Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 12:35:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 77   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Май 2015 - С труд по пътя към книжовността :)  (Прочетена 241818 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #840 -: май 25, 2015, 09:37:30 »

И аз харесвам Русе повече, ама като не стана на моята и гроздето сега ми е кисело.  blush
Пък бях направила план график кое къде ще е, фотосесия, видео, чудесии. Как да е, сега ще е на по-хубаво място, понеже е в градина  heart

Тони, пълна ви е порграмата - сватби, кръщенета, партите...браво!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #841 -: май 25, 2015, 09:40:04 »

Тони, ама така ми се доходи и на мен. Все едно бях там и аз обикалях с вас, докато те четох колко ви е било хубаво. Ехх  smile

За партито, имах предвид да похваля кумата, че от толкова рано се е захванала с организирането му. Браво на нея. Иначе, знам за теб и твоята организираност. Хихихи tease
Аз за моето парти нищо не чувам и не, защото е тайна, а защото съм сигурна, че никой не прави нищо по въпроса. Не, че умирам да имам такова парти, но просто си мисля, че някои хора трябва да са малко по-заинтересовани. Няма да се ядосвам от сега, обаче. Ще си го остава за накрая.  witch
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #842 -: май 25, 2015, 09:45:26 »

Миме, вярно е, че съм откачалка, но всичко опира и до финанси.. Колкото и пари да изкараваме.. Организирайки сватба, да ходим на още 3 + моминските/ергенски партита, кръщенето (на което съм кръстница!) и същевременно 1-ви рожден ден на бебчето, което ще кръщаваме и ще са два отделни повода  pardon Направо сме на червено от сега... Поне са хубави поводи, защото това е единственото, което ме утешава, че няма да имам нито един спестен лев в края на лятото.. А, когато нямаме пари в банката, леко полудявам хахаха  Иначе шаферките ми помагат много на кумата.. Преди няколко седмици ми пише "Няма да ти казвам нищо за партито, искам само да знаеш, че трябва да си много щастлива от факта, че съдбата те е срещала с невероятни хора, които си успяла да оцениш и да направиш свои приятели. Можеш да си сигурна, че във всеки момент имаш на кого да разчиташ, тези момичета се раздават на мах за теб"  cray heart
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #843 -: май 25, 2015, 09:52:06 »

Лелее, Тони  heart
Адски мило послание!
А къде са другите мацки днес?
Ето едно кафе, дано ги събудя Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #844 -: май 25, 2015, 09:54:57 »

Сигурно са тук, ама не са на тая вълна. Аз съм завладяла пространството със себе си и моите истории.. Не им е интересно  blush

Довечера ще гледате ли Капките?
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #845 -: май 25, 2015, 09:56:35 »

Аз така и не започнах да ги следя. Гледала съм сумарно 1 епизод. Ама вечер имам къде по-интересни неща за правене... Girl_hide
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #846 -: май 25, 2015, 10:06:22 »

Абе, откачила, ама колко пък да си откачила? girl_haha  Всички сме така. На моменти не мога да си намеря място от нерви. Наистина, доста събития са ви се събрали за една година, но поне са хубави. Ние сме само на една сватба и то на вашият ден. Малко ми е криво, че имахме възможност и ние да сме на 05.09, защото тогава имаме годишнина, но се оказа, че нашият ресторант беше зает тогава.  sad
Спомням си, че миналата година си говорехме с ММ и аз погледнах календара, за да видя дали в близките години 5 септември се пада в събота, за да може тогава да ни е сватбата. Когато видях, че е 2015  ми стана много хубаво, защото е толкова близо. Тогава все още се надявах мноооого скоро да си получа предложението. Тайничко се надявах и то взе, че стана. Ама накрая какво се получи, няма да е на нашата дата.  cray
Толкова много си я обичам тази дата. Милото ме успокоява, че колкото повече поводи за празнуване, толкова по-добре. Така се успокоявам и аз.  smile

Довечера ние ще гледаме концерта на Слави от 20 часа. И без това не успяхме да отидем, защото билети вече нямаше, така че поне по ТВ да погледаме.  smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #847 -: май 25, 2015, 10:16:32 »

аз мисля да ги гледам капките. Какво ще спечели победителя? малко ми е гадно, че лятото няма нищо за гледане, всички предавания почиват,то и аз надали ще имам време за тв през това лято.  blum Мерси за пожеланията за Кари, днес отиде на градина с медала. В 17;30 имат празник на Инглийския в градината, после може да я почерпя. Въобще тежка програма се очертава и за тая вечер.
Много е запалена по гимнастиката по принцип, дано да продължава така и занапред. Мисля, че огромна роля имат бляскавите костюми, пътуванията из страната, другите момиченца в клуба, въобще като едно голямо семейство са. За здравето й е много важно да спортува, най-вероятно е наследила автоимунното заболяване на баща си и за да не се прояви е много важно да се занимава със спорт. Добре, че й намерихме достатъчно интересен и атрактивен за възрастта й спорт в нашия иначе малък град  good
ооооо, я дай жокер, какво си правиш вечерите, Нанси? аз съм дърта вече, не съм по нощните забавления  tease
Едит: май Слави ще надделее над капките тая вечер и аз много исках да ида на концерта, но ми беше далеч да ходя в моето състояние  Wink
« Последна редакция: май 25, 2015, 10:19:29 от fanimira » Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #848 -: май 25, 2015, 10:20:47 »

първи жокер: Мъжо трябва да яде. Аз трябва да ям.
втори жокер: нали съм си луда, не може да използвам готови продукти за украсата. 100 розички как се сгъват, знаеш ли? biggrin
трети жокер: понеже нямам време за друг спорт, от време на врме сме на креватно джудо/гимнастика или както си го кръстите... без спорт не става просто  blush
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #849 -: май 25, 2015, 10:25:26 »

Фани, победителят някаква кола печелеше май.. Не съм 100% сигурна.. Много е хубаво да спортува, още повече толкова грациозен и красив спорт  good А от опит казвам, няма по-хубаво нещо от пътуванията с отбора. Съотборниците винаги са ти като семейство  good

Аз пък никак не исках и не ходих съответно на концерта на Слави.. Слушах до 10-11 клас, но сега ми е толкова банален и толкова не го понасям.. Докато гледах как всичките ми познати във фейсбук се чекват от Арена Армеец си мислех, а бе какви са тия хора, та толкова са полудели.. Радвам се, че и български изпълнители будят такъв интерес, а не само чуждестранните, ама някак вълната на Слави при мен премина  nea

Иначе, Миме, да ти кажа за сватбата нямам никакви притеснения, след като имаме ресторант, фото, видео, ДЖ...Което за мен е доста интересно, но съм много спокойна и знам, че всичко ще е ок.. Просто съм фрийк по отношение на разпределение, планове и т.н  crazy


Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #850 -: май 25, 2015, 10:38:16 »

Aйдеее, пак ме засърбяха ръчичките  blum ама и от НМ не си поплюват може ли такива примоции да пускат на луди жени като мене  tease http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0270855009.html
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #851 -: май 25, 2015, 10:38:45 »

Дано Кари да продължава да се вълнува от това си начинание и да не се отказва.  smile Много е хубав спорта.
Важен е и за дисциплината и за здравето. Много пъти съм казвала, че всяко дете докато е малко трябва да се захване с някакъв спорт. Още по-хубаво е, когато само изявява желание да спортува.  smile

Като сме захванали въпроса за спорта, аз се чудя къде ми е отишла волята. От доста време се каня да започна да потренирвам лекичко. Все пак сватба ми предстои, пък и лятото наближава. Не искам да свалям изобщо килограми, а по-скоро малко да се стегна. Все отлагам и нищо не правя по въпроса. Уж щяхме да ходим да тичаме, но времето не ни го позволява. Уж упражнения щях да правя в къщи, все не мога да се наканя. Та седя и се чудя къде се е скрила волята ми.  blush
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #852 -: май 25, 2015, 11:25:49 »

Ами, привет и от мен!
Чери, да ти кажа, аз лично съм скарана с правописа на всички езици. Старая се, но все правя грешки blush. Хехе, ще завъртя приказката в моя полза, че е важно какво казваме/ пишем, без да поемам отговорност за грамотност.
Фани, браво за медала! Аз пак не си спомням паролата, та не съм видяла още снимките. sad За спорта като хоби съм, но когато се навлезе в дълбоки води и това стане приоритет, далеч не е за здраве и дисциплина. Тъкмо обратното и вечно за сметка на нещо важно е. Аз съм минала по този път, мъжът ми, после и децата /особено малкият син/. Няма спортист без сериозна травма, както и няма високи резултати без по- специални консумативи. Затова пожелавам на Кари да играе за удоволствие и докато това и носи радост, без да се налага да прави компромиси с живота си. heart Пък мама да е готова да се радва на успехи и да плаче скришом в трудни моменти.
Да, тазгодишните тържества в Пловдив за 24май бяха много по- смислени и масови от предходни години. Хехе, вчера едно хлапенце откри празника, като на чист пловдивски каза "Чистито!", колкото му глас държи в микрофона. funnytooth
Тук все още е слънчево, но някак се усеща миризма на буря.
Довечера и аз ще гледам Слави, пък ще прецъквам да видя как са Капките.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #853 -: май 25, 2015, 11:41:01 »

Хахаха много ме разсмя с това "Чистито", Свекърва  funnytooth

Аз съм се заровила да търся стари снимки на градове.. Обожавам старите снимки.. Стари сгради...  heart
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #854 -: май 25, 2015, 11:47:47 »

Здравейте!

Да ви се похваля - сестра ми официално е сгодена, така че почвам да следя сватбените теми по- отблизо!

Фани, браво на малката гимнастичка!

Тони,радвам се, че сте си изкарали толкова хубаво. Ние също нямаме възможност толкова често да се виждаме с кумовете ни, ама пък така няма да си омръзнем ;-)

Аз още съм във Враца. Довечера сме на бал, но ще си тръгнем след като изпратим абитуриентката, защото ще пътуваме след това за София. Стискайте палци да не се наводни пак пътя.
Активен
Страници: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 77   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines