрито и няма неканени, но се къносват шепите на булката, като в тях се слагат златни парички. Ходят само жени. Като спомен на всяка се дава малка торбичка с къна.
Още в османската империя го е имало обичая: https://www.youtube.com/watch?v=zG_nidKVVc8
харесва ми, че особено на балканите се свири и пее не само турска музика.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: май 09, 2015, 07:38:04 »

Добро съботно утро!  smile

И аз си харесах терасата, която Тони е показала, ама да е по-отворена, малко въздух да влезе.  tease

Аз не харесвам стриптизьори и стриптизьорки. Ако някой реши на партито ми (ако изобщо имам такова) да ми направи такава "изненада", май ще му се разсърдя. Само като се сетя ми се  bad
И на ММ му казах, че според зависи какво ще е партито му, току виж не се стигне до сватбата.  pleasantry

Какви са плановете ви за днес? За сега се очертава слънчево. Аз трябва да готвя и после сигурно ще съм на разходка.  smile

Лек ден  blum
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #252 -: май 09, 2015, 10:41:58 »

Голямо писане сте му дръпнали... smile В случай че се чудите - тука съм още, не съм родила.... Макар че МНООООГО ми се иска...

Вчера цял ден ви четох и аха да се включа и все нещо изникваше. Но си ви следя да знаете Wink

За тея намазаните с маргарин съм се изказвала - не ги тача особено. Виж добрата стриптийзьорка е нещо друго. За жалост много рядко се намират sad Спомням си, че Фил беше много разочарован от неговите на неговото парти. Танцът на пилон е изкуство според мен - може да бъде невероятно красив и въздействащ, но си иска професионализъм, който нашите БГ и ромски дропли нямат много много, най- често защото в нашите клубове наемат всякакви, амо и само да пълнят бройка. А и българина не дава толкова пари - все пак като всяко нещо качествения стриптийз струва повече от 2-3 двулевки пъхнати тук и там.
Виждала съм само ведъж качествени мацки във Варна в един клуб (на един пиянски Тийм Билдинг) страшни бяха! good На мен ми падна ченето, на мъжете да не говорим - те се премятаха, висяха, усукваха по някакви уникални начини  Oh my ... good Съответно обаче входа на клуба не беше 5 лв, консумацията на човек трябваше да е минимум 20 лв и парите които им се даваха почваха от 5толевки нагоре.... Въпрос на търсене и предлагане.

Онзи ден се разхождахме в зоопарка - зачудихме се защо е в толкова лошо състояние и как в други държави условията за животните и крастотата на природата са в пъти по-високи нива. Накрая стигнахме до следния извод.
В Барселона зоологическата градина е феноменална - природа, красота - очите ти остават. Животните са поддържани и макар да има миризма някаква, тя не е да ти се доповръща чак. Е да, но в Барселона входа за туристи е 15 Евро. Входа в нашата зоологическа е 3 лв.
Сами си направете извода....
В същото време ако входа се вдигне и стане над 3 лв, никой няма да отиде, защото българина не обича да дава пари в собствената си икономика. Както няма проблем да се дадат 120/140/160 лв за концерт на чуждестранен изпълнител, но по 30 лв билети за Сигнал са много видиш ли....
Не си ценим собствените неща - е няма как да искаме каччеството да ни е европейско , а цените нашенски - не става тая схема...

Оххх много се отплеснах, ама то за да си наваксам smile

Ние след малко почваме да скитаме навън - времето е хубаво, а аз имам нужда да се разхождам - барем вземем да се родим тея дни... Кисела съм малко, не ми се връзвайте kiss2

Целувкииии
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: май 09, 2015, 11:29:15 »

Специални благодарности на един от големите професионалисти в този форум, че успя да накара поредната съфорумка да спре да пише и да си изтрие профила. Ако не сте разбрали този форум е за булки, а не за бездарни професионалисти, които са решили да се правя на велики! Колко момичета се отказаха да пишат, защото някой от тях е решил, че го дразнят и трябва да ги изгони?!? В началото и аз бях на крачка да се откажа, заради "милото" посрещате от поредния дървен философ! Направете си един професионален форум и ако на някого му пука за мнението ви ще ви пита /в което жестоко се съмнявам/!
Приятен ден на всички други мили съфорумки!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: май 09, 2015, 11:39:06 »

Рататуй, мила, какво се е случило? Коя съфорумка вече няма профил? Ужас! Ти не се ядосвай!  Ама някои хора май си нямат друга работа! Жалко, че има такива същества!  sad
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 77   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines