Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 14:33:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 77   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Май 2015 - С труд по пътя към книжовността :)  (Прочетена 238926 пъти)
 
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 01, 2015, 13:01:19 »

Честит празник!
И аз като повечето днес трябва да работя  angry  но поне малко остана до почивката. Но на Гергьовден няма да работя, ако ще война да има  danceg danceg danceg
Хубав ден на всички  give_rose


* 11168037_939150216130471_3637937156871288273_n.jpg (32.71 KB, 500x471 - видяно 466 пъти.)
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #16 -: май 01, 2015, 13:22:31 »

Фании прелестна е smile с тия опашчици! Как ще я опазите като порасне. smile

Инче изби те на патриотизъм и носталгия  chee LOVING
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #17 -: май 01, 2015, 13:34:07 »

Инче поста изби рибата lol хахаха много патриотично smile

Иначе Тони кумовете се държаха добре, дойдоха "само" с час и половина закъснение, но поне се държаха добре... Казах на кумата че няма тя да организира погачата, тръгна първо да ми обяснява за традициите и бля бля ама после се съгласи че след фарса с моминското, по добре да не се заема тя. Добрата новина е че ще си оползотворят подаръка другата седмица и ни донесоха ваничка за бебока - подарък от тях.. smile Абе с две думи като се видим се държат добре, но докато се видиииим големи мъки smile

Аз сега се возя в един трамвай и направо ми иде да питам ватмана картофи ли кара... Бебето зарита от това рязко возене... Но ппне е топличко.. Не знам къде ще се разхождаме с мечо но да ви кажа нямам търпение да сме си малко само двамата smile

Едит: току що се качи в трамвая куче хахаха целия трамвай умря от смях. Бездомно е, голямо, качи се огледа се и седна между седалките хахахах сега си го возим,  да видим.за колко спирки му трябва транспорт lol
« Последна редакция: май 01, 2015, 13:36:57 от milenkata » Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 01, 2015, 13:37:02 »

И аз от сутринта се трудя! Пита омесих, салата и гарнитура за мръвките направих. И се уморих. Но поне се събрахме всички да почетем Алексче. Пак получи много подаръци. А пък подрабности в нашата темичка, като ми мине мързела  blum
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #19 -: май 01, 2015, 13:55:21 »

Привет,къде е хубавото време, което ни обещаха за почивните дни?
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #20 -: май 01, 2015, 14:29:11 »

Привет,къде е хубавото време, което ни обещаха за почивните дни?

Тук слънце пИче разкош е! Да не би при вас да е студено? Че в струмица било жега. Идете до Ново село на една скара. smile

Милена снимай го or it didn't happen. smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #21 -: май 01, 2015, 14:41:41 »

Започвате култово и тази тема good
Ина изби рибата... Чакаме Свекърва да даде тон, ама тя сега може би е на манифестация, та утре Wink
Миленка, умори ме с твоето куче. Ми вози му се на хайванчето funnytooth Ние си имаме едно бездомно в квартала. Огромно е и е рошаво - прилича на чао-чао. Само лилавият език липсва. То е толкова кротко. Само лежи и спи, чат-пат прави по едно кръгче из квартала. Даже се смеем, че е като пътен знак - все около едно място стои. Виждаме го ежедневно до кухнята и обратно. Иначе все едно не сме излизали pardon
Тук е жега! Sunshine Голяма разходка няма да има - само малки, че чакаме родителите на гости тази вечер. Поне този път салатата и мезетата са от нас. Майките ни да мислят с какво ще ни гощават!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 01, 2015, 14:46:51 »

Хахахха, няма таквоз село, голям смях. Баба ми се опитва да  измери кръвното на дядо, а той шава. Клати му пръст да се осмири, прави гримаси, а дядото ни лук ял, ни лук мирисал вика : Ще видиш ти, жена, кат те кача на виенското колело на сбора.  crazy ей голямо наказанание - , хаххах на 75 години
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 01, 2015, 18:24:44 »

Бабите и дядовците са много интересни.
Обаждам се веднъж на село и  питам баба ми:
Аз: Кажи какво да ти купя да ти донеса утре.?
Тя: Купими поправки.
Аз: Какви са тия поправки за какво са ти.?
Тя: Абе поправки за манджите бе lol ( тоест подправки за готвене )
Когато я заведем в заведения и  я питам какво ще пиеш, а тя гордо казва: Искам купочино lol
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #24 -: май 02, 2015, 08:08:03 »

Април-84 страници,
Май - 100 !!
Другари, с дружни сили да се стремим кьм 200, не, кьм 300 страници умни и преумни !!!

ПП. Каква почивка?! Да се трудим, да градим живота нов !
Песента е: Да се учим, да работим, да строим живота нов!
                 Гордо знаме ни е Ботев, пръв учител - Димитров!
Тук вместо припев майка ми се включила в групата, която пеела като ехо "оф, оф, оф" и съответно я изключили от ДКМС. Освен това била наказана /цялата група де/ да седят един месец на първия ред в лекционните зали и никой да не говори с тях. Най- страшно било, че през това време загубили и право да се хранят в Мензата, където били предали купоните си за хляб и месо. Нашите обаче се включили доброволно във всички комсомолски мероприятия и наказанието било намалено на две седмици. Майка ми даже пяла в хора. По- точно, отваряла си устата, защото макар и музикална, нямала хубав глас и разваляла звученето. Обаче пък на мен това събитие непрекъснато ми пречеше и така и не ме приеха под крилото на Партията....
Аз нали съм пенсионерка, хич не беше редно да се включвам в темата баш на 1-ви май.
Обаче съпроводих Родния и приятели на кафе и после посрещнахме манифестиращите. За съжаление в България празникът се възприема и като ден на БСП, та идеята се размива, но Главната направо пукаше по шевовете от народ.
Котката ни стана на 10 години. Остаря милата, доста бели косми има между сивите.
Фанимира,  госпожицата хич не е миньонка, направо си е хубаво, голямо момиче heart. Съвсем скоро прави от едновремешните панделки на съседското момиченце. Даже ги колосах с брашно и събраха очите на населението. Казвай да ти пращам или показвам как стават, ако имаш мераци.
Аз днес предимно ще слушам класическа музика, че трябва да гладя куп летни дрехи....Само тя не ме разсейва да стана и да предприема нещо друго Wink
А, вчера се изръсихме и си купихме билети по 50лв. за Лебедово езеро на Античния театър. Хем бяхме решили никога вече, че хич, ама хич не е удобно точно там. Хехе, може пък да им се вдигне цената нататък и да ги продадем на печалба......
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 02, 2015, 08:32:20 »

Добро утро!
Свекърва, аз нали съм малко глупава и нищо почти не разбрах от историята за партията, защо са наказали майка ти и какво като са седяли на първия ред, то там най- хубаво се вижда. А тебе защо не са те приели?
И ние вчера се разходихме по Витошка, нали кипи усилен труд та е затворена и едва се разминаваш с хората. Днеска сме на рожден ден, а така не ми се ходи. Котката се оправи и вече даже се опитва да си играе, а аз още съм в някво депресивно състояние.
Пожелавам на всички хубав ден!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 02, 2015, 08:43:49 »

Добро ви утро, дами! Свекърва, пак ме застреля с историите си.  Bravo Благодаря за предложението за панделките - по-добре да ми покажеш вместо да пращаш, че с този гнезденски инстинкт напоследък все ми се правят разни ръчни изкуства. Не че ми се получават обаче миньонка ги харесва. Гримирала съм се от рано, че нали имаме селищен празник, много настояваше да съм станела красива.  Най-много се радвам, че няма да може да дойде мойта етървичка. Хич не ми се слушат мрънкания и вайкания, че видиш ли работи и в събота до обяд и взима само 700-800 лв. Еми колко да взимаш в склад за дограма! Аз като съм на държавна работа да не взимам 2 хил.  Oh my ... или пък как свекито не й гледа децата вече на 10 и 8,5, които впрочем сега са на село. Ако я слушаш с такива "проблеми" че направо трябва да се самоубеси  beating
Рат, радвам се за котанка!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #27 -: май 02, 2015, 10:10:22 »

Хехе, Ртатуй, ами нима е правилно да офкаш /да пъшкаш, че трябва да работиш? Това направо е подигравка с тогавашните идеали. Да, добре е да седиш на първия ред, но цял месец никой да не говори с теб и да си изключен от ДКМС е било равносилно на пътен билет за Белене. Да не говорим, че като нямаш купони за хляб и месо, какво ще ядеш цял месец? Пасти има само по френско Wink. Пък мен не ме приеха в Партията, защото имам лошо минало. Това изключване на майка ми е седяло някъде из досиетата и винаги го измъкваха. Ама като се смениха нещата, пак го измъкнаха, та и тогава не успяхме да се вредим към репресираните. smile Много дивотии имаше едно време, които сега просто на никого не се побират в главата и изглеждат като абсурдни. Хората от моето поколение рядко са из социалните мрежи и за съжаление историите ще се останат незапомнени.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #28 -: май 02, 2015, 10:42:13 »

И аз искам да знам как се правят панделките  good
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 02, 2015, 13:36:23 »

Радвай се, народе! Родила се е малка принцеса на Кеймбридж! Long live the Queen!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 77   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines